AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumda temizlik işleri başlamıştır..

+10
Seifukusha
RoMe
spartiate
Zax
CHOBiTS
Yaser
alieser
DarkeLia
rockchu
edemirci44
14 posters

Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Empty Forumda temizlik işleri başlamıştır..

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 21 Ağus. - 19:38

Arkadaşlar mesaj sayısı az ve zamanında açılan şimdi kullanılmayan, pek ziyaret edilmeye n başlıklar silinecektir.Mesaj sayınızı kendim dahil azalacaktır haberiniz olsun... deli yürek
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Defaul10

Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Empty Geri: Forumda temizlik işleri başlamıştır..

Mesaj tarafından rockchu Perş. 21 Ağus. - 19:40

abi aman dalgınlığa gelip daha yeni açılmış bölümlerdeki başlıklarıda silmede Smile
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Empty Geri: Forumda temizlik işleri başlamıştır..

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 21 Ağus. - 19:41

Gırgır yapma bak çizerim silerim yanlışlıkla seni Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından DarkeLia Perş. 21 Ağus. - 19:42

kolay gelsin bedifeci Very Happy
DarkeLia
DarkeLia
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 323
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Anlayi10

Mesaj tarafından alieser Perş. 21 Ağus. - 19:51

evet kolay gelsin benim de öyle birkaç mesajım olsa da silinmesi daha iyi olacaktır
alieser
alieser
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 209
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kimses10

Mesaj tarafından Yaser Perş. 21 Ağus. - 20:19

Kolay gelsin :bom:
Yaser
Yaser
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 278
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Tembel10

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 21 Ağus. - 20:44

silinsin sanki mesaj önemli degil
kaptırıp saymaya başlıyoruzu silsen benimki 700 düşer en az.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 21 Ağus. - 20:53

silinsin sanki mesaj önemli degil
kaptırıp saymaya başlıyoruzu silsen benimki 700 düşer en az.
sildim zaten bak düşmedi Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Zax Perş. 21 Ağus. - 21:50

sılmeyın ısyan cıkartırım forumda :twisted: twilight grubunu topladımı buraya ısınız bıter muhauahuahau saka bı yana gereksızler sılınsın ama su anıme tanıtımları sılınmesın yazık adam onca arasıtrmıs yapmıs sonra sılınıyor koyar dogrusu.Benım Hellsing tanıtımı mı sılersenız cok koyar acıkcası xd + ısyan cıkartrım (evet bu bır tehtıd xD aslında morelım bozuk boel sacmalıyorum sac kırana yakanlısımım sanırım kafamda bır parmagın uuc kadar bs yer var cok ufak ama buyuyebılrımıs bugun emo varı saclarımı kestırırken kuafor dedı doktoro gıt dıe :S:S umaırm en yakın zamanda ıylesır yoksa ıntıhar bıle ederım yanı.. [burda bunu nıe yazdım bende bılmıom xd :S])
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından alieser Perş. 21 Ağus. - 21:58

bende case closedimin silinmesini istemem
alieser
alieser
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 209
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kimses10

Mesaj tarafından spartiate Salı 2 Eyl. - 21:06

amanın tam modumdayım silme işlerine bende el atıyorum bu gece... bakalım fazlalıklar çıksın aradan...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Eglenc10

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 2 Eyl. - 21:15

Serkan sana güveniyorum yok et.....Beni silmede Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından RoMe Çarş. 25 Mart - 14:09

Forumda bir temizlik daha gerekiyor, özellikle şu tartışma ve sohbet kısmında "içinizden geçeni yazın" konularının önceki versiyonlarını silmeyi düşünüyorum, dolayısıyla bazı üyelerin post sayısında azalma görülebilir, bu durumda kimse post sayımız ne oldu diye şaşırmasın.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Huysuz10

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 26 Mart - 14:05

beyazm demiş ki:Forumda bir temizlik daha gerekiyor, özellikle şu tartışma ve sohbet kısmında "içinizden geçeni yazın" konularının önceki versiyonlarını silmeyi düşünüyorum, dolayısıyla bazı üyelerin post sayısında azalma görülebilir, bu durumda kimse post sayımız ne oldu diye şaşırmasın.
bu haberi sonuna kadar destekliyorum.Anime harici konuşmaları fazla sevmiyorum.bu konuşmalar gerekli ama fazlası sitenin amacının dışına cıkıyor.en azından ben bu görüşteyim.

