AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı)

+13
Devonie
Desire
spartiate
Squaw
yuuki_cross
bLue-Dragon
bluetear
SheaN
doumeki
özz
scoutcrawler
Unde®minE
kordiseps
17 posters

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Empty Geri: 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı)

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 12 Haz. - 17:13

yuuki_cross demiş ki:
kordiseps demiş ki:Aslı da geliomuş... Very Happy
5 kişi olduk...
aslı kim sizin şu 18 yaşındaki kuzenmiydi scratch yanlışmı hatırlıorum

Şu an Kentparkdan sesleniorum...
Voleybol falan oynadık. Çok eğlendik... cheers
Aslı benim diksiyon kursundan arkadaşımdı. YAnlış hatırlamışsın!
Kentparkda 2 arkadaş daha bize katıldı. Birlikte voleybol oynadık... Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Cesur10

1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Empty Geri: 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı)

Mesaj tarafından Kouu Shizuku. Cuma 12 Haz. - 17:20

Aahh.. voleybol oynadınız demek 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Onion_gifs_emoticons-18 fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyorum heppi1
Kouu Shizuku.
Kouu Shizuku.

Kadın Mesaj Sayısı : 11
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Stresl10

Mesaj tarafından doumeki Cuma 12 Haz. - 20:05

ben yattım buldum çimeni yattım oohhhkkkk.....
tam uyumalık mekan..................
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından KİRA Cuma 12 Haz. - 21:25

doumeki çimlerde uzanmış yatarken ağaçların arasından 4 çocuk geldi "abi topunuzu alabilirmiyiz" -"tabi çocuklar ne oynayacaksınız" -"ortada sıçan" fazlı KOPTU bizdede bi şaşkınlık (yakan topa ortada sıçan diyolar) dorusunu örettik ama fazlı hala yatıyodu *bt komik olan hala yatıyo tam karşımda hıhıh
KİRA
KİRA

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Karizm10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Cuma 12 Haz. - 22:34

Fotoları isteriz bizde mi voleybol oynasak?
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Olgun10

Mesaj tarafından özz Cuma 12 Haz. - 22:44

KİRA demiş ki:doumeki çimlerde uzanmış yatarken ağaçların arasından 4 çocuk geldi "abi topunuzu alabilirmiyiz" -"tabi çocuklar ne oynayacaksınız" -"ortada sıçan" fazlı KOPTU bizdede bi şaşkınlık (yakan topa ortada sıçan diyolar) dorusunu örettik ama fazlı hala yatıyodu *bt komik olan hala yatıyo tam karşımda hıhıh
bazı yörelerde o oyuna "ortada sıçan" da derler. eğlenmenize sevindim.
valla özkan voleybol, masa tenisi vs vs oynayalım ya, eğlenceli ve yorucu olsun Very Happy
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : 1.Sakarya Adapazarı Anime Sevenler Buluşması(12 Haziran) :D (Buluşma tamamlandı) - Sayfa 5 Keyifs10

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

- Similar topics