AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

+29
BhaskaraLestat
brisingr
Unde®minE
wiL-
RoMe
vecitasan
scoutcrawler
Servet
mikan sacura
Unde®kaN
mavilynx
LordCha
DicLonius
sera myu
Seifukusha
Desire
S.Tensei
Tonwer
F.Chopin
özz
KaranlıK
Drakai
sakura
digigirl
Nodame^^
Squaw
lafolya
meyday
stratospheregirl
33 posters

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından lafolya Salı 7 Nis. - 19:04

Smile nilacım sen iste her yere gidersin ya Smile kapılar açık seni bekliyorlar nila nila lol!
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Uykum210

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 19:12

birkaç çizim daha ekleyeyim buarada Very Happy

luca signorelli kopyası
Spoiler:
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 19:13

lafolya demiş ki:Smile nilacım sen iste her yere gidersin ya Smile kapılar açık seni bekliyorlar nila nila lol!

Embarassed Embarassed tesekkür ederim bir tanem ilk defa bu sene gireceğim sınavlara bakalım, önceden sadece bilgininkine girmiştim Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından lafolya Salı 7 Nis. - 19:20

wawwwww. amanın gene ne cevherler döktürmüssün sen öyle. tabi bunlarda diğerleri gibi bilgisayarımda kayıt altında Smile çarptım bu şahaserleri king
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 19:25

lafolya demiş ki:wawwwww. amanın gene ne cevherler döktürmüssün sen öyle. tabi bunlarda diğerleri gibi bilgisayarımda kayıt altında Smile çarptım bu şahaserleri king

Embarassed Embarassed utanırım ama Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından lafolya Salı 7 Nis. - 19:37

ama utanmana gerek yokki canım Smile bu senin başarın. giderekte daha iyi oluyorsun. peki benim aşkımın resimlerine ne oldu. azıcıkta onlardan çiz ama Sad son koyduklarından ikincisini hemen masaüstüm yaptım Very Happy
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Tonwer Salı 7 Nis. - 19:46

Adamın sol baldırı ve poposunun sağ yanağı bozuk olmuş gibi hafiften Very Happy ama devamı çok güzel ellerine sağlık
Tonwer
Tonwer
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Manyak10

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 20:38

Tonwer demiş ki:Adamın sol baldırı ve poposunun sağ yanağı bozuk olmuş gibi hafiften Very Happy ama devamı çok güzel ellerine sağlık

valla o adam kopya ne gördüysem odur Razz zaten popo maşallah cok ön planda resimde aslında anatomi calısmak için iyi bir resim değildi

saol tesekkür ederim Smile

lafolya demiş ki:ama utanmana gerek yokki canım Smile bu senin başarın. giderekte daha iyi oluyorsun. peki benim aşkımın resimlerine ne oldu. azıcıkta onlardan çiz ama Sad son koyduklarından ikincisini hemen masaüstüm yaptım Very Happy

itachimiydi seninkisi Very Happy daha karizmatik çalışmalarıyla döneceğim itachinin Razz
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 22:29

copic manga yarısmasında birincilik alan 16 sayfalık mangaçalışmamızdan bir sayfa
çizimler bana tarama ve mekan cem perine aittir renklendirme ortaktır
http://www.fotothing.com/photos/81f/81fcab59399b84334af0886fe0f3864e.jpg?ts=1239141749

http://www.copicturkiye.com/mangaka/

En son stratospheregirl tarafından Salı 7 Nis. - 23:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Tonwer Salı 7 Nis. - 22:33

inanmıyorum çok güzell
Tonwer
Tonwer
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Manyak10

Mesaj tarafından S.Tensei Salı 7 Nis. - 22:40

Uhuhu, nila hanım burayı da estirmiş bakıyorum. Mayısta benim bombayı da burada patlatırsın belki. ^^

Nilacım, senin çizimlerin daha çok orjinal anatomi'den. Gerçekçi çizim diyebiliriz. Manga çizim tekniklerine alışık değilmişsin gibi görünüyor. Ama, gene de güzell. ^_^

Edit; Ama ve ama, şu sondan üçüncü çizimde kullanılan tarz, biraz daha gelişmiş olarak düşünülürse, final fantasy oynunun grafikleriyle eş değer ve tam puanlık bir eser.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 22:57

S.Tensei demiş ki:Uhuhu, nila hanım burayı da estirmiş bakıyorum. Mayısta benim bombayı da burada patlatırsın belki. ^^

Nilacım, senin çizimlerin daha çok orjinal anatomi'den. Gerçekçi çizim diyebiliriz. Manga çizim tekniklerine alışık değilmişsin gibi görünüyor. Ama, gene de güzell. ^_^

Edit; Ama ve ama, şu sondan üçüncü çizimde kullanılan tarz, biraz daha gelişmiş olarak düşünülürse, final fantasy oynunun grafikleriyle eş değer ve tam puanlık bir eser.

