AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği

+2
savage garden
darkpincers
6 posters

[ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Empty [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği

Mesaj tarafından darkpincers Ptsi 25 Ağus. - 21:45

arkadaşlar, bildiğiniz gibi [ANF] tarafından tamamlanan slam dunk çevirisinin 1-84 ve filmlerinin rapid linkleri mevcut. fakat 85-101 arası bölümler torrent ta, ama benim internetim torrent paylaşımını engellediği için indiremiyorum ve raw mkv bölümleri bulamıyorum. Acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Eğer bölümleri indirimiş olanlar var ise acaba rapide ya da başka bir siteye atabilirler mi?
darkpincers

[ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Empty Geri: [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği

Mesaj tarafından savage garden Ptsi 25 Ağus. - 22:46

ben o bölümlere gelemedim bile, eğer varsa arkdaşlarımız kesn yardımcı olurlar sana. Hadi bakalım millet imeceye buyrun.
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

[ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Empty Geri: [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 25 Ağus. - 22:56

arkadaşlar, bildiğiniz gibi [ANF] tarafından tamamlanan slam dunk çevirisinin 1-84 ve filmlerinin rapid linkleri mevcut. fakat 85-101 arası bölümler torrent ta, ama benim internetim torrent paylaşımını engellediği için indiremiyorum ve raw mkv bölümleri bulamıyorum. Acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Eğer bölümleri indirimiş olanlar var ise acaba rapide ya da başka bir siteye atabilirler mi?

üzgünüm indirmeme ragmen upload edecek zamanım yok..İnterneti paylaşıyorum.Sürekli downland halinde yüklüyemem..Yakında diğer bölümlerini rapide atarlar kanımca..Bide busorumluluk bize ati degil çeviriyi yapan arkadaşlardan rica etmelisin.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Defaul10

Mesaj tarafından rockchu Salı 26 Ağus. - 2:17

bedifeci demiş ki:
üzgünüm indirmeme ragmen upload edecek zamanım yok..İnterneti paylaşıyorum.Sürekli downland halinde yüklüyemem..Yakında diğer bölümlerini rapide atarlar kanımca..Bide busorumluluk bize ati degil çeviriyi yapan arkadaşlardan rica etmelisin.

Bu sorumluluk asıl çeviriyi yapana ait değildir torrentden indiren eğer imkanı varsa upload eder yoksa etmez zaten ANF çevirilerini bu zamana kadar hep başkaları upload etti rapide. Birileri yine upload yapacaktır.
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

Mesaj tarafından darkpincers Salı 26 Ağus. - 6:11

cevaplarınız için çok teşekkürler. Ama ANF ye zaten iki sefer istek sundum. fakat cevap bile gelmedi.
darkpincers

Mesaj tarafından savage garden Salı 26 Ağus. - 6:14

Yha yükleyen olursa herkes yararlanır. ama kimseyi zorlayamız. Sadece rica edebiliriz. Bekleyeim pincers. byee
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından darkpincers Salı 26 Ağus. - 13:14

saten burada zorlama yok. iyi okusaydınız sadece istek ve ricada bulunduğumu anlarsınız. Ben sadece undurmiş olan müsait arkadaşlardan ricada bulundum. Türkiye gibi anime anlayışı kıt ve yoksun bir ülkede. Kendim gibi anime tutkunlarından istek te bulundum. kimseyi zorlamıyorum. özellikle sizi, hatta mümkünse bir daha cevap falan yazmayın. teşekkürler, tabiki sadece yardım etmek isteyen, terbiyesizlik etmeyenlere teşekkür ederim...
darkpincers

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 26 Ağus. - 13:32

Selam ;anlıyorum derdini ama elimden birşey gelmiyor örnegin zombie loan serisini yükledik istek üzerine ilk önce tek başıma zor oldu arlkadaşlar sağolsun 4-5 arkaşa bölüm paylaşıı yaptık herkes 2-3 bölüm yükledi iş hallandu ama bu seriyi herkes indirmiyor bidebildgin gb baya yavaş torenti.Sanırsan sitede tekk ben indirdim son 50 bölümü indirdim bir kısmı kaldı diğer kısmını başka arkadaş indiriyor onla takas yapacagım..Bakalım indiren sayısı artarsa paylaşılarak yüklenebilir Ama söz vermyelim..Heralde rmvb istemessin...
Yazılanları yeniden okudum kimseyi zorladıgını kimse yazmamış sadece olanı açıklamışlar..
Yeniden aramıza hoşgeldin.. Bizde dostlar arıyoruz anime tutkunu sevdalısı...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110

Mesaj tarafından savage garden Salı 26 Ağus. - 16:03

"özellikle sizi, hatta mümkünse bir daha cevap falan yazmayın.
teşekkürler, tabiki sadece yardım etmek isteyen, terbiyesizlik
etmeyenlere teşekkür ederim..." ah darkpincers yanlış anlamışsın yazdıklarımı sanırım. Ben orda beraber bekleyelim sonunda çıkar birileri ve biz de bundan faydalanırız demek istemiştim.

Yha yükleyen olursa herkes yararlanır.
Neyse.
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından lantis Salı 26 Ağus. - 17:17

ben şu anda indiriyorum ama tamamını inmesi bir hafta sürecek diyor torrent eğer yüklenecek olursa yardımcı olmaya çalışırım ama tek başıma olursam elimden bir şey gelmez hepsini yüklemem imkansız olur zaten inmesi 2 hafta sürüyor (en az) yüklemesi herhalde bir aydan fazla sürer
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 27 Ağus. - 9:27

Ben baya hızlı indirdim ilk 50 bölümü.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : [ANF] Slam Dunk torrentsız paylaşım isteği Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

- Similar topics