AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ayeshadowfansub olarak yeni takım arkadaşları aranıyor

2 posters

ayeshadowfansub  olarak yeni takım arkadaşları aranıyor Empty ayeshadowfansub olarak yeni takım arkadaşları aranıyor

Mesaj tarafından LordCha Paz 25 Ocak - 19:35

Daha önce yanlız çalışmıştım yalnız yavaşlık sebebiyle sevmiyorum.Maria Holic in fansubuda bana ait ve daha başında.Şu an ayeshadow fansub olarak ben,bir kişi ve aya-chan olmak üzere 3 kişiyiz.Aya-chan şu an maria holic'in 2.ci bölümünün çeviriminde bana yardım ediyor.Dahada hızlanmak istiyoruz.Video çevirimi,kalite,ayar,zamanlama herşeyini ben üstleniyorum.İngilizcesi iyi olan arkadaşları arıyoruz,dersler,sınavların yoğunluğundan çevirime fazla zamanım olmuyor.İngilizceniz iyi veya orta seviyede ise çevrim grubuma beklerim.Ayrıca diğer arkadaşımlada haruhi suzumiya'nın tr kaldığı yerden devamını yapıyoruz fansub olarak.Oda şu an 7.ci bölümü hazırlıyor(beyzball bölümünü).Herkesi bekliyorum ve çok iş verilmiycektir.Yani yorulmayacaksınız Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : ayeshadowfansub  olarak yeni takım arkadaşları aranıyor Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

ayeshadowfansub  olarak yeni takım arkadaşları aranıyor Empty Geri: ayeshadowfansub olarak yeni takım arkadaşları aranıyor

Mesaj tarafından pikeruchan Paz 25 Ocak - 19:51

Haruhi Suzumiya projesine elimden geldiğince yardımcı olabilirim. ama sadece çeviri yapabilirim. çünkü video zamanlama fln onlardan anlamıyorum pek Crying or Very sad hatta hazır ingilizce altyazı dosyasını şimdi yollayabilirsen hemen başliyim?^^
pikeruchan
pikeruchan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 161

ayeshadowfansub  olarak yeni takım arkadaşları aranıyor Empty Geri: ayeshadowfansub olarak yeni takım arkadaşları aranıyor

Mesaj tarafından LordCha Paz 25 Ocak - 20:00

tamamdır,zaten ben daha önce söyledim.sadece çeviri yapıcaklar arıyorum.msnde konuşalım,msn im yazıyor aşağıda zaten Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : ayeshadowfansub  olarak yeni takım arkadaşları aranıyor Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

- Similar topics