AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun)

2 posters

Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Empty Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun)

Mesaj tarafından SeRKaN Çarş. 29 Nis. - 22:23

Bu program elinizde olan bir videonun seslerini begenmediginiz veya herhangi bir sebeple degistirmek istediginizde bu sorununuza cozum oluyor.istemediginiz sesi yok edip istediginiz baska bir sesi videoya adapte ediyor.ayrica donusturme ve bir mikrofondan ses kaydi ozelligi ve baska ozellikler mevcuttur.

Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Audiotovideomixer17yo
Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Audiotovideomixer25wq
Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Audiotovideomixer30de

http://www.009soft.com/products/a2vmixer.exe
SeRKaN
SeRKaN
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 107
Ruh Hali : Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Yoksu611

Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Empty Geri: Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun)

Mesaj tarafından KaranlıK Çarş. 29 Nis. - 22:35

Bu şekilde sağlık olmaz heralde, yinede paylaşım için teşekkürler birinin işine kesin yarar. ^^

En son KaranlıK tarafından Çarş. 29 Nis. - 22:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : yanlış yazımı düzelttim!)
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Bulutl10

Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Empty Geri: Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun)

Mesaj tarafından SeRKaN Çarş. 29 Nis. - 22:53

kullanmadim ama google da kesme bicme islemleri icin arastirma yaparken rastladim kolaymis gibi geldi paylasayim dedim Smile
SeRKaN
SeRKaN
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 107
Ruh Hali : Audio To Video Mixer (bir videodan sesi kaldirip istediginiz sesi koyun) Yoksu611

- Similar topics