AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...En son okuduğunuz kitap(lar)...

+63
juvenil
PinkLemonade
halvah(J)
Lucresia
sado
Mahlas_Kafkef
zifiri
kanade
AnTiOkSiDaN
mikan sacura
Voodoo_Baby
mavilynx
stratospheregirl
kordiseps
yuuki_cross
scoutcrawler
Riri
snowflake
mortifera
Hei_(BK201)
Çubuk Kraker xD
Desire
Squaw
SheaN
Unde®minE
Sweet Princess
lafolya
Gokcevil
kazasker
martikanadi
FoRZa
sera myu
silentwarior
özz
resurgam
zeze
tuuche
FindaSoul4$ale
irem
sakura hime
YagamiLight
Shiniko
Ryoko Yoichi
Mss. Pretty Queen
Misafir
ronin47
Susano'o
shiny_star
esen
YourSelf-San
Zax
Godslayer
sempai
spartiate
Moth
Unde®kaN
DarkeLia
CHOBiTS
MetatroN
Exile Falcon
savage garden
lantis
Harusame
67 posters

10 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Empty Geri: ...En son okuduğunuz kitap(lar)...

Mesaj tarafından Unde®minE Ptsi 24 Ağus. - 15:19

No naku koro ni ve fantastik seriler, evet, aramıza hoşgeldin Razz
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Nerdey10

...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Empty Geri: ...En son okuduğunuz kitap(lar)...

Mesaj tarafından savage garden Ptsi 24 Ağus. - 15:23

Çalışkuşu'nu okuyorum bir solukta 145 sayfa birden okudum. Bakalım en kısa sürede biter :3 Çok güzel.
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından lantis Ptsi 24 Ağus. - 15:26

kara elf ülçlemesinin ilk kitabını okumaya başladım gerçekten güzel kitap
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Çarş. 26 Ağus. - 16:45

My Life in France (Julia Child with Alex Prud'homme)

Unlu amerikan ascisi Julia Child'in olmeden once baslayip malasef omrunun yetmedigi ama yazma kismi bittigi icin yayinlanma gibi diger islerin arkadaslarinca yapilan , cok guzel otobiyografi. Eglenceli ve ayni zamanda surukleyici. Kitap hakkinda diyebilcegim tek yorum "bon appetit!"

A Wine Miscellany (Graham Harding)

Kitap, ilk cumlesiyle beni ele gecirmisti. "Wine is not just 'the fermented juice of grapes'." Icindeki bircok ilginc hikaye ve notlarla gercekten egitici bi kitapti. Bircok yeni sey ogrendigim gibi kafamda bazi sorularda olustu. Yazdim onlari bi kenara :d Firsatim oldugunda ilk ogrenicegim seyler o sorular olucak. Bu kitabida oneririm herkese.
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Centil10

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 26 Ağus. - 17:12

Lyn demiş ki:
ilk kitabı beğendim ve devam etmeyi düşünüyorum Very Happy hatta 2. kitabı muhtemelen bugün ya da yarın alır okumaya başlarım^_^ fantastik serileri cidden seviyorum pgi

ben şuan serinin 9 kitabındayım tabi devamınıda almayı düşünüyorum.. gerçi ilk kitap 4 kitapla tamamlanıyor Very Happy pek çok şey açığa çıkıyor diyebilirim..

o zaman sana kara büyücü serisinide öneriyorum 6 kitaplık bir seri ve akıcı bir kitap...

vasiyet aslı kitabı okuyorum...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Uykum210

Mesaj tarafından Lyzard Çarş. 26 Ağus. - 22:27

Ejderha Mızrağı serisine basladim, çok kötü sardı bırakamıyorum : ))
Lyzard
Lyzard
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Relax10

http://www.bakatensai.org

Mesaj tarafından kralgoku Çarş. 26 Ağus. - 22:49

Lyzard demiş ki:Ejderha Mızrağı serisine basladim, çok kötü sardı bırakamıyorum : ))
Bende unutulmuş diyarlara başladım oda yanlışlıkla bende bırakamıyorum drow ulan orklar kökönüzü kazıyacak kral boruner (yanlış yazmadıysam)

Yanlışlıkla derken şuanda avcının kılıçları serisinin 1.Kitabı olan 1000 ork u okudum aldığım yer megavizyondu sordum adama bak dedim bununla kara elf üçlemesi bir kitapmı yoksa farklımı adam bana ikiside farklı dedi hım dedim gittim avcının kılıçları serisini aldım daha bu seriye başlamam için bneim tamı tamına 13 k,tap okumam laızmmış ilk okuduğumda hiç bir şey anlamıyorum anlatıyo yazar ilişkileri ama nerde sonra biraz kavradım ve şimdi 100 ork bitti.

