AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

son izlediğiniz film / yorumlarınız

+75
arcueid
Katsura
ishak
ademania
SIRINO
darkcan
zhaomc
Ownd
halvah(J)
Lucresia
PinkLemonade
mavi_61
nico robin
lafolya
kanade
isobel
bonjour
!Sweet Cat!
Desire
tanoren
Mahlas_Kafkef
DicLonius
DarkeLia
doumeki
Çubuk Kraker xD
AnTiOkSiDaN
Zax
MetatroN
wiL-
zhenya
Unde®minE
stratospheregirl
meyday
yuuki_cross
scoutcrawler
snowflake
ShaiThan
mortifera
KaranlıK
sakura
bluetear
Squaw
bLue-Dragon
Susano'o
Kansu
özz
F.Chopin
jax
sera myu
zeze
kordiseps
sonercirit
Yufie
blackburn
RoMe
gundamaster
Unde®kaN
FindaSoul4$ale
Ryoko Yoichi
YagamiLight
Engel
Mss. Pretty Queen
savage garden
resurgam
muhtesemmatrix
Yaser
Sodakazam
Shiniko
Hanajima
sakura hime
edemirci44
SPAWN-TheUndead
rockchu
lantis
spartiate
79 posters

21 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 19, 20, 21

son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Empty Geri: son izlediğiniz film / yorumlarınız

Mesaj tarafından nico robin Salı 22 Eyl. - 14:19

ronin47 demiş ki:Kids Return gerçekten çok süperdir. Kitano'yu gerçekten tebrik etmek lazım adam blood opera olsun, drama olsun her şeyin altından kalkıyor. Benim filmi çok sevmemin en önemli sebebi son sahnesi. Öss mantığıylşa yetişmiş bizler için gerçekten çok anlamlı bir final sahnesi olduğunu düşünmüşümdür hep. Forza Kitano...

kitano' nun mukemmel filmleri vardir. alakasiz siddet unsurlariyla izleyiciyi ti'ye bir tavri vardir kitano' nun. yani sosyal mesajlar, izleyici filmi begenmis begenmemis pek umursamaz. o yuzden filmleri benim icin ilk siradadir her zaman. violent cop, zatoichi, brother ( aniki ), daha aklima gelmeyen bir cok film var kitano ustanin mukemmelestigi. fakat kids return bi' baskadir. bu film ile aslinda kendi hayat oykusunu kareye aldigi soylenir. filmdeki saklaban, sakaci ogrencinin kendisi oldugu yonunde bisiler okumustum. filmin muzikelrini de begenmistim.
nico robin
nico robin
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 405
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Tembel10

http://www.anime.gen.tr

son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Empty Geri: son izlediğiniz film / yorumlarınız

Mesaj tarafından SIRINO Çarş. 23 Eyl. - 11:57

son gunlerde izlediyim filmler ghost rider. the name of the king.karaip korsanlar2. fantastik 4 2 hic beyenmedim . iron man.en cok beyendiyim ghost rider
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 176
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Huysuz10

Mesaj tarafından ronin47 Çarş. 23 Eyl. - 18:32

nico robin demiş ki:kitano' nun mukemmel filmleri vardir. alakasiz siddet unsurlariyla izleyiciyi ti'ye bir tavri vardir kitano' nun. yani sosyal mesajlar, izleyici filmi begenmis begenmemis pek umursamaz. o yuzden filmleri benim icin ilk siradadir her zaman. violent cop, zatoichi, brother ( aniki ), daha aklima gelmeyen bir cok film var kitano ustanin mukemmelestigi. fakat kids return bi' baskadir. bu film ile aslinda kendi hayat oykusunu kareye aldigi soylenir. filmdeki saklaban, sakaci ogrencinin kendisi oldugu yonunde bisiler okumustum. filmin muzikelrini de begenmistim.

Kan olayına bende bayılıyorum adamın film çekmek hakkında kendi düşünceleri var ve bunlardan zerre kadar taviz vermeyerek mükemmel işlere imza atıyor. En sevdiğim tarafıda her türlü filmi çekebilmesi mesela benim favori Kitano filmim Dolls... Gerçekten izlenesi müthiş bir film. Holywood yapımı aşk filmleri halt etmiş abi bu filmin yanında bi tanesi bile Kitano'nun yakaladaığı görselliğe yaklaşamaz. Üstüne üstlük hikayeleride mutlu sonla bitirmek gibi bi kaygısı olmadığından gerçekten müthiş bi iş çıkarmış usta...
ronin47
ronin47
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Oylesi10

Mesaj tarafından SIRINO Perş. 24 Eyl. - 16:08

mumya 3 izledim.kotu bir film beyenmedim.bence mumya konusundan kenara cikmislar
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından SIRINO Çarş. 7 Ekim - 16:51

son gunlerde izlediyim filmler hancock ve swat son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Icon_smile swat daha cok beyendim son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Icon_biggrin
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Ginsan Salı 12 Ocak - 18:10

en son olaraq Avatar izledim cok guzel bir filmdi
Ginsan
Ginsan
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Ac10

Mesaj tarafından SIRINO Çarş. 20 Ocak - 17:34

en son Ice age 3 izledim ve cok beyendim son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 760209
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 22 Ocak - 1:16

SIRINO demiş ki:en son Ice age 3 izledim ve cok beyendim son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 760209
Bence de çok komik o. Very Happy

Ben de en son Hannibalı izledim. Bayıldım. KIRMIZI GÜLÜCÜK
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Cesur10

Mesaj tarafından Katsura Cuma 22 Ocak - 19:51

Son Durak 4 ~bu kadar saçma nedenlerden ölen tek insanlar oldukları için bu filme oscar verilmeli Very Happy
Katsura
Katsura
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 21 Parano10

21 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 19, 20, 21

- Similar topics