AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime takas Bölümü açalım mı ????

+11
Exile Falcon
Seifukusha
Sercan
spartiate
RoMe
gundamaster
lantis
savage garden
Unde®kaN
nico robin
edemirci44
15 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Anime takas Bölümü açalım mı ????

Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_lcap49%Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_rcap 49% 
[ 20 ]
Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_lcap15%Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_rcap 15% 
[ 6 ]
Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_lcap36%Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Vote_rcap 36% 
[ 15 ]

Toplam Oylar : 41

Anket kapatıldı

Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Empty Geri: Anime takas Bölümü açalım mı ????

Mesaj tarafından edemirci44 Çarş. 13 Ağus. - 20:34

Tamam bana da mantıklı geldi..Ama arşivlerimizi tamamen açalım isteyenlerde birbirine mesaj atarak bu işlemi halledebilir.........Ben iki tanesini buldum... Very Happy Bu da yeter..Zaten takas olacak....2 admin karşı ne diyeyim çogunluğa uyarım deli yürek
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Defaul10

Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Empty Geri: Anime takas Bölümü açalım mı ????

Mesaj tarafından Sercan Çarş. 3 Eyl. - 22:53

Bleach Animesi kimde var acaba rmvb uzantılı olacak hepsi 181 bölümdü galiba ortalama 80 mb galiba daha az mb'li varsa daha iyi olur.Eğer olan arkadaşımız varsa 25 Eylül'de bağlantıya geçecem.İndirmeye eriniyorum daha inecek çok anime var yardımcı olursanız minnettar kalırım
Sercan
Sercan
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Pusuda10

Mesaj tarafından Seifukusha Paz 14 Eyl. - 20:00

Hmm. Ben zaten istediğim arkadaşlarla anlaşıp paylaşıyorum. Evet diye oy verdim ama şimdi farkettim böyle bir bölüme gerek olmadığını.

Sercan, bende bleach'in 20 küsür bölümü vardı galiba. CDlerin arasına bir bakıyım, haber veririm yarın falan.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından Sercan Salı 23 Eyl. - 2:31

SAdece 20 bölüm mü var ben şöyle 180 bölüm falan vardır zannetim.olsa çok süer olurdu indirme eziyetindfden kurtulurdum
Sercan
Sercan
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 23 Eyl. - 8:35

Bleach 181 bölüm değil toplamda.188.bölümde şuan ve devam ediyor.Nereden baksanda bi 50-60 bölüm daha devam eder.Takas bölümüne gelince bu işin sitede yapılmasını uygun görmüyorum.Kullanıcılar özel mesaj msn yoluyla kendileri halletsinler
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından Sonvaynard Salı 23 Eyl. - 10:10

Evet daha iyi olur. Smile Bleach ve daha 50-60 bolum inanmam Very Happy Daha 200 bolum cıkar ya Aizen le bitseydi herşey. Razz Daha yeni fillerlar girecek. Very Happy
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Uykusu10

Mesaj tarafından Sercan Çarş. 24 Eyl. - 23:09

Bu Bleach bölümleri bayağı uzun süreceğe benziyor ilk mesajımı yadığımda 185 bölmdü sonra 188'e çıktı.Bakalım ne kadar sürecek
Sercan
Sercan
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından YourSelf-San Cuma 26 Eyl. - 19:02

Takas olayi çok iyi olur (yeni başladığım için takas yapamam ama aramızda anlaşırız )
ben bi ara one pieci indirmeyi düşünüyodum +300 bölüm inermi o ya kaç gb oldunu bilmiyorum ama denedim tyytt
İstanbul/İstinye-ye yakın birisi varsa elindede one piece(başka animede olur) varsa ÖM atarsa çok iyi olur
YourSelf-San
YourSelf-San
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 34
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Keyifl10

Mesaj tarafından genciken Paz 9 Kas. - 20:49

slm arkadaşlar konu başlığı açılması iyi olmuş ama kullanımı biraz yanlış çünkü çok karmaşa söz konusu

neyse olay şudur benim güncel listem var 160 anime kadar belki bizardaha küsür
ilgilenen varsa mail olur masaj olu herdilde işte mp olur ulaşsın takas yapalım....
genciken
genciken
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından genciken Çarş. 19 Kas. - 22:05

direk arşivden mkv japon dublaj 101 + ovasıdır filmidir...
hepsi karşılığı kadar dragonball karşılığı takas yapacaklar
pm olur mail olu msg olur işte neyse yani ulaşsınlar o anda takası gerçekleştirelim....
genciken
genciken
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Sonvaynard Çarş. 19 Kas. - 23:53