Edit:
Az kullanılan ve kapalı bir kaç konuyu sildim.kaptırıp sayıyoruz kısmınıda silince mesaj sayınızda azalma olmuştur özellikle eski üyelermimizde ama kimsenin bakmadığı ve kullanılmayan bir konuydu.Bu yüzden silmiş bulunuyorum.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 2 Nis. - 15:20

Yeni başlık acıp yer kaplamamk için burdan devam ediyorum.Tartışmalar kısmındaki 100 sayfayı geçen konuları siliyoruz.Bunlar özellikle Anime Tahmin,Günaydın Millet ve İçinizden geçeni yazın başlıkları.Arkadaşlar bunların bilgilendirici yada anlık bilgilerden ibaret olup.Fayda sağladığına inanmıyorum.kimsenin girip baştan okuyacagını yada kapalı bir başlıkla işi olmayacagına göre sildiğimiz takdirde mesaj sayılarımızda azalmadan başka bir kaybımız olmayacak.Bunu anlayışla karşılayacagınıza inanıyorum.
Karşı cıkan varsa topiği acık bırakıyorum cevabınızı yazın lütfen.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından Seifukusha Perş. 2 Nis. - 15:39

Mesaj sayısı o kadar dert edilecek bir şey değil bence.Burada amacımız anime paylaşmak, mesaj sayısı değil zaten Wink
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından Nodame^^ Perş. 2 Nis. - 17:37

niyetim karsi cikmak degil ama ben bu temizlik isini cok gereksiz buldum. forumda yer cok mu kisitli ki boyle mesaj silme istegi duyuluyor? baska yabanci forumlara bakiyorumda herkez anime veya manga ile alakali olmasada istedigi bir topigi acabiliyor hatta cok sacma konular bile var iclerinde mesela aklimda kalan en son nezaman sarhos oldunuz gibi.ama hic kimse bunlar anime ile alakali degil vey cok gereksiz konular deyipte silmiyor. silmek istediginiz konularda konu disi tartismalar bolumunde zaten. madem anime disi bir topik acilmiyacaksa o bolumleri acmamaliydiniz veya bu forumda sadece anime hakkinda bilgiler paylasilabilcegini belirlicektiniz.(simdi icinizden kesin sanami soracaktik diyosunuzdur Very Happy ) Gordugum kadariyla sadece anime hakkinda yazi yazilacak diye bir durumda yok sitede. isinize veya karariniza karismak niyetinde degilim ama belki bu temizlik isi uyeleri forumdan sogutabilir diye dusunuyorum. bir anket yapip once uyelerinde dusuncelerini almaya ne dersiniz?

bu yazi ile kabalik ettiysem afedersiniz. kendi dusuncelerimi dile dokmeye calistim sadece
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kaygil10

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 2 Nis. - 18:56

Nodame^^ demiş ki:niyetim karsi cikmak degil ama ben bu temizlik isini cok gereksiz buldum. forumda yer cok mu kisitli ki boyle mesaj silme istegi duyuluyor? baska yabanci forumlara bakiyorumda herkez anime veya manga ile alakali olmasada istedigi bir topigi acabiliyor hatta cok sacma konular bile var iclerinde mesela aklimda kalan en son nezaman sarhos oldunuz gibi.ama hic kimse bunlar anime ile alakali degil vey cok gereksiz konular deyipte silmiyor. silmek istediginiz konularda konu disi tartismalar bolumunde zaten. madem anime disi bir topik acilmiyacaksa o bolumleri acmamaliydiniz veya bu forumda sadece anime hakkinda bilgiler paylasilabilcegini belirlicektiniz.(simdi icinizden kesin sanami soracaktik diyosunuzdur Very Happy ) Gordugum kadariyla sadece anime hakkinda yazi yazilacak diye bir durumda yok sitede. isinize veya karariniza karismak niyetinde degilim ama belki bu temizlik isi uyeleri forumdan sogutabilir diye dusunuyorum. bir anket yapip once uyelerinde dusuncelerini almaya ne dersiniz?