Heey haberim gelmiş anlaşılan Very Happy mangamı yetiştirmekten bile vazgeçebilirim şu ara yoğunluktan :/ umarım nisan sonuna yetişirde mayısta senin çizimine baslarım çünkü ona özenmek istiyorum bes dakkalık iş olmasın yani Very Happy
bana genelde söylerler zaten biraz manga tarzının dısına tastıgımı birazdan koyacagım cizimde biraz daha klasiklesmeyi denedim bakalım begenecekmisiniz ^_^
bu arada sondan ücüncü dedigini merak ettim ilk sayfada koyduklarımdanmı acaba Very Happy ?
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından S.Tensei Salı 7 Nis. - 22:59

Evet, ilk sayfanın ilk mesajındaki spoiler'ın son'dan üçüncü resmi.
Sayıp da tam olarak kaçıncı olduğunu söylemek isterdim. xD
Acayip beğendim o çalışmanı.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 23:05

S.Tensei demiş ki:Evet, ilk sayfanın ilk mesajındaki spoiler'ın son'dan üçüncü resmi.
Sayıp da tam olarak kaçıncı olduğunu söylemek isterdim. xD
Acayip beğendim o çalışmanı.

anladım hangisi oldugunu simdi Smile kara kalem o genelde karakalemlerim daha cok begeniliyor sanırım Smile sevindim begenmene
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 23:06

bugün yaptıgım bir calısma buda
umarım gözükecek
Spoiler:
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Squaw Salı 7 Nis. - 23:15

Nila süper bu da cici,erkek olsam aşk yaşamak isteyeceğim bir varlık olurdu kendileri ^^ ,bence de kara kalemlerin gayet hoş,ben en çok onları seviyorum ^^ ama unutma Kadri ve benim nü'yü de görmek isteriz en kısa zamanda listene ekle lütfen sıra şaşırmasın sonra =D

Edit= Nila şimdi yarışmaya katıldığınız çizimleri de inceledim,bu güzelliklerin devam etsin en kısa zamanda ^^

En son squaw tarafından Salı 7 Nis. - 23:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 2 Kustah10

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 23:19

digigirl demiş ki:resimlerin harika olmuş ^_^
benim en merak etiğim diğerleri başlığındaki 3. resmi nası çizdin ??

simdi görüyorum bu yazılanları pardon cevap verememisim :S
ücüncü resim karakalem bir cizim, photoshopta arka planı flulastırıp üzerine biraz mavi ton verdim Smile

sakura demiş ki:Ellerine sağlık stratospheregirl çizimlerin gerçekten de çok hoş pgi
özellikle 1,6, 16, 17 ve kısa konulu mangan favorilerim oldu
diyebilirim.Yeni çizimlerini bizimle paylaşmaya umarım devam
edersin.Tekrar ellerine sağlık ve başarılar ok1

cok tesekkür ederim begenmene sevindim Smile

Drakai demiş ki:Shocked Kısa mangaya hasta oldummmmmmmmmmmmmm.

yeni mangalarda cizeceğim Very Happy

squaw demiş ki:Nila süper bu da cici,erkek olsam aşk yaşamak
isteyeceğim bir varlık olurdu kendileri ^^ ama unutma Kadri ve benim
nü'yü de görmek isteriz en kısa zamanda listene ekle lütfen sıra
şaşırmasın sonra =D

Edit= Nila şimdi yarışmaya katıldığınız çizimleri de inceledim,bu güzelliklerin devam etsin en kısa zamanda ^^

mangaya devam etmek istiyorum gercekten ama önceliğim sen ve kadrinin nu resimleri tabiikii en kısa zamanda poz bekliyorum sizden terlikle Very Happy
bu en son resim asıl kadrinin hosuna gidecek gibi geliyor bana Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Squaw Salı 7 Nis. - 23:34

Bence de ona göstermelisin bir an önce hatta kafasına terlik ata ata ben çizmesini sağlasam mı acaba hoş Naruto çizimleri gibi sıkılırsa yaparken bence o poz vermelik zaten =D

Bu arada bir önceki sayfada eklediklerine bakmamıştım,nü çalışmalaraın baya iyi oluyor korkmadan poz vereceğiz sana Very Happy

o üçlüden de 2.resim tam masa üstü.ne araklamalık Hatiş gibi ben de arakladım lol
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 7 Nis. - 23:43

squaw demiş ki:Bence de ona göstermelisin bir an önce hatta kafasına terlik ata ata ben çizmesini sağlasam mı acaba hoş Naruto çizimleri gibi sıkılırsa yaparken bence o poz vermelik zaten =D

Bu arada bir önceki sayfada eklediklerine bakmamıştım,nü çalışmalaraın baya iyi oluyor korkmadan poz vereceğiz sana Very Happy

o üçlüden de 2.resim tam masa üstü.ne araklamalık Hatiş gibi ben de arakladım lol

feda olsun size tüm cizimler valla Very Happy
kadriyi bulsam göstereceğimde sattı diyorsun artık yarın napalım Very Happy
kadri bakarak figür kompozisyona baslarsa cok picasso vari işler cıkar ondan gibime geliyor Very Happy ama gercekten devam etmeye karar verse ve üsenmese bence cokda güzel toparlayıp seviyesini ilerletebilir :/
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 8 Nis. - 7:01

ıtır sende beğenmişsin sanırım ikinci resmi Smile nilacım bak biz boşuna söylemiyoruz. OK yalnız kadriyi bulursam ben. nerelerde o konuşamıyorum kendisiyle kaç gündür Crying or Very sad . ayrıca lütfen benden gizli nila nü resimlerini çizme biliyorsun film çekip paraları topluyacam öö1 . ayrıca dün yoktun -sg -sg
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 8 Nis. - 11:09

lafolya demiş ki:ıtır sende beğenmişsin sanırım ikinci resmi Smile nilacım bak biz boşuna söylemiyoruz. OK yalnız kadriyi bulursam ben. nerelerde o konuşamıyorum kendisiyle kaç gündür Crying or Very sad . ayrıca lütfen benden gizli nila nü resimlerini çizme biliyorsun film çekip paraları topluyacam öö1 . ayrıca dün yoktun -sg -sg

Dünün hikayesi Itır'da No İnternetim kaplumbaga hızına indiğinden dün gece, msne giremedim bile, düsüp durdum.
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 8 Nis. - 11:21

hımm. internet arada yapıyor diyecem ama sürekli benimki kaplumbağa hzında dolduğundan Smile iyi olmana sevindim .

ayrıca en son eklediğin resim telefonumun ekrankoruyucusu hatta çalıp avatarım mı yapsam diye düşünmedim deyil Razz
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 28 Nis. - 23:36

son yaptıgım bir çizim

Spoiler:

En son stratospheregirl tarafından Paz 3 Mayıs - 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Squaw Çarş. 29 Nis. - 0:02

wuuuu...ciciş yine ellerini çıkarmışsın sahnelere harika olmuş,erkeğin saç çizgileriyle kızın dudak özelliğiyle birlikte burun ve ağız mesafesini güzel tasarlamışsın canım,eline sağlık...

Ayrıca kızın gözlerindeki anlamı güzel yansıtabilmişsin,hüzün var gibi bakışlarında,zaten siyah beyaz çizimlerini çok seviyorum senin biliyorsun,yeniden emeğine sağlık ^^....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 0:19

squaw demiş ki:wuuuu...ciciş yine ellerini çıkarmışsın sahnelere harika olmuş,erkeğin saç çizgileriyle kızın dudak özelliğiyle birlikte burun ve ağız mesafesini güzel tasarlamışsın canım,eline sağlık...

Ayrıca kızın gözlerindeki anlamı güzel yansıtabilmişsin,hüzün var gibi bakışlarında,zaten siyah beyaz çizimlerini çok seviyorum senin biliyorsun,yeniden emeğine sağlık ^^....

hehey Very Happy tesekkür ederim ıtır sevindim begenmene, oturdum bilgisayarın basına illustrator programını ögrenicem diye, olmadı Very Happy, bende sinir olup bunu cizdim Razz karakalem devam edicem hayatıma bundan sonra tripteyim Very Happy ama bende begendim bunu diğer çizimlerime kıyasla sanırım Very Happy
dipnot: sizide msnide cok özledim :C KIRMIZI GÜLÜCÜK
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics