AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ?

+43
SheaN
Mahlas_Kafkef
senli
isobel
Zaete
blackhydra
Kouu Shizuku.
digigirl
Ozey
zhenya
AnTiOkSiDaN
Çubuk Kraker xD
kanade
Squaw
riflem@n
wiL-
Devonie
4sprz
S.Tensei
Ryoko Yoichi
yuuki_cross
Unde®minE
özz
scoutcrawler
miyacho
Cemis
Seifukusha
FromHeLL
Akuma_Blade
shiny_star
MetatroN
Zax
new_cellie
Darklight
Hanajima
savage garden
Unde®kaN
Kra_toS
Sonvaynard
Byakko
Rendan
Harusame
nico robin
47 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Empty Geri: cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ?

Mesaj tarafından digigirl Cuma 12 Haz. - 16:29

-napıon yine
-anime izliom
-bırakamadın bi şu çizgi filmleri
(yaşanmıştır O.o)
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Psikop10

cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Empty Geri: cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ?

Mesaj tarafından Kouu Shizuku. Cuma 12 Haz. - 16:41

"15 yaşındaki kız, hala çizgi film izliyor" deyipte kasayı yerinden söküp fırlatmış bir babam var.. Ekran kartına zarar vermiş.. Tabii ekran kartının değişmesi yararıma oldu =D
Kouu Shizuku.
Kouu Shizuku.

Kadın Mesaj Sayısı : 11
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Stresl10

Mesaj tarafından scoutcrawler Cuma 12 Haz. - 16:43

Bana bişi demiyorlar sadece babamın dediği anime deme şunlara fransızca anime canlandırma demek yani animasyonlara anime diyebilirsin diyo
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından blackhydra Ptsi 15 Haz. - 12:16

Kouu Shizuku. demiş ki:"15 yaşındaki kız, hala çizgi film izliyor"

Temmuzda 27 olacağım..aynısını hala yaşıyorum.

Bana bunların türkçesi yok mu diye soran insanlar etrafımda baya var, hergün manyak gibi izlediğim için ilgilerini çekti Very Happy Buraya yönlendirmeye çalışıyorum onları ama eve döndüklerinde aklıılarında kalmıyor olabilir giriğ üye olmak Very Happy (bu insanların yaşları hayli büyük bu arada)
blackhydra
blackhydra
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 136
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Pusuda10

Mesaj tarafından blackhydra Ptsi 15 Haz. - 12:35

mwhahaha az önce eski mesajlara baktım da fecahat komik olaylar dönmüş ki asdfsdgfdsdf

En basit çözüm; normal hayattki karakteristik davranışlarınızı dengesizleştirin, az fevri olun ve belinize de silah takın o zaman ses edemiyorlar lşşl
blackhydra
blackhydra
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 136
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Pusuda10

Mesaj tarafından Zaete Ptsi 15 Haz. - 14:13

Kimse bana çizgi filim izliyorsun falan demedi daha, ama artık 'Yeter ya! Durmadan anime manga anime! Normal birşey hakkında konuş!' diyenler oldu tabii ki. Bunun nedeni daha çok durmaksızın anime hakkında konuşmam olabilir tabiii.... XD

En büyük sorunum çevremdikilerin hiç birine anime izletirememem. Hepsi 'anime çok saçma, aman ben gördüm mtv'de, çok kötüydü' diyorlar, şans tanımıyorlar. Komik olan da bütün arkadaşlarım Avatar: Last Airbender'a bayıldılar.
Herhalde zavallıcıklar bir gün MTV'yi açtılar, Hellsing'den bir kanlı sahneyi gördüler ya da Basillisk'ten herhangi bir sahneyi XD ve anında nefret ettiler.