Dragon ball full MKV veya OGM idi sanırsam en kötü avidir zaten (30GB)
Dragon Ball Z  MKV 177 bölüm bulabildim 3 dil den oluşuyor Japoncada var. 177 bölüm toplam (45GB)
Dragon Ball GT indirmedim, indirmem de Smile

Sizin istediğiniz tam olarak ney pek anlıayamadım. Biraz daha açarsanız sevinirim.
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Uykusu10

Mesaj tarafından Hitokiri Ptsi 1 Ara. - 14:37

Merhabalar başıma takas ile ilgili bir olay geldi nereye yazsam bilemedim.

Şimdi forumdan bir arkadaş ile takas yaptım.İsim vermeyeceğim rencide olmasın.Mesajını aynen yayınlıyorum.

slm

sana bir kaç şey sormak istiyorum
dürüstçe cevap vermeni bekliyeceğim
gldamesh japonca değil niye listende japonca gözüküyor
bir
animeler neden yarım bir şekilde,
iki
chobitsin hiç gözükmüyor bile
matrisk sen de yoksa neden söylemedin yada niye listaya sadık kalmadım
benim sana gösterdiğim ilgi kadar ilgi bile göztermemişsin
aradan ingilizce dublajlar fırlıyor
birda daha takas yapmayı düşünüyordum yarın elime mvk bakımından yüklü bir liste gelecek ama ben seninle vazgeçtim çünki malum ilk ifadeler önemlidir
takastan memenun değilim
cevapların ner
eee ne oldu niye susuyorsun savubmayacakmısın kendini

Noktasına virgülüne dokunmadım.

Bu arkadaş bana 5 seri yolladı.Kamichu, Glass no Kantai, Tokko, Skullman ve Witchblade. (İçlerinden sadece Kamichu'nun kalitsi iyi diğerlerini tekrar çekeceğim.)
Ben kendisine ise; Baccano !, Chobits, Gilgamesh, Starship Operators,
Ultra maniac TV, Itazura na Kiss, Amatsuki, Dennou Coil ,Monster serilerini yolladım.
Bu arkadaş benden niye "Animatrix" yolladın diye sitemde bulunuyor.Gilgamesh niye ingilizce diye sitem ediyor.Chobits'in devamı nerede diye soruyor.

Soruları gayet normal gibi gözüküyor değil mi ? Peki sorun nerde dersiniz ?

Kendisine yolladığım seri ve dvd sayısı bana yolladığının 2 katıdır, hala düşünmeden animatrix nerede diye sormaktadır.

Gilgamesh ingilizce dublaj dediği mkv lerin bir çoğunda olan dual seçeneklerden biridir.Kendisi isterse bunu japonca olarak değiştirebilir. (Burada bir bilgisizlik söz konusu ki, kendisine bunu daha önce anlatmıştım, bazı sunumlar dual diye.)

Chobits eksik dediği bir dvd ye 1-19 bölümleri yazdım diğer kısmını başka bir dvd ye yazdım.DVD 4.34GB dan fazla almadığna göre ben bütün bölümleri nasıl yazayım ? (26+1 Bölüm toplam = 5,92 GB (6.363.104.575 bayt) KAA + AHQ release)...

Diyeceğim şudur ki takas yapmadan önce yapacağınız kişiyi araştırın, varsa daha önce takas yaptığı kişilere sorun.

Ben bu arkadaşa kızmıyorum ama gelip banada haklıymış gibi hesap sormasını da hoş karşılamıyorum.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 2 Ara. - 9:30

Paylaşımlar öm la yaparsınız.Kilitliyorum belli zaman sonrada silecegim.
Not:Bu topic gereksizleşti bence, aslında daha önce silecektim.Ben herkezle paylaşım yapmam ancak diyalogum iyi,iyi tanıdıgım kişlerle paylaşım yaparım.Sonra dostluklar bozulabiliyor,sitedye yakışmayan tartışmalar olabiliyor.

KONU KAPANMIŞTIR......
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Anime takas Bölümü açalım mı ???? - Sayfa 2 Defaul10

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics