AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Seifukusha
RoMe
6 posters

Avatar-İmza Kuralı Empty Avatar-İmza Kuralı

Mesaj tarafından RoMe Perş. 21 Mayıs - 9:56

Arkadaşlar herkese merhaba, sitemizde son zamanlarda şiddet veya cinsellik içeren avatarlar dikkatimizi çekmeye başladı, öncelikle sitemize üye olmak için bir yaş limiti olmadığını ve sitede yaşça küçük (13-14 yaş) üyelerimizin de olduğunu hatırlatmak istiyorum.

üyelere tavsiyeler başlığındaki 4. maddede;

Madde 4. İmza, avatar;

imzalar veya avatarlar, echhi veya benzeri ya da daha ağır nitelikli (şiddet içerikli) resimlerden oluşamaz, bu sitede bu duruma izin verilmemektedir.

Uzun lafın kısası, herkes imza ve özellikle avatarına bir çekidüzen versin, aksi taktirde bu kurala uymayan imza ve avatarlar üyeye haber verilmeksizin ve tartışmaksızın silinecektir.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Huysuz10

Avatar-İmza Kuralı Empty Geri: Avatar-İmza Kuralı

Mesaj tarafından Seifukusha Cuma 22 Mayıs - 22:10

1 hafta içinde çeki düzen vermeyenleri siz halledin bence abi.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından Desire C.tesi 23 Mayıs - 9:32

Ewt victoria s secret katalogundan bir resim de olamaz ttt
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 23 Mayıs - 9:40

Bi kişi(Bi daha bulamıom bleach'den ttsuki-chan'ın basbayağı ecchi'sini koymuş şimdi bulamıom üyeyi
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 23 Mayıs - 14:05

Madem kurallar konuluyor bu şekilde,umarım bu seferki kuralınız tüm üyeler ve de yönetim için geçerli olur nedense;

İmza boyutları konusunda özellikle aktif olan üyelerin boyutları büyük diye kaldırıldığını gördüm kendimin de dahil ama daha 2 gece önce bir konuda gezinirken nedense boyut kuralı 350 iken o üyenin imza boyutunun 400 olduğunu gördüm,madem konu kurallardan açıldı bir rahatsızlığımı daha dile getirmek istiyorum bir konuda hem konuya hem de konu dışında bir şey yazdığımızda uyarı geldiğinde konu dışı sapma diye özellikle de o uyarıyı yapan mod arkadaşlarımdan birinin birkaç başka konuda konu ile alakası olmayan sohbet içerisinde bulunduğunu gördüm.....

Pek şikayetçi bir durum değil benim gözümde haklı bir uyarı ama şu var eğer ki kurallar çerçevesinde katılım yapıyorsak çifte standart uygulaması görmek istemiyorum ki bu da sadece benim rahatsız olduğum bir konu değil,birkaç üye.den de bu kurallarla ilgili farkedilme olayı gördüm çifte standart konusunda.....

Sonuçta kurallar çerçevesinde daha huzur'lu ortamlar olacaktır ve de uyma konusunda tereddüt göstermeyeceğiz elbette ama yönetimden bu konuda hassaslık göstermesini rica ediyorum,sadece aktif üyeler de değil de kuralları tüm üyeler de uygulamarını rica ediyorum....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Kustah10

Mesaj tarafından RoMe C.tesi 23 Mayıs - 15:00

İmza boyutları konusu, öncelikle bu konuda uygulama şuydu; sitede güncel konularda yazanların yazdıkları ve imzaları kontrol ediliyor uygunsuzluk varsa imzalar siliniyordu, aslında yukarıda katılımcı denen üyeler genelde her yere fazlasıyla ileti yolladığı için görülüp bu uygulamaya maruz kaldılar ve biz 24 saat kim ne yazıyor diye kontrol edemediğimizden elbette ki gözümüzden kaçanlar olacaktı, yani şöyle diyeyim ben siteye genelde iş yerimden giriyorum ve günde birçok kez girip çıkıyorum ama sürekli sitede bulunamıyorum ve olduğumda da hızlıca bir sayfaları gezme imkanım oluyor, atlayan ya da sayfa sonu yazılanları görmem mümkün olamayabiliyor, aslında üyelerin tümü kuralları okusa da buna hiç gerek kalmasa daha iyi olacak, ancak özellikle "çifte standart" terimini kullanırsanız bunu örneklerle veya daha ispatlı bir şekilde açıklamanızı öneririm, çünkü site kurallarını ben yazdım ve uygulamalarını da genelde ben yaparım, dolayısıyla bu kural uygulanmıyor ya da burada çifte standart var deniyorsa, burada bana bir suçlama yapılmış olma ihtimali var ki, bu da cevap hakkı verir, ancak burada kimseyle bir tartışmaya girmeye de niyetim yok ve sadece şunu öneriyorum, eğer ki bizim gözümüzden kaçan imza, avatar, gereksiz ileti, tartışma, düzen bozucu hareket, hakaret vb. ya da herhangi bir çalışanın yaptığı bir yanlış gibi bir olaya denk gelirseniz, kurallarda da dendiği gibi bu durumu bizimle öm aracılığı ile paylaşarak sitemizde/sitenizde gizli mod'luk yapmış olun, ve bahsi mevzu olan şu çifte standart olayı öyle sanılmadan durum kontrol altına alınsın.

Ayrıca bu konu sadece bir duyuru ve ilandır, açılma nedeni bellidir, tartışma amacıyla açılan bir konu değildir, sonuçta herkes avatarına ve imzasına çekidüzen versin, vermediğinde ise silinirse neden silindi demesin diye açılmıştır.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Huysuz10

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 23 Mayıs - 17:39

Öncelikle başlığı işgal ettiğim için özür diliyorum ve de eğer sert terimler kullandıysam ayrıca sizlerden özür dilerim.....

Bu konuyu tartışma ortamına dönüştürüp de huzursuzluk yaratmak gibi bir amacım yoktu,zaten bu şekle sokmayı da düşünmedim sadece ne zamandır dile getirmeyi düşündüğüm 1-2 konuydu bu topic.te getirebileceğimi düşündüm ama daha fazla mesaj yazıp da başlıkta kirlilik yaratarak konuyu saptırma gibi bir eğilimim olmayacaktır...

Bundan sonraki tüm sorunları da özel mesaj.dan halledeceğim eğer rahatsızlık veren bir durum olursa...

İlgendiğiniz için teşekkür ediyorum....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Kustah10

Mesaj tarafından Desire C.tesi 23 Mayıs - 17:50

Beyazm sana yardımcı olabilmek için bütün üye listesini tarıyabilirim pgi sabah birazını incelemiştim ama nasıl olsa 10 gün daha ewdeyim Very Happy sabahtan akşama kadar inceleme yapabilirim zaten adminlerimiz çok yoğun ^^
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından HitsugayaTaichou Ptsi 31 Ağus. - 18:29

Benim imzam çok mu büyük acaba bana öyle gelmiyoda.Öbür imzada spoilere sakladım. Smile
HitsugayaTaichou
HitsugayaTaichou
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 48
Ruh Hali : Avatar-İmza Kuralı Soguk10

- Similar topics