bu yazi ile kabalik ettiysem afedersiniz. kendi dusuncelerimi dile dokmeye calistim sadece
Nodame beni yanlış anladım ben sadece 100 sayfayı doldurmuş mesajlardan bahsediyorum.Tabikide sohbet eğlenmek normal ve gerekli birşey.Zaten silinecek olarak belirtilen konular 100 sayfa olupta kapanıp yeni başlıktan devam edilen konular.Ben şu gereksiz falan diye acılmış bir konuyu silmiyorum.Zaten 9 sayfa olmuş tartışmalar bölümü içlerinden bari yeniden acılan konuları silerek aradığımıza daha kolay ulaşıp aynı zamndada görüntü kirliliğinden kurtulmak için belirttim.Aylar önce konuşulup kapanan bir sayfaya acıpta bakanınız varmı ben bakmıyorum sahsen.Heleki konuşma başlıklarında yazdığın mesajı tekrar bulmak çok zor.Umarım acıklayıcı olmuşumdur.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından S.Tensei Perş. 2 Nis. - 22:29

Yahu silin, acımayın. Mesaj sayısının neden bu kadar önemli olduğunu hala anlamış değilim. Şaka için dahi olsa "mesaj sayım gidecek" gibi bir lafı kullanmak, biraz o kaygıyı temsil etti gibi geliyor bana açıkcası. Ayrıca yabancı forumlar kusursuz mudur da onların hataları bizlere normal bir şeymiş gibi geliyor!?

Nodame-san, eğer o forum, lüzumsuz yer kaplayan konuları vb.'ini silmiyorsa ve biz siliyorsak (Adı üstünde temizlik), bu bizi onlardan daha titiz ve sorumluluk sahibi kılan bir şey'dir.

Silin abi, acımayın. =D
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Squaw Perş. 2 Nis. - 23:13

Ben de silinmesi taraftarıyım ve de mesaj sayısı artıyor azalıyor gibi bir kaygı gereksiz,dediğim gibi bir sistem yapılabiliyorsa o da mantıklı aslında;
İçinizden geçeni yazın,Farkettim ki,Uyuzum gibi başlıklar da ya da forum oyunları havasında olan başlıklar da mesaj sayısı artmadan da post yapabiliriz,öyle bir sistem var kullanan forumlar biliyorum^^ ....

O sistemden sonra silinince zaten mesaj sayısı azalması da sorun olmaz mesaj sayısı artmadığı için ^^

Ya da bu temizliğe gidilmesi mantıklı bir yaklaşım olmuş bence,her 100 sayıda sıfırlanıp eski başlık silinebilir tamamen,ben bu temizlik fikrine katılıyorum şahsen...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kustah10

Mesaj tarafından Desire Cuma 3 Nis. - 11:01

ben genel olarak tartısma baslıklarını sevmıyorum anımeyı ızledıkten sonra tartısmak cok gereksız. Meraklı olmasam herhangı bır sohbet ve tartısma baslıklarını takıp etmem Smile
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından Nodame^^ Cuma 3 Nis. - 13:53

ay anacim tamam silinsin bisey demiyorum yada demedim sayin. ben yanlis algiladim sanirsam. sadece anime ile alakali bilgiler haricinde mesajlarin hepsi silinecek diye anladim. birde daha once oyle birsey ile karsilasmadigimdan garibime gitti galiba. gomennasai *sh
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Kaygil10

Mesaj tarafından S.Tensei Cuma 3 Nis. - 15:48

Nodame^^ demiş ki:ay anacim tamam silinsin bisey demiyorum yada demedim sayin. ben yanlis algiladim sanirsam. sadece anime ile alakali bilgiler haricinde mesajlarin hepsi silinecek diye anladim. birde daha once oyle birsey ile karsilasmadigimdan garibime gitti galiba. gomennasai *sh

Yanlış veya doğru, fikrine saygı duyarım gene de. Katı olduysam özür dilerim. ^_^
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından RoMe Cuma 3 Nis. - 16:38

Arkadaşlar ilginizi anlıyoruz ama yönetimi ilgilendiren bir konudur, forum temizliği mevcut ya da ilgi gören konuların silinmesi şeklinden ziyade eski ve gereksiz konuların silinmesidir ve sürekli devam edecektir, bu konunun daha fazla uzatılmasına gerek görmüyor ve üyelerimizden bir önerileri varsa yönetime öm aracılığı ile yapmalarını daha uygun buluyorum.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Forumda temizlik işleri başlamıştır.. Huysuz10

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 11 Haz. - 21:52

Eski ve gereksiz konuları silmeye başladım mesaj sayılarımızdaki düşmeler normal.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin