AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git...

+3
lantis
muhtesemmatrix
rockchu
7 posters

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Empty Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git...

Mesaj tarafından rockchu Salı 9 Eyl. - 17:00

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... 287592_2

Sonunda beklenen an geldi... Uzun süredir beklenen ve Erdal Demirkıran tarafından kaleme alınan "Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem'in Dibine Git" isimli kitap, çok kısa bir zaman sonra raflardaki yerini alacak. Yazarın aşk üzerine yazdığı bu son kitabı şu an piyasada bulunan birçok aşk kitabının tersine aşkın zararlarından, aşkın kullanım biçimine ve aşkın oluşturduğu köklü önyargılara kadar geniş bir açıdan insanlığa parlak bir ışık tutmakta ve okuyucusunu her zaman olduğu gibi sarsarak kendine getirmektedir. Yaklaşık 500 sayfa civarında olan kitap; Allah Aşkı, evliliklerin nasıl sağlamlaştırılabileceği , aldatma, insandaki potansiyel aşk enerjisi gibi bir çok değişik konuya da yer vermiş bulunuyor... Ayrıca yazarın daha önceki kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da yine kitabın köşesine yerleştirilmiş olan "Bağır Taşı" isimli bir kutunun içinde özellikle aşk mağdurlarını ilgilendiren bir hediye de bulunmaktadır.

okuyun derim pişman olmazsınız yazrımız dünyanın en akıllı insanı olduğunu iddia eden Erdal Demirkıran kendisi bazı psikologlarca akıl hastası olarakta görülmekte Ayrıca yazarın Yerim seni ÖSS Sadece Aptallar 8 saat uyur kitaplarıda okumanız için şahsımdan tavsiye olunur. . Arka kapaktaki şu sözler kafanızda daha net şeyler oluşmasına yardımcı olur belki.

Sevdin mi Mecnun gibi sevipte düşme çöle...
Sevdin mi Ferhat gibi sev hiç olmazsa,
git dağ del, su getir köyünede aşkın bir işe yarasın.
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809
Ruh Hali : Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Defaul10

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Empty Geri: Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git...

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Salı 9 Eyl. - 19:50

tüm kendini geliştirme kitapları saçma geliyor bana Very Happy
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Empty Geri: Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git...

Mesaj tarafından lantis Salı 9 Eyl. - 19:56

ilginç olabilir ama eğer kendini geliştirme kitabıysa bir kaç kez o eziyeti yaşadım tekrar okumak istemiyorum ama o tür bir kitap değilse güzel olabilir
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından Harusame Çarş. 10 Eyl. - 13:17

sadece aptallar 8 saat uyur kitabını biliyordum onun da yanında bir şey veriyorlardı sanırım bunda bağır taşı filan veriyor ya KIRMIZI GÜLÜCÜK neyse tanıtım için tenk yü eline saağlık
Harusame
Harusame
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 226
Ruh Hali : Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Ozlemi10

Mesaj tarafından Byakko Çarş. 10 Eyl. - 19:52

O okuyucunun hipotalamusuydu Very Happy Ben de bu tip kitapların hiç faydasını görmedim ama belki okumadığımdandır Very Happy
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61

Mesaj tarafından Gray Ptsi 7 Eyl. - 13:28

Yerim seni ÖSS yararlı bi kitaptı. Sadece aptallar sekiz saat uyur da öle. Ama bence adam bu isimleri ilgi çekmek için koyuyo, kitabın içinde 8 saat uyuyanların aptallıklarından fln bahsedip durmuo yani Very Happy
Gray
Gray
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 82
Ruh Hali : Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Kustah10

Mesaj tarafından zhaomc Ptsi 7 Eyl. - 15:18

Güzel kitap olabilir ama ben en çok yeri seni öss okumak istiyorum Very Happy
zhaomc
zhaomc
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 496
Ruh Hali : Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git... Manyak10

- Similar topics