AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

+31
juvenil
Spinel Sun
ShadowFalcon
Merhak
Susano'o
Kitiara
kanade
Ozey
kordiseps
lantis
wiL-
Devonie
Unde®minE
4sprz
KaranlıK
Unde®kaN
silentwarior
Akuma_Blade
cynthia
Misafir
Seifukusha
RoMe
SPAWN-TheUndead
new_cellie
aoshi
BladeSinger
rockchu
Exile Falcon
spartiate
çamekoo
edemirci44
35 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Sizce En video oynatıcı hangisi?

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap18%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 18% 
[ 22 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap28%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 28% 
[ 34 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap20%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 20% 
[ 24 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap4%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 4% 
[ 5 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_lcap26%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Vote_rcap 26% 
[ 31 ]

Toplam Oylar : 120

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından cynthia Paz 8 Şub. - 17:02

Ben MPC kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kullanımı kolay, sade, kastırmıyor açarken. BS Player'ı sevmiyorum çünkü sürekli takılıyor ve durduruyor, kapatmak zorunda kalıyorum, "BS Player has stopped working" diyor. BS'yi sadece altyazının erken-geç gelmesini istediğim zaman kullanıyorum. KM Player da güzel, özellikle altyazı seçenekleri harika. Onda da her videoda saniye, ses çubuğunun rengi değişiyor. Çok hoşuma gitmişti. Very Happy
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından Akuma_Blade Paz 8 Şub. - 19:39

Eski sürüm deseydik KM Player derdim ama Media Player Classic diyorum. KM Player'in yeni sürümü hem eskisine göre dosya kapatmada 2-3 saniye de olsa takılıyor ve ses katmanı seçme , ekran görüntüsü alma özellikleri yeni sürümde uçmuş. Şu yazıyı yazdığım saatlerde o özellikler geri geldiyse bilmiyorum, Media Player Classic hala yeterli.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

Mesaj tarafından silentwarior Perş. 12 Şub. - 19:50

Bende gomplayer kullanıyorum.Altyazı renklendirmesi falan işe yarıyor.Screen capture gibi özelliklerde var
silentwarior
silentwarior
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Keyifl10

Mesaj tarafından Unde®kaN Perş. 12 Şub. - 20:09

Ya bence en iyiy jetAudio ama koymamışsın onu bedi... Bunların aralarından bence Zoom player(tabi yanlış hatırlamıyorsam). Ses kalitesi, görüntü kalitesi, ve altyazı kaliteside gerçektan yüksek...
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından KaranlıK Perş. 2 Nis. - 16:52

Bsplayer paralı değilmi yahu nasıl herkezin sevdiği player oluyor anlamıyorum!? KMPlayer forever. Very Happy
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Bulutl10

Mesaj tarafından 4sprz Perş. 2 Nis. - 17:02

KaranlıK demiş ki:Bsplayer paralı değilmi yahu nasıl herkezin sevdiği player oluyor anlamıyorum!? KMPlayer forever. Very Happy
canım o da dertmi sınırsız internet dünyasında bunları bulmak çok kolay Smile
Gom player dedim, daha önceden BS player hastasıyken bir anda goma dondum, yazıları daha narin geliyor ve izlerken daha çok keyif alıyorum. KMplayerı 1 kre kullandım sanırım rmvb'lerde sorun yaşadığım zaman ve hiç beğenmeden direkt kapatmıştım ama göz aşinalı olmadığından da olabilir.
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından Unde®minE Perş. 2 Nis. - 17:11

Jet Audio'dan başkasını tanımam . Açamadığı uzantı görmedim daha Very Happy Üstelik görünüm açısından da çok hoş ..
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Nerdey10

Mesaj tarafından KaranlıK Perş. 2 Nis. - 17:12

Kmplayer'da kontrolleri, özellikleri vs. beni çekti ondan övüyorum yoksa gomplayer vs kötü değil yani. Very Happy
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Devonie Cuma 10 Nis. - 1:29

Genellikle kmplayer kullanıyorum fakat eğer grafik çalışmalarım için izlediğim bir animeyse gomplayer tercih ediyorum. Bsplayer fazla takılıyor bu yüzden altyazılar kayabiliyor veya izlenmeyen bölümler olabildiğinden bir kaç kere başa almak gerekebiliyor -ki içinde aksiyon olan bir sahnedeyken tüm heyecan mahvolabiliyor. Media player classic'i fazla kullanmadım yalnız panel falan kullanışsız gelmişti bana.
Devonie
Devonie
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 1 Haz. - 16:17

ben önceden VLC kullansamda artık Gomdan fazgeçmem diyorum.
Hem program görünüşü olarak hem stabil çalışma olarak hem altyazı senkron ayarları hemde kullanım kolaylığıyla Gom iyidir diyorum
Bide Codec packleri olmayanlara direk codec de indirtiyor bulamadığı zaman
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından lantis Ptsi 1 Haz. - 16:20

ben hem bsplayer hemde mediaplayerclasic kullanıyorum ama mediaplayer clasic daha iyi gibi
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 1 Haz. - 16:25

Media player classic bence...
Bs player ı çok seviorum.
FAkat Vista da sağlıklı çalışmio.
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından lantis Ptsi 1 Haz. - 16:27

yok vistadada çalışıyor ama sürümünün yüksek olması lazım ben 2,32 sürümünü yükledim sorunsuz çalışıyor
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 1 Haz. - 16:45

lantis demiş ki:yok vistadada çalışıyor ama sürümünün yüksek olması lazım ben 2,32 sürümünü yükledim sorunsuz çalışıyor
Yok yaaa! Nasıl olur!
Hatta vistaya son sürümünü de yüklesem. Hala şifreleri kabul etmioudu.
Düzgünce videoyu açmiodu...
Elinde varsa programlar bölümünde paylaşsana... OK
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından lantis Ptsi 1 Haz. - 16:49

tabiki paylaşırım
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 1 Haz. - 16:50

belki vista nın sürümünden kaynaklanan bişeyler olabilir
Ultimate mi var sende kordiseps?
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Akuma_Blade Ptsi 1 Haz. - 16:52