Üzülüyorum onlara. Fullmetal Alchemist'i ya da Death Note'u izlemediğini hayal edebiliyor musun? Hayatın anlamı kalmaz yahu!
Zaete
Zaete

Kadın Mesaj Sayısı : 19
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Cilgin10

http://zaete.deviantart.com

Mesaj tarafından scoutcrawler Ptsi 15 Haz. - 14:20

Death Note'suz hayat...Çekilmez Very Happy
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından isobel Salı 21 Tem. - 11:31

MTVdeki gerizekalı anime programı yüzünden herkes gereksiz, özenti işi görmeye başladı anime kültürünü.. nefret! cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 34405
isobel
isobel
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 132

Mesaj tarafından senli Salı 11 Ağus. - 21:57

bu konuda bir kaç arkadaşımla tartıştım ama bir arkadaşımla gerçekten çok sinirli bir tatışma geçirdim sonra arkadaşlığımız bozulmasın diye ve ne yazık ki arkadaşım kavramak istemediği için tartışmayı bıraktım ama tartışma bittiğinde sinirden elim ayağım titriyodu cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 34405 hatta bir ara sınıfıma açıklamıştım animeyi ama malesef onlarda animenin çizgi film olduğunu düşünüyolar annemgil anime izlediğime karışmıyolar ama bilgisayarın başında fazla durunca kızıyolar doğal olarak hıhıh
senli
senli
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 254
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Canli10

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Çarş. 12 Ağus. - 13:14

Bizim üstteki hacıya sorsan tez helak edin iblisin şu oyununu der.Bizim sınıftaki sapık herifler elfen liedi öğrenmiş hepsi izliyolarmış.ablama sorarsan özentilik.bana sorarsanız da sadece belirli bir yaş grubu izlemeli derimm
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 524
Nerden : Ya bak tarif edim or-an dan biraz çık ilker 9.caddeyle kekliğin kesişimi var orda işte
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Sarhos10

http://www.google.com

Mesaj tarafından SheaN Cuma 14 Ağus. - 21:45

Senli burayada mı uğrardın sen ya =D

MTV'nin yaptığı hiçbir programı sevmedim ve sevmicemde. Öyle gereksiz bir tv kanalı ile anime gösterimi saçma oldu.
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Tembel10

Mesaj tarafından 4sprz Çarş. 19 Ağus. - 12:29

benim bu anime izleme ve tepki konusunda bir lafım vardır,
bu yaşımda erkek başımla peçete koleksiyonu yapsaydım bu kadar tepki toplamazdım XD

Maalesef ülkemizin kültürüne göre epey garip bir hobimiz, sevdamız var diyebilirim
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından Ownd Çarş. 19 Ağus. - 13:34

Uyduruk bir çizgi film gibi görüyorlar..
Ownd
Ownd
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 83
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Konusk10

Mesaj tarafından mertor95 Çarş. 4 Kas. - 2:00

ailemin bakışı
onlar ne öyle her yöne koşturuyrlar.Bir yere de koştumuyorlar aynı yönde gidip geliyorlar.sana ne faydası var.
anneaneminki
yine börtü böcük mü seyredion?
Arkadaşlar
evde ne yapıon? anime izliom. o ne yaw
mertor95
mertor95

Mesaj tarafından digigirl Cuma 6 Kas. - 23:24

hala çizgifilmlermi izliyorsun filan tarzı...
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Psikop10

Mesaj tarafından nico robin C.tesi 30 Ocak - 23:37

biseyi farkettim hayatimin bizzat icerisinde yer alan insanlarin hicbirisi anime izlemiyor. boyle yemeklerde sohbetlerde konuyu aciyorum hani biriside cikar '' aa bende anime hastasiyim bik bik '' umuduyla ama hic olmadi boyle bisey ve neden olmadi cok merak ediyorum. ara sira cikiyor ama sozluklerde sagda solda reelde karsilasmadim hic.

inanmicaksiniz ayiptir solemesi kendi ofisim var kahretsin Very Happy:dajzhauz boyle anime izliyorum bi arkadas geldi sen yine bunlari mi izliyon manyak misin dedi sonrasini ben hatirlamiyorum zaten.hapiste gozumu actim herifi oldurmusum meger. saka tabi biraz abarttim ama birazi gercek Very Happy:D
nico robin
nico robin
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 405
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Tembel10

http://www.anime.gen.tr

Mesaj tarafından koloma Paz 31 Ocak - 14:58

tabikide çigi filmlerle aynı kefeye koyuyorlar. anime izleyenlere çocuk gözüyle bakıyorlar.kendimden biliyorum. çok sinir bozucu bişey cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 324416 . biri çıkıp onlara animenin ne olduğunu anlatması lazım cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 773224
koloma
koloma

