AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''İngilizce dublaj anime''

5 posters

''İngilizce dublaj anime'' Empty ''İngilizce dublaj anime''

Mesaj tarafından AkumA Cuma 27 Mart - 20:32

öncelikle merhaba arkadaşlar.bir küçük işim düştüde belki yardım edebilecek arkadaşlar vardır umuduyla konu açayım dedim
konu şu:ingilizce ögretmenini kafalamam sonucunda artık sınıfta ingilizce film yerine ingilizce anime izlemeye karar verdik.fakat tüm animeler ingilizce dublaj ve ingilizce altyazılı olması gerekiyor.bende biraz araştırma yaptım ve elemeden geçirdikten sonra:

The melancholy of haruhi suzumiya
Darker than black
Shakugan no shana
Kanon 2006
Fate stay night
Shingetsutan tsukihime
Lucky Star
Samurai Champloo
Zero no tsukaima

serilerinin hem güzel hemde ingilizce dublaja sahip olduklarına karar verdim.fakat nereden*hangi siteden hem ingilizce dublaj hem ingilizce altyazılı bulabilicegimi bilmiyorum.eger böyle bir site bilen varsa ve verirse çok iyi olur.direk hepsini bulmasanızda olur.elinizde hangisi varsa o artık =).ama özellikle '' The Melancholy Of Haruhi Suzumiya'' serisi olan varsa çok makbule geçer.sınıfı tanıdıgımdan muhtemelen herkes bu seriyi sevecek ve animelere devam ettirip bi 15-20 animeci daha animeci kadrosuna eklenicegini düşünüyorum eger bu seri ile başlayabilirsem xD
bu arada eger hem ingilizce dublaj hem ingilizce altyazı bulunan bir site bilen yoksa en azından ingilizce dublajı bilen varsa o bile yeterli.üstüne ingilizce altyazıyı ben eklerim napalım xD

okudugunuz için çok teşekkürler =)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : ''İngilizce dublaj anime'' Idaree11

''İngilizce dublaj anime'' Empty Geri: ''İngilizce dublaj anime''

Mesaj tarafından digigirl Cuma 27 Mart - 20:52

her zamanki gibi anime freakı önreririm (türkçede bulabilirsin sanırım)
onun dışında pek site bilmiorum.. Smile
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : ''İngilizce dublaj anime'' Psikop10

Mesaj tarafından AnTiOkSiDaN Cuma 27 Mart - 20:54

Torrentleri gezin. Şayet dosya .ogg ve ya .ogm uzantılı ise içinde büyük ihtimal hem ingilizce dublajı hemde ingilizce altyazı vardır. Bazı .mkv dosyaları da dahil edilebilir. Olmadı torrentin açıklamasını okuyun. Orada yazar EngDubbed ve EngSubbed şeklinde.
AnTiOkSiDaN
AnTiOkSiDaN
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 394
Ruh Hali : ''İngilizce dublaj anime'' Tembel10

Mesaj tarafından spartiate Cuma 27 Mart - 22:14

http://nyu-anime.blogspot.com/2008/04/melancholy-of-haruhi-suzumiya.html

http://hotfilms.org/tv-shows-series/rs-com-melancholy-haruhi-suzimiya-dvdrip-complete-32920.html

bu ikisinden biri mutlaka işini görecektir:) ama ikincisi daha iyi gibi... ingilizce dublajlıları ararken anahtar kelime olarak "dual audio" yuda kullanmanı tavsiye ederim:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : ''İngilizce dublaj anime'' Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Hitokiri Paz 29 Mart - 15:10

En basiti www.anidb.net adresinden aradığınız serinin ingilizce dublaj ve altyazılı olarak hangi grup tarafından çıkarıldığına bakılır.En basit şekliyle www.tokyotosho.com a girilir ve fansubı yapan grup ile animenin adı yazılır.Çıkan sonuçtan torrent olarak anime indirilir ya da direk sublayan grubun web sitesine gidip linklere bakabilirsin.

Haruhi sormuşsun hemen bakalım.

''İngilizce dublaj anime'' Animesub

Bir çok grubun Haruhi'yi dual olarak sunduğu gözüküyor.Tercih ettiğin grup varsa ona öncelik verebilirsin ya da hangisi olursa deyip hepsini ararsın uygun bulduğunu çekersin.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : ''İngilizce dublaj anime'' Kimses10

http://www.turkfansub.com

- Similar topics