AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...En son okuduğunuz kitap(lar)...

+63
juvenil
PinkLemonade
halvah(J)
Lucresia
sado
Mahlas_Kafkef
zifiri
kanade
AnTiOkSiDaN
mikan sacura
Voodoo_Baby
mavilynx
stratospheregirl
kordiseps
yuuki_cross
scoutcrawler
Riri
snowflake
mortifera
Hei_(BK201)
Çubuk Kraker xD
Desire
Squaw
SheaN
Unde®minE
Sweet Princess
lafolya
Gokcevil
kazasker
martikanadi
FoRZa
sera myu
silentwarior
özz
resurgam
zeze
tuuche
FindaSoul4$ale
irem
sakura hime
YagamiLight
Shiniko
Ryoko Yoichi
Mss. Pretty Queen
Misafir
ronin47
Susano'o
shiny_star
esen
YourSelf-San
Zax
Godslayer
sempai
spartiate
Moth
Unde®kaN
DarkeLia
CHOBiTS
MetatroN
Exile Falcon
savage garden
lantis
Harusame
67 posters

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Empty Geri: ...En son okuduğunuz kitap(lar)...

Mesaj tarafından MetatroN Salı 16 Eyl. - 20:13

En son 'Nietzsche Ağladığında' yı okudum.. Dershane ve okulu beraber yürütmek zorunda kalmamdan beride başladığım yeni kitabı tamamlayamadım..
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 452
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Nerdey10

...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Empty Geri: ...En son okuduğunuz kitap(lar)...

Mesaj tarafından lantis Salı 16 Eyl. - 20:48

en son okuduğum değilde yakın tarihte okuduğum kitap olan Trevanian'ın Sibumi çok güzel bir kitap
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından Unde®kaN Çarş. 17 Eyl. - 18:44

Arkadaşlar Fantastik kitap için Raymond E. Feist'in üstüne tanımam... Üstelik Gediksavaşları Efsanesini okuyorum şu an toplamda 4 kitap ama Gediksavaşları Ardından diye yeni bir seri çıktı oda 4 kitaptı dahası gelir mi bilmiyorum ama gerçekten çok güzel bir seri... Adam Fawer-Olasılıksız'ı kesin okuyun diyorum birde şu aralar Adam Fawer-Empati'yi okuyorum konusu çok acayip ilk kitaptan daha güzel herkese onuda tavsiye ediyorum... Bu arada Tarık Buğra-Osmancık'ı okuyan var mı acaba aranızda_??
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından Moth Perş. 18 Eyl. - 6:06

cahillikler kitabı NTV yaynınları
Moth
Moth
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından spartiate Perş. 18 Eyl. - 8:48

Unde®kaN demiş ki:Arkadaşlar Fantastik kitap için Raymond E. Feist'in üstüne tanımam... Üstelik Gediksavaşları Efsanesini okuyorum şu an toplamda 4 kitap ama Gediksavaşları Ardından diye yeni bir seri çıktı oda 4 kitaptı dahası gelir mi bilmiyorum ama gerçekten çok güzel bir seri... Adam Fawer-Olasılıksız'ı kesin okuyun diyorum birde şu aralar Adam Fawer-Empati'yi okuyorum konusu çok acayip ilk kitaptan daha güzel herkese onuda tavsiye ediyorum... Bu arada Tarık Buğra-Osmancık'ı okuyan var mı acaba aranızda_??

bende gedik savaşalrını bayağı sevmiştim, özellikle pug'ı... ama fantastik konusunda bende david eddings üstüne tanımam Very Happy keşke bir onlama daha yazsa...(evet onlama(10), adam koptu gitti on kitap yazdı Very Happy )

ayrıca ideefixe'te edgar allen poe'nun tüm hikayelerinde %60 indirim var, korku türünü sevenler kaçırmasın...

http://www.ideefixe.com/kitap/tanim.asp?sid=WVRBFFXZEA0ASX48GMHB
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından sempai Cuma 19 Eyl. - 1:11