Arkadaşlar benim gibi fantastik kitaplara merakınız var ise size tavsiyem sakın gidipte megavizyon ve kitap satan öle yerlerden kitap almayın.Nedenine gelince Maddiyat ha derseniz ben zenginim veririm 300 400 milyon o zaman konu ayrı bakın mesela unutulmuşlar diyarı yaklaşık sanırım 20 25 kitaptan oluşuyo ortalama bir kitabına 17 tl verseniz ki 20 aşşağı düşmüyo genelde.20*17=340 yapar ohoho ne para ama.Siz gidipte yayın evinden yani unutulmuş diyar ve bir çok fantastik kitap basan laika yayınlarının yerinden alırsanız ortalama her kitapa 10 tl ödersiniz.Bizzat ben gittim.Sirkecide Cagaloğluna ve baktım zor oldu ama buldum ve Unutulmuş diyarların ilk 13 kitabınıda alacaktım kredi kartı ile ama maleşef o yerde kıredi kartı geçmiyomuş.Ama site üzerinden onlien alışverişte geçiyomuş ve çok indirimli kitaplar.13 kitabı bana 110tl vereceklerdi düşünsenize bu kitapları başka yerden alsam bana en az 260 çekerlerdi.Aradaki fark gözler önünde.Bende avcının kılıçları üçlemesinin 2 kitabını aldım tanlız drow le iki kılıcı ve 20 tl ödedim 20 tl sadece normalde bi kitap alabiliyosunuz.

size siteyi verim ve bakın umarım yazdıklarım işinize yarar.İst oturan varsa yeri bulmasında yardımcı olmaya çalışırım.

http://www.frpkitap.com/ =Satın alabileceğiniz site

http://www.frpnet.net/kitaplistesi.html =Buradanda kitapları hangi sıraya göre okumalısınız onlar mevcut

Not:Sakın bnei yanlış anlamayım ben laikanın satışları artsın diye böle bir şey yapmıyorum yada onun gibi bir şey ben sadece sizin cebinizden fazla para çıkmasını istiyorum bende biliyorum kitap okumanın çok maddi kaynak gerektirdiğini umarım beni anlamışsınızdır bu kadar uzun yazdığım için hepinizden özür diliyorum
kralgoku
kralgoku
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 38
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Karams10

Mesaj tarafından Lyzard Perş. 27 Ağus. - 1:00

Unutulmus diyarların türkçeye çevrilen tüm kitaplarını okudum neredeyse. kara elf ve buzyeli vadisi serileri dısında çok az kitabını beğendim. ha kara elfe taparım o ayrı, ama bahsettiğin 1000 ork, yalnız drow ve iki kılıç bence çok kötü kitaplardı, sıkıla sıkıla okumuştum. unutulmus diyarlar kitapları artık kaliteden ziyade ne yapsak ta drizztten daha çok ekmek yesek mantığında çıkıyor, bu yüzden de gözümden düşmek üzre.

bakalım, umarim ejderha mızrağının da sonu o şekilde olmaz : )
Lyzard
Lyzard
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Relax10

http://www.bakatensai.org

Mesaj tarafından SheaN Paz 30 Ağus. - 6:00

"Mutluluğun Kıyısında" adlı kitabı daha dün bitirdim. Dostoyevski'nin harika kitablarından biri daha diyebilirim. Kitabta 3 hikaye anlatılıyor. 3 Hikayeninde her biri gayet güzel, bazen iç parçalıyıcı, bazende insanlara birşeyler katan cümleleri var. Herkese öneririm.
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Tembel10

Mesaj tarafından Unde®minE Ptsi 31 Ağus. - 8:31

J.C Grange-Koloni

Kitabın en başlarında ürettiğim senaryo doğru çıktı, çığlıkla insan öldürülüyormuş. Grange, bu kitapta eskilerdeki tadı çok iyi yakalamış diyemem, tamam heyecan vardı, yaratıcılık vardı fakat eski kitaplarındaki o farklı tadı alamadım. Kitabın sonu ise klasik Grange kitap sonu gibiydi, ya kısa bir cümle ya da kısa bir soruyla biten sonlardan biriydi. Nedense bu kitabın devamının çıkmasını istiyorum, sonu çok farklı bitti bu sefer.. Neyse bir Grange macerası da burada sona erdi, yeni kitap artık kim bilir ne zaman çıkar.. Grange, herşey senin elinde ^^

Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Unde®minE Salı 1 Eyl. - 17:33

Oğuz Saygın-Negatif Limanlardan Pozitif sulara

NLP üzerine yazılmış güzel bir kişisel gelişim kitabıydı, önerilebilecek bir kitap.

