AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır)

+25
RoMe
özz
Zax
Seifukusha
Harusame
Desire
savage garden
mavi_61
bluetear
yuuki_cross
wiL-
Mahlas_Kafkef
bLue-Dragon
Rendan
Unde®minE
S.Tensei
doumeki
sakura
Ryoko Yoichi
mikan sacura
sera myu
spartiate
kordiseps
jidoshie
hibertansiyar
29 posters

13 sayfadaki 16 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Empty Geri: Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır)

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 13 Tem. - 18:47

Resimler nerede?
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Olgun10

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Empty Geri: Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır)

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 13 Tem. - 18:48

Uuahsudsha aman ezgi arkadaşların İst buluşmasına gelmesinler kalsın eyvallah Very Happy uashudhad
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Eglenc10

Mesaj tarafından mavi_61 Ptsi 13 Tem. - 18:48

ben indirdim ama bakamadım
neden acaba
kesin gene anlamadığım bi durum söz konusu
neyse artık buraya yüklenicekleri bekliycez
mavi_61
mavi_61
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 232
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Aggres10

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 13 Tem. - 18:50

15. sayfada bi miktar resim var. Diğerlerini de kordi ve Tensei yükleyecek
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 13 Tem. - 18:51

Aha buldum 125 mb nasıl inicek bu şimdi mediafireye yapsaydınız ya xD
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Olgun10

Mesaj tarafından jidoshie Ptsi 13 Tem. - 18:52

üye olup tinypic ile yükleyin zeki insanlar tensei ve kordi
jidoshie
jidoshie
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 36
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Nerdey10

Mesaj tarafından bluetear Ptsi 13 Tem. - 18:54

benim ki 40 dkdır bitmedi Mad
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Pusuda10

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:07

jidoshie demiş ki:üye olup tinypic ile yükleyin zeki insanlar tensei ve kordi

Ben bilmiodum onu zeki insan jido-kun...
Şimdi mi söylenir! Very Happy
5 foto kaldı...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Cesur10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 13 Tem. - 19:08

Mediafireye yükliceklerdi. Rapid artık dahada olayı geliştirdi. Premiumun yoksa 1 dakikanın 30 saniyesinde download yapıyor diğer 30 saniyesinde yapmıyor Very Happy Tabi bu saniyeler değişebilir.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 13 Tem. - 19:11

Ya kordi ne anlar söylesenize önceden Razz
Canın sağolsun ya kordi ya yükle rapidden Razz
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:18

.

En son kordiseps tarafından Ptsi 13 Tem. - 19:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Cesur10

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:19

YAaa niye olmadı bunlar.. Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 13 Tem. - 19:20

Olm spoiler ı niye kullanıyosun. Şöyle yapacaksın sadece : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resmin linki
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 13 Tem. - 19:21

Ve arada boşluk bırakmadan yapacaksın.
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından bluetear Ptsi 13 Tem. - 19:21

hehe
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Pusuda10

Mesaj tarafından bluetear Ptsi 13 Tem. - 19:21

tam tahmin ettiğim gibi yazılar küçük çıkyor lol!
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:21

O zaman sayfalara sığmaz ki gennçç...

Spoiler:
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 13 Tem. - 19:22

Olm bırak sığmasın. Sen benim dediğim gibi yap. 15. sayfada nasıl görünüyosa öyle görünecek.
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 13 Tem. - 19:23

Yazı noldu küçüldü Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından yuuki_cross Ptsi 13 Tem. - 19:23

olum kordi millet seni taşlıycak ne olmuş burda böyle Very Happy
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Ssstt10

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:23

Tamam olum hallettim. Şimdi tekrar koyuyoorum..2 dakika bekleyin. Çözdüm valla. Olay KÖPRÜdeymiş... Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından S.Tensei Ptsi 13 Tem. - 19:25

P.S. Lan oğlum ben 200 saattir ekleme çabasındayım. Söyleseydiniz yardımım dokunurdu, plansız iş yapmayın şöyle.

Evet, 80 küsur resim arasından 25 resim seçerek, boyutlandırarak ve ağırlığını ayarlayarak (ebem... yani.) imageshack sitesine de yükledim. Lakin baktım da, ne kadar küçültsem de olmuyor bir şey, ben de thumbnail, yani kutucuk olarak ekledim. İlginiz varsa zaten merak eder açar bakarsınız.