Düşünceniz ne olurs aolsun sistemi en kasan ripte bir Anime (örneğin Gundam 00 blu ray) seçip Zoom Player ile izlemenizi öneririm, eski düşünceniz ne olursa olsun farkı hissedeceksiniz. Zira aylarca "ben artık bu programı hiçbir şeye değişmem" dediğim GOM'u Zoom'u görüp kullandıktan 2 saat sonra sildim.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 1 Haz. - 16:54

Akuma_Blade demiş ki:Düşünceniz ne olurs aolsun sistemi en kasan ripte bir Anime (örneğin Gundam 00 blu ray) seçip Zoom Player ile izlemenizi öneririm, eski düşünceniz ne olursa olsun farkı hissedeceksiniz. Zira aylarca "ben artık bu programı hiçbir şeye değişmem" dediğim GOM'u Zoom'u görüp kullandıktan 2 saat sonra sildim.

Akuma peki bu zoom sadece oynatma bakımından mı iyidir?
mesela altyazı senkron olayı, kullanım gibi diğer özellikleri karşılaştırırmısın GOM la?
Bu arada heryerde Gundam mübarek Smile
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Akuma_Blade Ptsi 1 Haz. - 17:11

Ben altyazı ileri geri alma özelliğini kullanmıyorum çünkü kullandığım tr. altyazılar zaten subtitle workshop ile tarafımdan daha önce düzgün senkronize edilmiş oluyor.

Zoom sistemi kasmıyor, uyumluluğu çok çok iyi, hiçbir HD/Blu Ray Anime'de ses/görüntü senkron hatası çıkartmıyor, spycode içermiyor.

Mesela Gundam 00 bölüm 3'ün ilk 10-15 saniyesini bir kere Zoom'la, bir kere de MPC hariç herhangi bir Player ile izlersen fikir verecektir. (MPC ve Zoom hariç denediğim tüm Player'ler aniden genişleyen 3D yayılımlı ses içeren kısa sahnede zayıf not aldı oysa Zoom ve MPC bu sahneyi sorunsuz gösterdi)
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 1 Haz. - 17:18

Akuma_Blade demiş ki:Ben altyazı ileri geri alma özelliğini kullanmıyorum çünkü kullandığım tr. altyazılar zaten subtitle workshop ile tarafımdan daha önce düzgün senkronize edilmiş oluyor.

Zoom sistemi kasmıyor, uyumluluğu çok çok iyi, hiçbir HD/Blu Ray Anime'de ses/görüntü senkron hatası çıkartmıyor, spycode içermiyor.

Mesela Gundam 00 bölüm 3'ün ilk 10-15 saniyesini bir kere Zoom'la, bir kere de MPC hariç herhangi bir Player ile izlersen fikir verecektir. (MPC ve Zoom hariç denediğim tüm Player'ler aniden genişleyen 3D yayılımlı ses içeren kısa sahnede zayıf not aldı oysa Zoom ve MPC bu sahneyi sorunsuz gösterdi)

hmm
ne yazıkki senin gibi profesyonel çalışmayanlar için altyazı özelliği çok önemli bence
teşekkürler bilgi ve ilgi için
Gom 4 eva :7c:
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından KaranlıK Salı 2 Haz. - 6:34

Windows 7'de denedimğim playerlar ve sıralamaları

1. mpc ev sinaması sürümü v1.2.980 - 10/10
2. kmplayer 1435 beta - 8/10
3. smplayer - 0.6.5.1 - 5/10
4. zoom player - 5/10
5. gom player 5.2 - 4/10 (6.0da varmış ama ben farkedemediğim için 5.2 yi denedim)

Spoiler:

Benim çıkardığım sonuç codec yüklendimi mpc, codecsiz kmplayer hep 1 numara... Wink
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Ozey Perş. 11 Haz. - 19:58

Gom Player kullanıyorum ben hep. Km Player kullanmadım ama diğerlerinden daha kullanışlı geldi.
Ozey
Ozey
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 100

https://jockerland.com/

Mesaj tarafından kanade Perş. 11 Haz. - 20:53

MPC daha rahat geliyor, ama altyazıda sorun varsa GOM player kullanıyorum. Km player ı hiç kullanmadım, belki bi denesem iyi olur.
kanade
kanade
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 569
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Kalbim10

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 11 Haz. - 21:05

Kmplayer 1.numaram ayarları yapıldıgı zaman üzerine hiçbir oynatıcının olmadıgını düşünüyorum.4-5 yıldır kullanıyorum diğerleriyle birikte.Gomplayer ass uzantılı alt yazıları uygun tarzda göstermiyor.Ayrıca çift sesli ogm ve mkv uzantılı videolardaki seslere ulşamıyorsunuz yasda ben ulaşamıyorum.En haffi mpcama özellik fazla yok.Neyse karar sizlerin.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 2 Defaul10

Mesaj tarafından wiL- Perş. 11 Haz. - 21:37

Kmplayer ın ayarları yapıldığıdaki ayarlar normal indirdiğimizdeki ayarlardan cok farklımıdır bedifeci?
cok fark varsa bizle paylaşsan ayarları cok makbule gecer Smile
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics