AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungry Heart - Wild Striker türkçe alt yazı lasım arkadaşlar

4 posters

Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Empty Hungry Heart - Wild Striker türkçe alt yazı lasım arkadaşlar

Mesaj tarafından bulut212 Ptsi 2 Mart - 16:23

Hungry Heart - Wild Striker türkçe alt yazı lasım arkadaşlar
bulabilirmisiniz
cihan_ugur21@hotmail.com
bulut212
bulut212

Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Empty Geri: Hungry Heart - Wild Striker türkçe alt yazı lasım arkadaşlar

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 2 Mart - 17:02

Bildiğim kadarıyla o anime Türkçeye çevirilmedi
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Empty Geri: Hungry Heart - Wild Striker türkçe alt yazı lasım arkadaşlar

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef C.tesi 22 Ağus. - 20:46

Evet çevrilmedi.bi ara çevirmeyi düşündüm ama vazgeçtim lol
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 524
Nerden : Ya bak tarif edim or-an dan biraz çık ilker 9.caddeyle kekliğin kesişimi var orda işte
Ruh Hali : Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Sarhos10

http://www.google.com

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 22 Ağus. - 21:07

Keşke olsa.Ama ne yazıkki çevrilmedi.Sanırsam saizen fansub sadece fansub haline getirmişti.Ayrıca yine yanlış hatırlamıyorsam hardsubdu.Yani ingilizce alt yazılarına ulaşmakta zor .Son olarak ingilizce öğrenmeni tavsiye edecegim. Smile
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Defaul10

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef C.tesi 22 Ağus. - 22:19

Bedifeci ye aynen katılıyorum...Çok kolay izlemesi.normalde 23 dakikalık animeleri sözlüğe baka baka falan 26 dakikada bitiridim.bunda en faz tüm seride 2-3 kere bakmışımdır...
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 524
Nerden : Ya bak tarif edim or-an dan biraz çık ilker 9.caddeyle kekliğin kesişimi var orda işte
Ruh Hali : Hungry Heart - Wild Striker  türkçe alt yazı lasım arkadaşlar Sarhos10

http://www.google.com

- Similar topics