AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor.

+7
Çubuk Kraker xD
özz
Mss. Pretty Queen
moon
sera myu
Desire
bonjour
11 posters

Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Empty Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor.

Mesaj tarafından bonjour Çarş. 22 Tem. - 20:46

İlk haber Sailor Moon Kocaeli TV'de yayınlanıyor.
Kocaeli TV'yi Turksat uydusundan izleyebilirsiniz.

İlgili haber:
"Halil Efe tarafından sitemize iletildiğine üzere Sailor Moon, Kocaeli TV'de yayımlanmakta. Gelen maili aşağıda okuyabilirsiniz.

Türksat 1C uydusundan yayın yapan KOCAELİ TV 06.06.2009 saat 13.30'da SAİLORMOON'un sanırım 49. bölümü yayınlandı( hani şu yeni açılan devasa oyun merkezinde ale ve ann ile çekiştikleri bölüm). Ama İNGİLTERE'DEN almışlar, o yüzden arka fondaki müzikler değişik ve Türkçe seslendirmelerde pek iyi değil bence. Ben www.kocaelitv.com.tr sitesinden yayın akışına baktım ama bir şey göremedim, sizden ricam lütfen birde siz bakın ve bu siteden yayın akışına ve ona göre kendi sitenizden duyurur musunuz? Başarılar."

İkinci haber ise Sailor Moon'un yepyeni bir filmi geliyor.

İlgili haber:
"Sailor Moon hayranları tarafında şu anda yeni bir Sailor Moon filmi hazırlanmakta. Yapım hakkında bilgilere ve videolara http://xkaosu.blogspot.com/ ve https://www.youtube.com/user/xKaosu adreslerinden ulaşabilirsiniz"

Haberlerin kaynağı: http://www.sailormoon.gen.tr/
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Empty Geri: Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor.

Mesaj tarafından Desire Çarş. 22 Tem. - 20:48

yeni bir film mi süper bir haber bu çok teşekkürler bilgi verdiğin için
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Empty Geri: Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor.

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 22 Tem. - 20:49

film haberi süper ama sailor moon severler fansubunu indirebilirler kocaeli tvde kötü bi şekilde izlemektense tabii kota derdi olanlara bişey diyemiyorum
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Dagini10

Mesaj tarafından moon Çarş. 22 Tem. - 21:40

netten baktım yayınlandığı doğru sanırım ama çok kötü diyolar..film haberi süpermiş bu arada
moon
moon

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Ac10

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Cuma 7 Ağus. - 18:48

bir an yeni film deyince hayranlar tarafından hazırlandığı kısmını okumamışım XD nette bakındım da Very Happy sonra gördüm. boşuna heyecanlanmışım. youtube da açılmıyor zaten...
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Psikop10

Mesaj tarafından özz Cuma 7 Ağus. - 19:04

hey gidi günler hey! sailormoon ilk yayınlandığı yıllar fanatiktim ama şimdi tekrar izlemek içimden gelmiyor. belki zorlarsam 1 ve 2. sezonu izlerim ama gerisini izlemem.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Keyifs10

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD Cuma 7 Ağus. - 19:06

Bende bi ara kocaeli tv de yayınlanan animelerle ilgili bi yazı okumuştum doğruymuş gerçekten xD Bilgi için teşekkürler Bonjour abi ^^
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Keyifs10

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 8 Ağus. - 20:02

Arkadaşlar kötü haber vermek istemezdim ama eğer sailormoon'u trt yayınlandığı kalitede izlemek istiyorsanız ingilizce ya da japonca dublajlısını indirin daha iyidir.Kocaeli tv dekilerin yayınladığının formatı 480x36 ya da 320x240 kalitesinde ve daha bitmedi.İngilizce dublajlıyı almışlar üzerine sadece ana karakter seslerini yeniden türkçe olarak çekerek eklemişler.İngilizce dublajı silememişler onun yerine konuşma olucağı zaman kısıp türkçeyi vermeye çalışıyorlar.Arka planda müzik varsa karakter konuşurken olmuyor.Birde çeviriyi hiç bilmeden yapmışlar.Ay savaşçısına bir sailor moon bir ay savaşçısı birde denizci kız diyorlar.Yani bu forumda yeniden yapmaya karar verip beraber yapsak ondan müthiş derecede iyi olur.Adamlar daha video da ses ve görüntüyü çözemeden kalkışmışlar buna.Arada reklamda alıyorlar ya çok iyiymiş gibi.
En azından kanal d digimon tamers'ı yeniden yayınlasada nasıl olur görselermiş.Acaba kanala mı gitsem, yakın zaten XD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından Lyzard C.tesi 8 Ağus. - 22:30

Bu tür çeviriler çok komik oluyor, ben arada bir gülmek için izliyorum. Heman ın çevirisinde de kılıcını havaya kaldırdıgı zaman "Allah'ım güç ver bana" diyordu xD
Lyzard
Lyzard
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Relax10

http://www.bakatensai.org

Mesaj tarafından hayalettt Salı 29 Eyl. - 22:09

Lyzard demiş ki:Bu tür çeviriler çok komik oluyor, ben arada bir gülmek için izliyorum. Heman ın çevirisinde de kılıcını havaya kaldırdıgı zaman "Allah'ım güç ver bana" diyordu xD
süpermiş Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. 469913
hayalettt
hayalettt
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 45
Ruh Hali : Sailor Moon TV'de yayınlanıyor ayrıca yepyeni filmi geliyor. Images12

Mesaj tarafından yabancikiz Salı 8 Haz. - 22:13

o film yalan oldu ben hala fanatiğim animenin devamı gelse yine izlerim ama yapmıyolar Sad
yabancikiz
yabancikiz

- Similar topics