5+1 ritüelimin son evresini de bu kitapla tamamlamış oldum.
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından leydipolgara Ptsi 7 Eyl. - 0:21

Ejderha Mızrağı - Yitik Ayın Ejderhaları
leydipolgara
leydipolgara
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Gevsek10

Mesaj tarafından Unde®minE Salı 8 Eyl. - 9:37

Charlaine Harris-Şehir Ölüsü

O ne berbat kitaptı öyle ya, başı yok, sonu yok, iğrenç bir olaylar dizisi. True Blood izlemediğim halde, 1. kitaptaki Eric karakteri için aldım 2. kitabı. Zaten sadece Eric'in olduğu sahneleri severek okudum hatta çok da eğlenceli sahnelerdi bol bol da güldüm fakat.. berbat bir kurgu vardı kitapta, kesinlikle tavsiye etmeyeceğim kitaplar arasında Şehir Ölüsü. Eric için okunur tabi ^^

Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lantis Salı 8 Eyl. - 11:44

kralgoku demiş ki:
Lyzard demiş ki:Ejderha Mızrağı serisine basladim, çok kötü sardı bırakamıyorum : ))
Bende unutulmuş diyarlara başladım oda yanlışlıkla bende bırakamıyorum drow ulan orklar kökönüzü kazıyacak kral boruner (yanlış yazmadıysam)

Yanlışlıkla derken şuanda avcının kılıçları serisinin 1.Kitabı olan 1000 ork u okudum aldığım yer megavizyondu sordum adama bak dedim bununla kara elf üçlemesi bir kitapmı yoksa farklımı adam bana ikiside farklı dedi hım dedim gittim avcının kılıçları serisini aldım daha bu seriye başlamam için bneim tamı tamına 13 k,tap okumam laızmmış ilk okuduğumda hiç bir şey anlamıyorum anlatıyo yazar ilişkileri ama nerde sonra biraz kavradım ve şimdi 100 ork bitti.

Arkadaşlar benim gibi fantastik kitaplara merakınız var ise size tavsiyem sakın gidipte megavizyon ve kitap satan öle yerlerden kitap almayın.Nedenine gelince Maddiyat ha derseniz ben zenginim veririm 300 400 milyon o zaman konu ayrı bakın mesela unutulmuşlar diyarı yaklaşık sanırım 20 25 kitaptan oluşuyo ortalama bir kitabına 17 tl verseniz ki 20 aşşağı düşmüyo genelde.20*17=340 yapar ohoho ne para ama.Siz gidipte yayın evinden yani unutulmuş diyar ve bir çok fantastik kitap basan laika yayınlarının yerinden alırsanız ortalama her kitapa 10 tl ödersiniz.Bizzat ben gittim.Sirkecide Cagaloğluna ve baktım zor oldu ama buldum ve Unutulmuş diyarların ilk 13 kitabınıda alacaktım kredi kartı ile ama maleşef o yerde kıredi kartı geçmiyomuş.Ama site üzerinden onlien alışverişte geçiyomuş ve çok indirimli kitaplar.13 kitabı bana 110tl vereceklerdi düşünsenize bu kitapları başka yerden alsam bana en az 260 çekerlerdi.Aradaki fark gözler önünde.Bende avcının kılıçları üçlemesinin 2 kitabını aldım tanlız drow le iki kılıcı ve 20 tl ödedim 20 tl sadece normalde bi kitap alabiliyosunuz.

size siteyi verim ve bakın umarım yazdıklarım işinize yarar.İst oturan varsa yeri bulmasında yardımcı olmaya çalışırım.

http://www.frpkitap.com/ =Satın alabileceğiniz site

http://www.frpnet.net/kitaplistesi.html =Buradanda kitapları hangi sıraya göre okumalısınız onlar mevcut

Not:Sakın bnei yanlış anlamayım ben laikanın satışları artsın diye böle bir şey yapmıyorum yada onun gibi bir şey ben sadece sizin cebinizden fazla para çıkmasını istiyorum bende biliyorum kitap okumanın çok maddi kaynak gerektirdiğini umarım beni anlamışsınızdır bu kadar uzun yazdığım için hepinizden özür diliyorum

@lyzard
ejdarha mızrağı serisi gerçekten çok saran ve bir çırpıda okunan bir kitaptır

@kralgoku
bende geçenlerde unutulmuş diyarlar kara elf üçlemesini aldım (yanlış bilmiyorsam ilk üçleme yani kitabın başlangıcı bunlar oluyor)
ve bir buçuk hafta gibi bir sürede 3 kitabıda okudum çok güzel bir seri adamım drizzt gerçekten bir kara elf olmasına karşın tam anlamıyla normal bir elf düşüncesine sahip olarak kendi vatanında kabul görmüyor ve maceralar böylece bizlerle buluşuyor. senin okumaya başladığın seri yani avcının kılıçları serisi ikinci üçleme oluyor ve ben onlarıda almayı planlıyorum şu anda hepsiburada sitesinde 32 tl fiyatla üçleme satılıyor ve ben hemen almayı düşünüyorum hazır bu kitaplar bitti ve onlara başlamak istiyorum
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 10 Bezgin10

http://anikeyf.com/

10 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

- Similar topics