Unde®kaN demiş ki:Arkadaşlar Fantastik kitap için Raymond E. Feist'in üstüne tanımam... Üstelik Gediksavaşları Efsanesini okuyorum şu an toplamda 4 kitap ama Gediksavaşları Ardından diye yeni bir seri çıktı oda 4 kitaptı dahası gelir mi bilmiyorum ama gerçekten çok güzel bir seri... Adam Fawer-Olasılıksız'ı kesin okuyun diyorum birde şu aralar Adam Fawer-Empati'yi okuyorum konusu çok acayip ilk kitaptan daha güzel herkese onuda tavsiye ediyorum... Bu arada Tarık Buğra-Osmancık'ı okuyan var mı acaba aranızda_??

evet doğrudur Gediksavaşları Serisi iyidir. gediksavaşlarını ve devamında Krondor serisi ve gediksavaşları dünyasından (asilkan prens) okudum ve şunu söyleyebilirim ki bana göre Raymond E.Feist güzel başladığı bir şeyin sonunu getirememiş. özellikle Krondor serisi bana göre tam bir hayal kırıklığıydı.

bir de gediksavaşlarının belki de en kötü yanı (bana göre en azından) çok fazla karakter geçisinin olması. pug ve thomas'a alışmışken Arutha, tam ona alışmışken Jimmy (ki en sevdiğim karakterlerden biridiir) ve yine tam ona alışmışken ikizler....uzayıp gidiyor. karakterlere ısınmaya ve onları tanımaya vakit bulamamamışken bir de bakıyorsunuz ki yerlerine yeni karakterler gelmiş diğerleri deyim yerindeyse ununu elemiş eleğini asmaya hazırlanıyor. benim gibi karakter gelişiminden hoşlananlar için Raymond E.Feist'in belki de en kötü özelliğidir bu.

ve benim için fantastik kitapların piri Robert Jordan'dır. pek çok seri okudum ama onun kadar ilginç ve ayrıntılı bir dünya oluşturan yazar görmedim. bu nedenle Robert Jordan ve Zaman Çarkı fantastik kitap severlere ilk tavsiyem olacaktır Wink
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Stresl10

Mesaj tarafından spartiate Cuma 19 Eyl. - 7:06

sempai, uzun süredir ortalarda yoktun... tamda konu yine bu fantastik kitaplara gelmişken ortaya çıktın:D zaman çarkı serisinin sponsoru falan olduğunu düşünmeye başladım lol! pug ve thomas'a alışma konusunda haklısın, ana karakterlerin değişmesi genelde benimde kitaba ilgimi azaltır...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Moth Cuma 19 Eyl. - 22:58

gelecek 50 yıl'ı okuyorum gerçekten bilgi verici
Moth
Moth
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından sempai C.tesi 20 Eyl. - 0:09

spartiate demiş ki:sempai, uzun süredir ortalarda yoktun... tamda konu yine bu fantastik kitaplara gelmişken ortaya çıktın:D zaman çarkı serisinin sponsoru falan olduğunu düşünmeye başladım lol! pug ve thomas'a alışma konusunda haklısın, ana karakterlerin değişmesi genelde benimde kitaba ilgimi azaltır...

zaman çarkının sponsoru olsam batmıştım herhalde.baksana sen bile aylar öncesinde okuyacam demiştin ama halaaaa okuyacan tyu

gerçekten de ortalarda yoktum.yokluumda forumu epey gelişmiş gördüm, umarım daha da gelişir.hepinizin ellerinize sağlık bravo1
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından Unde®kaN C.tesi 20 Eyl. - 11:01

ana karakter değişikliği benim ilgimi azaltmak yerine biraz daha arttırdığı için bu sevgi bu kadar çok olabilir... Her kitapta aynı olması biraz sıkıcı olurdu ama zaten bu seride ve arkası gelmezdi... Ama Sempai zaman çarkınıda okuma listeme aldım. Öneri için teşekkürler thump
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından Godslayer Çarş. 24 Eyl. - 21:53

Kara Elf üçlemesinin ilk kitabı,Anayurt'u okudum..Sırada sürgün...
Godslayer
Godslayer
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 55
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Masum10

Mesaj tarafından Zax Çarş. 24 Eyl. - 22:03

Kitap okuma'ı sevmesem de sınıf öğretmenimizin ısrarıyla kitap okuma dersi için bir kitap aldım.Adıda ''o'' Stephen King yazmıs.Arkadaslarıma şöyle vahşet içeren sürükleyci ve akıcı yani benim gibi kitap okumayı sevmeyen biri için bir kitap solemelerini istedim onlarda bir kaç kitap söledi ve bende bunu aldım.İyikide almısım daha 80lerde felan'ım ama kitap beni şimdiden kitap okuma bağımlısı yapıcak gibi ^^
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından spartiate Perş. 25 Eyl. - 7:21

Godslayer demiş ki:Kara Elf üçlemesinin ilk kitabı,Anayurt'u okudum..Sırada sürgün...

sağlam bir seriye başlamışsın godslayer, drizzt abi bağımlılık yapar ama benden söylemesi:)

Zax demiş ki:Kitap okuma'ı sevmesem de sınıf öğretmenimizin ısrarıyla kitap okuma dersi için bir kitap aldım.Adıda ''o'' Stephen King yazmıs.Arkadaslarıma şöyle vahşet içeren sürükleyci ve akıcı yani benim gibi kitap okumayı sevmeyen biri için bir kitap solemelerini istedim onlarda bir kaç kitap söledi ve bende bunu aldım.İyikide almısım daha 80lerde felan'ım ama kitap beni şimdiden kitap okuma bağımlısı yapıcak gibi ^^

stephen king kitapları çok iyidir zax... bende sanırım düzenli kitap okumaya stephen king'in mahşer adlı kitabıyla başlamıştım... o'dan sonra sana kemik torbasını önerebilirim, aklımdayken rüya avcısından uzak dur bence pek iyi bir kitabı değil... ayrıca kara kule serisinden de şimdilik uzak dur dile kolay 8 kitap Shocked
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Godslayer Perş. 25 Eyl. - 21:24

Drizzt iyi güzelde Zaknafein fena yaa Very Happy ..Kitap okumayı seven biri olduğun bariz sanırım yeni bir seriye başlamadan önce sana bir danışıcam..
Godslayer
Godslayer
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından spartiate Perş. 25 Eyl. - 21:50

aslında çok severim ama son 1 senedir bayağı aksattım yalan söylemiyim... )

dediğin gibi zak'da iyidir, herşeydenönce drizzt'İn drizzt olmasını, sahip olduğu karakteri ona sağlayan kişidir... ama kim daha iyi dersen drizzt derim, birkaç kitap sonra sende bana katılacaksın eminim:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından YourSelf-San Cuma 26 Eyl. - 5:45

Spiderwick Günceleri -Tony Diterlizzi-Holly Black
Flimi çıkmadan önce 5 kitabı vardı hepsini okudum Flimi çıktıktan 2 kitab daha çıktı onlarada başllıycam şuan ;
Warcraft serisini okuyorum 1.Ejderhanın Günü -Rıchard A.Knaak
(bir sürü kitap var elimde seriler çıkınca diğerleri kalıyo :yuy: )
YourSelf-San
YourSelf-San
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 34
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Keyifl10

Mesaj tarafından sempai Cuma 26 Eyl. - 19:48

ya neden bilmem kara elf serisine bir türlü ısınamadım. o kadar kişi tavsiye etti ki okumaya bile başladım ama birinci kitabı bile bitiremedim. ki kitap yarım bırakma huyum hiç yoktur. en nefret ettiğim kitabı bile eninde sonunda bitiririm.ama gariptir bu kuralımı kara elf te uygulayamadım.

şu an kıta avrupası felsefesi okuyorum. kendinize işkence etmek istemiyorsanız uzak durun derim tyu
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından esen C.tesi 27 Eyl. - 8:46

Halen devam ettiğim Zaman Çarkı serisi 10. kitabını okumaktayım ondan öncede 9. sunu okudum tabi Smile
esen
esen

Mesaj tarafından shiny_star C.tesi 27 Eyl. - 9:04

Payal Dhar'ın Maya adlı kitabını okudum. Fantastik bi romandı. İkinci kitabıda çıkıcak inş. (ben ölmeden çıkarsa tabii) Harry Potter'ın bütün kitaplarını baştan sona en az iki kez okumuşumdur. (Bununlada kalmadım gittim filmlerini aldım Razz) Yine fantastik tarzda yazılmış olan Metin Kacar'a ait gizemli göl romanını okudum.4c
Not:Hepsini bu yaz okudum Very Happy
shiny_star
shiny_star

Kadın Mesaj Sayısı : 5
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Sessiz10

Mesaj tarafından sempai C.tesi 27 Eyl. - 21:23

esen demiş ki:Halen devam ettiğim Zaman Çarkı serisi 10. kitabını okumaktayım ondan öncede 9. sunu okudum tabi Smile

he he bir WOT hayranı daha...10. kitapta olduğuna göre biraz yavaşlamanı öneririm. 11 den sonraki bekleme dönemi çok sinir bozucu çünkü. hala 12. kitabın çıkmasını bekliyoruz ama daha bekleyecek gibiyiz. Sad yazılması, yayınlanması, çevrilmesi falan...inş. Harry Potter gibi amerikada çıkar çıkmaz nete düşer de en azından ing. e-book olarak okuma fırsatı buluruz. umarım yeni yazarımız bizi hayal kırıklığına uğratmaz melek
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından Susano'o Paz 28 Eyl. - 14:13

Buda'nın Doğası ~ Wes Nisker , Aydınlanma için Uygulamalı Bir Rehber Olarak Evrim
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Relax10

Mesaj tarafından ronin47 Paz 28 Eyl. - 14:17

12. kitabı bayağı bekleriz gibime geliyor zira Robert Jordan ayarında bir yazar bulmak çok zor. Her ne kadar yazar notlar bırakmış olsada hüsrana uğrayabiliriz. Bunun en güzel örneğini Dune serisinde yaşamıştık. Oğul Herbert neredeyse tüm Dune evrenini baştan sona değiştiren bir seri kitaba imza atmış ve çok tepki toplamıştı. Umarım Robert Jordan'nın kurguladığı yerde bırakırlarda bu seriyi değiştirmezler...
ronin47
ronin47
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Oylesi10

Mesaj tarafından Misafir Cuma 21 Kas. - 22:37

Susan J. Napier Anime Akira'dan Howl'ın Hareketli Şatosuna,
Bir anime uzmanının (bunu ben değil kitap söylüyor) notlarıyla belli serileri ele alarak animedeki bağzı temaları ve bunların kaynağını anlatmaya çalışıyor. Okurken biraz anlamak için kasıldım, ama hoşuma gitti. Çoğumuzun izlediği Cowboy Bebop, Evangelion gibi serilerdende az biraz bahsediyor.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Yoksu611

Mesaj tarafından Godslayer Perş. 27 Kas. - 21:01

kisiliksiz demiş ki:Susan J. Napier Anime Akira'dan Howl'ın Hareketli Şatosuna,
Bir anime uzmanının (bunu ben değil kitap söylüyor) notlarıyla belli serileri ele alarak animedeki bağzı temaları ve bunların kaynağını anlatmaya çalışıyor. Okurken biraz anlamak için kasıldım, ama hoşuma gitti. Çoğumuzun izlediği Cowboy Bebop, Evangelion gibi serilerdende az biraz bahsediyor.

D&R da görmüştüm bu kitabı ilgimi çekmişti ama kapağı çok özensiz yapılmıştı bayaa dandik bir kapak yapmış adamlar..
Godslayer
Godslayer
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Misafir Perş. 27 Kas. - 22:38

Godslayer demiş ki:
kisiliksiz demiş ki:Susan J. Napier Anime Akira'dan Howl'ın Hareketli Şatosuna,

D&R da görmüştüm bu kitabı ilgimi çekmişti ama kapağı çok özensiz yapılmıştı bayaa dandik bir kapak yapmış adamlar..
Bayağı kötü bir kapak, evet. Sadece "ANİME" yazsalar yeterdi.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : ...En son okuduğunuz kitap(lar)... - Sayfa 2 Yoksu611

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics