AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Piyano-

3 posters

-Piyano- Empty -Piyano-

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Perş. 25 Haz. - 16:54

Arkadaşlar İstanbul'da oturuyorum ve piyanoya başlamak istiyorum. Bildiğiniz güzel bi yer varsa lütfen söyleyin Very Happy Avrupa yakasında olursa daha iyi olur ve bi endişem de var. Biraz geç mi kaldım piyanoya başlamak için?
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : -Piyano- Centil10

-Piyano- Empty Geri: -Piyano-

Mesaj tarafından Susano'o Perş. 25 Haz. - 17:21

asla geç değil uğur. ve süper bir uğraş olur gerçekten. ben kendi kendime evdeki orgu çalmaya çalışırdım eskiden ama iki el aynı anda olmuyo Very Happy biri başlayınca öbürü duruyo Very Happy
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : -Piyano- Relax10

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Perş. 25 Haz. - 17:23

Bende org almayı düşünüyorum. Piyano sokucak bi alan yok xD O yüzden onla alıştırma yaparım diyodum ama bi kurs bulmam lazım. Lise bitirmek yetmiyo artık Very Happy Bildiğin bi yer var mı?
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : -Piyano- Centil10

Mesaj tarafından leydipolgara Ptsi 7 Eyl. - 0:43

Evrensel Sanatlar Müzik Merkezi'ni bi araştır derim. Yaklaşık bir yıl önce Taksim deydi ama sonra o civarlarda bir yere talındı ve maalesef yeni yerini bilmiyorum. Kurucusu Tayfun Gültekin dir. Ortamıda tam bir aile ortamı.
Pera güzel sanatlar var Taksim'de. Oradaki eğitimde gerçekten güzeldir ve öğrencilerine orkestralarına katılma imkanı sunuyor.
Ayrıca geç kalmışlıkla ilgilide dicek birşeylerim var. Hayır geç değil kesinlikle. Çalışmayla herşey yapılabilir. Ben 22 yaşımda Çello çalmaya başladım ve emin ol 32 -33 yaşınd kişiler ben enstruman çalmak istiyorum die kendilerini müzik merkezlerine atıyorlar.
leydipolgara
leydipolgara
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Ruh Hali : -Piyano- Gevsek10