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Uykum210

Mesaj tarafından kobra90 C.tesi 6 Şub. - 1:39

bende fanatik bir anime hayraniyim şimdiye kadar 30 tane seri bitirmişimdir bir oturuşta 100 bölüm izlediğimi bilirim bu animeye nerden aliştim ben bile tam hatirlamiyom ama ilk olarak bleach ve one piece eş zamanli başladim başladiğimda araliksiz izledim yattim kaltim izledim neyse sonunda one piece 400 bölümlere geldim ve hala büyük hazine bulunamamişdi lan dedim animenin adi one piece amaçlari hazineyi bulmak anime bitti nerde bu hazine dedemeye kalmadi beni hem mutlu hemde hüzünlendiren gerçeği ögrendim diziler gibi haftada 1 kez çikiyormuş bende dedimki lan alti üstü çizimlerden oluşuyor normal bir dizinin 1 bölümü 1 haftada çekiliyor neden bu böyle uzun sürede çikiyor dedim başlatim nette aramaya anime kaç günde yapilir zorluklari filan bir şunuç bulamadim onu sonra aklımdan sıldım sabretmeyi ögrendim sonra fazla sabir yaramadi one piece mangaya başladim oda ayri bir dert mangayi okudukdan sonra animenin süprüzü kaçiyor ama elim ayağim akıllı durmuyor meraktan neyse asil konuya dönelim benim ailemde annem 2-3 kere sordu dediki çocukmusun çizgi film izliyon dedi bende bu çizgi film değil şöyle dedim bunu japonlar yapiyor ve yetişkin kişilere hitap ediyor 40 yaşinda izliyen bile var dedim bunun içinde şiddet kan cinselik herşey var dedim normal bir çizgi filmde adam siğara içermi dedim yok dedi izin vermezler onu yayinlamazlar dedi bende tamam işte bu farkli dedim biraz anladi ama tam anlamiş değildi anlamadi konu anime sözcüğü idi bende çizgi film işte hah dedim yoksa uğraşsan milyon sene anlamiyacak sonra ablam gördü çizgi filmi izliyon dedi güldü bende tekrar anlattim oda fazla anlamadi bende izle gör o zaman dedim ben biraz demir yumrugumdur biri beni dinlemez ve beni anlamazsa çilgina dönerim illa ona o konuyu anlamasini sağlamam lazim neyse izledik 3-4 bölüm gözünün ayiramadi izlediğimiz animede one piece ronorada zoronun kumaya benim başimi al dediği sahne oda sevdim dedi ama benden korkuduğu içinmi dedi yoksa deliye he demek sevapdir diyemi düşündü bilemiyom cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Icon_biggrin son olarak halamin oğlu gördü lan büyü çizgi filmmi izliyon dedi bende anlattim işte anlamadi benim demir yumruk 2 kişide işe yaramiyor biri annem biride halamin oğlu ikiside feci derece inatlardir bir şeyi anlamak istemedimi tirilyon yil geçse anlamaz anlamakta istemez başka bir anim daha var bu halamin oğlunun abisi vardi 25 yaşinda filan anime ile alakasi yok ama yinede anlatiyim dedimki gel senle yüzüklerinin efendisini izliyek şaheser bir filmdir kendisi sinemaya başka bir boyut getirmişdir neyse bu başladi bizim arkadaş dediki o filmmi ben izledim çok kötü hiç sevmedim demiş bende ona kötü gelebilir ama sen izle dedim beğenmezsen yüzüme tükür dedim yok olmaz dedi bende sen izledinmiki biliyon dedim yok izlemedim dedi izlememde dedi sonra anladimki bizim toplum çok önyargili ve inat bir toplum ben normalde isyankar biri değilimdir ama halamin oğullarindan isyan ettim sinir küpüne döndüm biraz fazla yazdim ama neyse zaman geçmiş oldu cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Icon_biggrin
kobra90
kobra90

Erkek Mesaj Sayısı : 3
Ruh Hali : cevrenizdeki insanlarin animelere bakis acisi ? - Sayfa 4 Defaul10

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics