AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1

4 posters

CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Empty CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1

Mesaj tarafından hariseldon Ptsi 26 Ekim - 16:32

CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Icon_rr CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 63386fb02431f7db38755bc9b492e463

Filth canavarları tarafından ele geçirilmiş, kirli ve kısır yeryüzünde insanlığı barındıran Regioslar, hareket eden şehirlerdir. Canavarlarla dövüşmekten bıkan ve sır olan bir neden yüzünden doğduğu şehri terk eden Layfon,sadece öğrencilerin yaşadığı eğitim verme konusunda uzman akademi şehri Zuellini'ye varır.Normal bir yaşam beklentileriyle dolu olan Layfon, geldiği ilk günde test edilir. Gittikçe kontrölden çıkan bir döğüşte araya giren Layfon kimsenin yardımı olmadan döğüşçüleri durdurur. Döğüş yeteneği yüzünden öğrenci birliği başkanının dikkatini çeken Layfon, 17. Bölük'e girmeye zorlanır.Bir kez daha Layfon, Filth canavarlarının dünyasına ve yaşadığı şehri savunmaya geri dönmeye zorlanır. Ama bu dünyanın bütün sırları henüz su yüzüne çıkmamıştır.

Chrome Shelled Regios'un şu anda 13 kitabı çıktı. 26 bölümlük bir anime serisi var.

İlk kitabın girişini ve ilk bölümünü Türkçe'ye çevirdim.Okumak isteyenler için işte link:
http://hariseldon122.livejournal.com/

Devamını okumak isteyen olursa çevirmeye devam edebilirim.

Light novel: Gençlere yönelik 200-300 sayfalık arasına seyrek resimler yerleştirilmiş roman.Birkaç örnek:

Toradora
Bakemonogotari
Zero no Tsukiama
Trinity Blood
Spice and Wolf
Asura Cryin'
Baccano
Black Blood Brothers
Devil May Cry
Full Metal Panic!
Hakushaku to Yōsei
Kaze no Stigma
Kyou Kara Maou
Saiunkoku Monogatari
Shakugan no Shana
Shōnen Onmyōji
Spice and Wolf
Suzumiya Haruhi series
The Twelve Kingdoms

En son hariseldon tarafından Ptsi 9 Kas. - 12:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : update)
hariseldon
hariseldon

CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Empty Geri: CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 26 Ekim - 17:11

Şaşırdım eminki güzel olmuştur, inceleyecegim.Yeni açılan sitemizdede çalışmanı görmek isterim.

http://www.animemangatr.com
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Defaul10

CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Empty Geri: CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1

Mesaj tarafından LordCha Salı 27 Ekim - 21:32

Çok iyi çok iyi ve harika.Kesinlikle devamınıda getirmelisin.Bu konuyu yeni site olan ''animemangatr.com'' da da açarsan çok daha fazla ilgi görür.Çünkü yeni site olduğundan buradaki çoğu kullanıcı orada.Ama ben bu light novel'I çok sevdim.Psp'de okuyacağım, umarım devamıda gelir.Bu DÖVÜŞ lerin belirlediği konuyu sevdim Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından scoutcrawler Çarş. 28 Ekim - 17:02

İlk defa bir light novel çevirisi gördüm...İnanılmaz derecede sevinmemi sağlayan bir çalışma..Tebrikler.Devamını bekliyoruz Wink
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : CHROME SHELLED REGİOS (TÜRKÇE) LIGHT NOVEL ÇEVİRİSİ Devam GİRİŞ+BÖLÜM 1 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

- Similar topics