AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi?

+39
halvah(J)
resurgam
Katsura
ishak
senli
zhaomc
brisingr
Desire
mavi_61
bLue-Dragon
sakura hime
SheaN
ademania
Seifukusha
Tenbatsu
DarkeLia
isobel
Ryoko Yoichi
Kansu
Akuma_Blade
Squaw
kordiseps
doumeki
S.Tensei
zeze
Darkcity87
AnTiOkSiDaN
cynthia
Unde®minE
KaranlıK
Exile Falcon
Zax
CHOBiTS
lantis
Unde®kaN
Elfen Lied
Sonvaynard
spartiate
Hanajima
43 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 Empty Geri: Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi?

Mesaj tarafından kobra90 C.tesi 6 Şub. - 2:33

benim ailem bana hiç karişmazlar sadece git çaliş derler bende çalişmak isterim ama biliyorsunuz ülkenin durumunu iş yok piyasada sabahlara kadar anime izlerim bazen kesmez merakdan mangaya bakarim olmadi modernwarfare 2 açar 1-2 ortaliği kasip kavurtukdan sonra supernatural izlerim LEGEND OF THE SEEKER izlerim arada merlini izlerdim sezon arasina girdi kisaca her türlü şeyi seyrettim ama bence pokemon ve bakugan türü şeyler çoçuk işi çünkü biz çocukken izlerdik hoşumuza giderdi şimdi açsam dişlerimi birbirine kavuşur gicirdadirim işkence gibi gelir mesala one piecede çocuksu şeyler var gibi görünür ama ordaki şeyler komedi olayi içindir mesala grand line deki canavarlar bazilari şaçma gibi durur ama olay güldürmektir ama yeri geldimi ortali kan gölü olur suratlar asabileşir ortamin havasi değişir ama pokemon nasil vur patlasin çal oynasin anca pika pika hep ayni roket takimi yenilik yok komedi desen ayni espiriyi tekrar tekrar yaparsan tadi kalmaz mesala roket takimi her seferinde yıldızlara firlatilir komiklik olsun diye oysaki millet yuh der şu huylarindan vaz geçmediler kisaca birine animenin ne oldugunu göstermek istiyorsaniz ya death note tarzi bir şey gösterecen yada Great Teacher Onizuka gösterecen şahsen Great Teacher Onizuka bana animeyi bir kez daha sevdirmeyi başardi bittiği için çok üzgünüm ama baş etmeyi ögrendim.

En son kobra90 tarafından C.tesi 6 Şub. - 2:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : düzeltme)
kobra90
kobra90

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Ruh Hali : Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 Defaul10

Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 Empty Geri: Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi?

Mesaj tarafından koloma C.tesi 6 Şub. - 14:30

bana herkes gibi çocukmusun büyü artık derler. animeleri izletmek istemezler. ama ben dururmuyum onlardan gizli seyrediyorum(şu an bile) Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 389128
koloma
koloma

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Ruh Hali : Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 Uykum210

Mesaj tarafından nico robin C.tesi 24 Tem. - 10:51

cocuksun tabi. yasin kac daha.
nico robin
nico robin
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 405
Ruh Hali : Ailenizin Animelere Karşı Tepkisi? - Sayfa 3 Tembel10

http://www.anime.gen.tr

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics