AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slam Dunk Manga

3 posters

Slam Dunk Manga Empty Slam Dunk Manga

Mesaj tarafından darkpincers Perş. 28 Ağus. - 16:52

Bildiğiniz gibi slam dunk mangası nın çevirisi uzun zamandır durduruldu. Ve ben gerçekten çok merak ediyorum. Acaba çeviriye başlayacak olanlar varmıdır? Öncelikle bunu bilenlerin cevap yazmasını rica ediyorum. Eğer çevirisine başlayacaklar var ise 23. ciltten başlamalarını temenni ediyorum, çünkü animenin bittiği yerden sonraki bölüm tam oralarda başlıyor.(22 nin sonu ve 23 ün başından). Eğer çevirisini yapan yoksa ben çevirisini yapmaya çalışacağım. Ama çeviriyi mangaya nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum. Bu nedenle bilenlerin cevaplarına ihtiyacım var. Zaman ayırdığınız için teşekkürler...
darkpincers

Slam Dunk Manga Empty Geri: Slam Dunk Manga

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 28 Ağus. - 17:04

Bildiğiniz gibi slam dunk mangası nın çevirisi uzun zamandır durduruldu. Ve ben gerçekten çok merak ediyorum. Acaba çeviriye başlayacak olanlar varmıdır? Öncelikle bunu bilenlerin cevap yazmasını rica ediyorum. Eğer çevirisine başlayacaklar var ise 23. ciltten başlamalarını temenni ediyorum, çünkü animenin bittiği yerden sonraki bölüm tam oralarda başlıyor.(22 nin sonu ve 23 ün başından). Eğer çevirisini yapan yoksa ben çevirisini yapmaya çalışacağım. Ama çeviriyi mangaya nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum. Bu nedenle bilenlerin cevaplarına ihtiyacım var. Zaman ayırdığınız için teşekkürler...
daha önce bu konuda açıklama yapıldı.Mangaya alt yazı yerşetirmesi
https://animemangantr.yetkin-forum.com/fansub-ceviri-yardym-f42/manga-duzenlemeedit-t1339.htm

Aslında çevirecek arakadaş varsagüzel olur..Ama çeviri sana kalırsa da bu sitede sana yardımcı olacak eleman sayısı baya var...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Slam Dunk Manga Defaul10

Slam Dunk Manga Empty Geri: Slam Dunk Manga

Mesaj tarafından kakashifan Perş. 28 Ağus. - 18:06

Aslında bunu açıklamam şuan için uygun değil ama onun editini kardeşimle yapıyorum ama çok yavaş ilerliyor bu yüzden 9.cilt bitmeden yayınlamayı düşünmüyoruz..(umarım Angelus kızmazO_o)
ve elimizde 12.ciltten sonraki çeviriler yok çevirmende.. ve editi gerçekten çok zor bir manga tek onu yapsaydım şuan yayınlamış olurduk ama şuan çok sıkışmış durumdayım zaten bir çok manga yüzünden..: (
kakashifan
kakashifan
Mnaki Scanlation

http://www.mnaki.com

- Similar topics