Bazı resimlerde arkadaşların adını yazamadım. Herkesi aklımda tutamıyorum, sormaya da tenezül etmemiştim gerçi. Kusura bakmayın.

Buyrun;

Buradaki eylem ben gelmeden önce gerçekleşmiş sanırım. Devamı gelseymiş, fena olmazmış. xD
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa002.th

Burada yarışma öncesi, canım grubumuzın haritalara baktığı an. (ne kadar büyükmüş tepkisi bakışlar)
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa004.th

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa007.th

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa007.th

Maskeli beşler ardından şapkalı keşler efsanesi. -_-
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa013.th

Sakura peruğuyla, Ino cosplay'ine daha çok yakıştırdığım Sime. Peruk sakuradan çok eski amerikan assolistlerin saçına benziyor. Bu perukla aramda çok şey geçti... -.-
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa017.th

Kızlarımızın bir bölümü.
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa025.th

İşte Bülent vs. Tensei'den önce Bülent'e, "Yamacıma gel, co..." bakışları attığım an. sdfs
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa035.th

Bülent arkadaşımız başta böyle Kendo ayaklarında poz verse de kılıcı fransızlar gibi sallamasıyla ciğerlerimi oymuştur. Pis...-_-'
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa034.th

Bir kaç kişiyi yenmenin ardından gelen gaz ile, Tekrar gel Bülent, bu kez bittin..! pozu. sdfs
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa032.th

Biz ve bizim dağınık masalarımız.
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa036.th

İgu'yu yemek üzere olan Hibertansiyar. -.-
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa042.th

Gençleri harcayan yeni Organizatör-chan Emre.
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa049.th

Kordiseps'in çekilmeden önce, sen de eline su al madem, gel bizle çekil cinsinden bir şey demesiyle bu resimlere dahil oluşum.
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa052.th

İyi, hoş da, Rendan o sütü içiyor mu cidden? İlginç... o.o''
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa053.th

Kameralardan kaçabildiğini sanan kimsesiz gencimiz. o_o
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa057.th

Luffy ve Reborn karışımı olan Kordiseps.
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa059.th

Gene nereye bakıyor dedirten Organizatör-chan. -_-
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa062.th

Yol arkadaşım Jido-chan. *.*
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa063.th

Roronoa Zoro cosplay - Emre - Organizatör-chan
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa074.th

Basket maçı. O esnada Jidoshie ile birlikte sınıflardan birinde Anime çekiyorduk. Daha doğrusu o çekiyordu, ben de imza yapıyordum. xD O nedenle yorumlayamıyorum. Son baktığımda koşuyorlardı... -_-''
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa084.th

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa090.th

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa091.th

Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa097.th

Yerim artistliğini Rendan. xD
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa100.th
-----

Ve kapanış resmimiz;
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Resimmaadaasa099.th

Herkesi buluşmalara bekleriz.

En son S.Tensei tarafından Ptsi 13 Tem. - 19:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 13 Tem. - 19:27

Lan sütü içiyom tabi her ne kadar içi kaymaklı olsa da Very Happy
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından yuuki_cross Ptsi 13 Tem. - 19:30

tensei saol yalnız bişey söyliycem rendanın verdıgı lınklerle aynı resımler Very Happy emeğin boşuna gitti gibi herkes zaten indirdi Very Happy
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Ssstt10

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 13 Tem. - 19:32

Very Happy Tamam işte şimdi çok güzel oldu...Burada oturacağımız yere doğru ilerlioruz. Doumeki de bizi çekior... Very Happy
Spoiler:

Ve doumeki fazla yürümüş. HAlbuki dönecekmişiz... hehe Very Happy
Spoiler:

KArdeşler arası taht kavgası... KIRMIZI GÜLÜCÜK

Spoiler:
[/size]

Bu da bizim bayram. Anlatılmaz yaşanır... Gören de Döner kesio sanır. lol!
Spoiler:

Tam onlar bizi çekicekken ben onları çektim... Very Happy
Spoiler:

Şapkalı süvariler ve bu çocuğun adı neydi yaa! king
Spoiler:

İGU m benim ne acılar çekti.. Şunların yaptığına bak yaa... -sg Onun amcası sayılırsınız len! Very Happy
Spoiler:

Süper animemangan 4lüsü. Tensei,Kordi,Doumeki,İGU lol!
Spoiler:

İsobel sakuraya benzemeye çalışmış ama. KARAR sizin. Very Happy
Spoiler:

VE işte o gözlük.Tensei zaten karizma...
Spoiler:

Bayram. Ne diim sana! Hayat sana güzel... lol!
Spoiler:

VEee işte Anadol marka otomobil. Kenarda da Rendan nanik
Şaka bi yana o gözlüğü çıkar demiştim ya! İyi ki çıkarmamışsın.
Spoiler:

Kuzenim Samuray Sefa,ANAdolu vee köyden yeni kız kaçırmış bi Fazlı.
Spoiler:

VEe işte ünlü define Adası oyunumuzun 4 haritasından biri... KIRMIZI GÜLÜCÜK Katil parmaklıklar,roma büstü...
Sonsuzluk çeşmesi dediği şeyi bi görseniz. Gülmekten ölürsünüz yaa... Zaten bozuktu sanırım. Very Happy
Spoiler:

Spoiler:

Genel bi görünüm. HErkes süt beklioo.... Very Happy Şaka şaka millet kola beklio.
Spoiler:

Sefa amacın ne senin! Sefa,Fazlı,isobel.
Spoiler:

YORUMSUUZZZZzzzz... *sf
Spoiler:

Uff Yu-gi-oh kartları.. HAyatımda ne o animeden,ne de kartlarından anlayabildim... Very Happy
Spoiler:

Spoiler:

Çok kötüsünüz yaa! -sg 2 dakika süt almaya gittim... Şu yaptığınıza baaak! İGUUUU
Spoiler:

Very Happy İGU yaramazlık peşinde....Kimbilir belki de Jidoshi den kaçiodur...
Spoiler:

VEEe işte Süt yaaa! Kendimize geldiğimiz an. Ama yarım litre yetmedi... cheers Çok çabuk bittii... Tensei normalde orda su içmio. Ben verdim eline bi şişe gel olum sensiz olmaz dedim. lol!
Spoiler:

Evet Rendanın da bakışlarından belli zaten. VAh vah vaaah der gibibakıyo. Very Happy
Spoiler:

Ünlü basketbolcu Bülent kılıççılığa soyunmuş. Tensei ye karşı şamsı yok tabiki! Very Happy Tensei
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Img0040dzi
[/spoiler]
[/size]

Spoiler:

[size=12]
Spoiler:

Fazlıya karşı ne kadar şansı olabilir ki! KIRMIZI GÜLÜCÜK [spoiler]
Ankaralı Anime-Manga Severler(fotolar 33. sayfadadır) - Sayfa 13 Img0044g
[/spoiler]

One piece Fazlı... Bu animeyi indirmiicem! Very Happy
Spoiler:

İşte Emre yaa! Çetebaşı. Define adasının yapımcısı. :DAdam Yasak bahçeye bile soktu bizi. Jeneratörün altından bile ipucu bulduk yaa. king
Spoiler:

Gladyatör Sefaaruss Very Happy !
Spoiler:

VE işte yol üstünde bulduğumuz köpeciğin enikleri.... KIRMIZI GÜLÜCÜK Jidoshi sever gibi yapio. Biraz daha sevseydi. Kötü bişeyler olacaktı sanki.
Sağdaki çocukAnimasyon yaparak para kazanıo... dk
Spoiler:

Sever gibi yapiorum. İnanmayın ölee her gördüğünüz şeyee...
Maksat İGUya YEMEK çıksın. KIRMIZI GÜLÜCÜK
Spoiler:

Ve basketbol başladı... PANTOLONLARLA.... hehe KIRMIZI GÜLÜCÜK
Spoiler:

Spoiler:

Rendan o nasıl bi duruş yaa! Kalecilik mi yapiosun? Very Happy
Spoiler:

Karşımdaki çocuğun adını unuttum. Ama iyi ççocuktu... HAdi Cihat yap çalımını... dk
Spoiler:

Vee ayrılmadan önce toplu foto! Kızlarımız ve Sefa ayrılmışlar bile... -sg
Spoiler:

VEEEE BAYRAAAMMMMm.... hıhıh
Rendan da şiir mi okuyo nedir?
Spoiler:

En son kordiseps tarafından Ptsi 13 Tem. - 20:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

13 sayfadaki 16 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki

- Similar topics