AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name

+13
Alchemist
Shiniko
Rendan
edemirci44
Byakko
gundamaster
lantis
muhtesemmatrix
Lyzard
LordCha
Exile Falcon
ademania
digigirl
17 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Empty Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name

Mesaj tarafından digigirl Paz 5 Ekim - 18:39

bir bleach hayranı olaraktan cheers 3. filmin çıkacağını sölemek istiyorum.
Crying or Very sad yalnız 13 aralıkta cıkacak (jponyada) sublanması uzun sürer (anca gelcek yıla) diye düşünüyorum ama hakkında birçok bilgi var Very Happy

Fade to Black. Kimi no na o yabu Enemy's sickle that,for some reason, attacked SS, stole Rukia's heart while she was watching the incident from the distance. Kurosaki Ichigo,substitute shinigami feels what happened and,thanks to Urahara,he goes to SS along with Kon. They found SS in chaos. When he arrived,Renji greets him,but he doesn't remember Ichigo. Suddely,strange beings attack Ichigo,who transforms into vizard to fight the,but because of that,he's accused to be the culprit,and SS commander ordered to catch him and execute him. Ichigo tries to ask where is Rukia,but nobody remembers her. Kon wandered around SS looking for Rukia,but can't find her. She disappeared as well. When Ichigo realized what happened to Rukia,it was too late.He was being catched by captains. Memories od suffering and sadness overcome his heart. He remembered when he saved Rukia,and that she was always by his side,but now,she and her heart are lost. In an attempt to run away,Ichigo sees Rukia far away,and he call out her name. Rukia forgot everyone's affection..Ichigo's affection..she has no heart. Substitute Shinigami's battle begins,not only against SS...agains his heart, cuz the new enemy has Rukia's heart and Ichigo must take it back. Battle at SS and at confused world is about to start. Rukia is being controlled by a weird feeling. With her sword and her reiatsu,she leads a new army.

Spoiler:
burda 3. filmin konusundan bahsetmişler.Benim özetime göre Kimi no na o yabu düşmanın tırpanı ( galiba böyle ) diye bişey Soul societiye saldırıyo uzaktan rrukia olayı izlerken düman bunu kalbini çalıyo.İchigo bu durumu hissediyo konla birlikte uraharanın yardımıyla ss ye geliyo.SS yi kaos içinde buluyolar.İçigo renjiyle karşılaşıyo renji selam veriyo ama tanımıyo ichigoyu(konu bu noktada ilgimi çekmeye başladı).o naştaki tuhaf şey aniden ichigoya saldırıyo ichigo da karşılık verirken maskesini takıyo fakat bunu gören ss bu sebepten ichigonun yakalanıp idam edilmesi kararını alıylar.İchigo rukianın nerde olduğunu soruyo ama kimse rukia diye birini hatırlamıyo.Kon merak ediyo ss yi dolaşıyo ama oda rukiayı bulamıyo.İchigo rukiaya neler olduğunu öğrendiğinde herşey attık çokgeç oluyo.çünkü kaptanlar ichigoyu ele geçiriyo.Anılar manılar ichigoyu sarıyo rukiayı kurtardığını hatırlıyo.Ama artık rukiayı ve kalbini hissedemiyo.Kaçma girişiminde bulunuyo ve epeycene uzaktan rukiayı görüyo ve ona rukiaaaaa diye bağırıryo.Rukia hiçbikimseyi hatırlamıyo.Ve bu noktada ichigonun savaşı başlıyo hem SS ye hemde kendi kalbine karşı çünkü yeni düşmanı rukianın kalbi ve ichigo onu geri almak zorunda.Hem ss de hemde dünyada savaş başlamak üzere.Rukia tuhaf bi his tarafından kontrol ediliyo ve bi orduyo liderlik yapıyo(wow).Özet değil sanki hepsini çevirmişim gibi oldu
Muhahahaha...

her halde bilmeyen yoktur işler kızışıo bir sü rü video war
vtunnelden youtube a girin ve bunları kaçırmayın :

bu ilk çıkan fragman:
watch?v=Lb2Z1N3Tipg

watch?v=zlgxqf6J2m8
watch?v=PJblOvxRI4E
watch?v=sIilrmzqYKc
bundan cok etkilendim 4 kere filan izledin hala açıp açıp izliorum:
watch?v=iCdjINYpuUE
watch?v=CBCVcYCA47A bu biraz daha ayrıntılı ichinin renjile sawaşını anlatmış
yalnıs bunların hepsi japonca

A mysterious reiatsu (spiritual particle) explosion occurs in the center of Seireitei in Soul Society, causing it to be destroyed. At the exact same time, a major change overwhelms Kuchiki Rukia, which leaves her losing something important inside. Urahara Kisuke sends Kurosaki Ichigo to Soul Society to investigate the disturbance. Upon reaching Seireitei, Ichigo is set upon and attacked by shinigamis, once allies, who have no memory of him and Rukia. Now alone and on the run, Ichigo must find the missing Rukia and uncover the cause of the mysterious incident before it's too late.

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name My.php?image=a1005510eq6

lol!
eng sub buldum
watch?v=xS9iL9ohczk
watch?v=wPIbnANLFYg
ama bunlar biraz fan yapımı Razz

onun dışında pek bişi yok merakla bekliorum ... Wink
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Psikop10

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Empty Geri: Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name

Mesaj tarafından ademania Paz 5 Ekim - 18:46

Keşke haber bölümüne açsaydın konuyu.Başlığı görünce bir an heyecan kapladı içimi Smile
ademania
ademania
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Deli10

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Empty Geri: Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name

Mesaj tarafından Exile Falcon Paz 5 Ekim - 18:48

Evet filmin konusu yayınlanalı baya oldu az çok hepimiz biliyoruz.Film
aralıkta çıkarsa gelecek sene eylülde DVD'leri piyasaya düşer.DB alır
sublar Magic_Lord'la ben yine izleriz ve çeviririz:D
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 6 Ekim - 14:40

Bu harika bir haber gerçekten.Çıktıktan bir süre sonra linkini bulduğum zaman onuda indiricem.Zaten bleach hayranlıkla izlenicek bir anime
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından Lyzard Perş. 16 Ekim - 21:54

Afişini gördükten sonra tüm zevkim kaçtı, Rukia kaçırdı Smile
Lyzard
Lyzard
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Relax10

http://www.bakatensai.org

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Cuma 17 Ekim - 6:06

Lyzard demiş ki:Afişini gördükten sonra tüm zevkim kaçtı, Rukia kaçırdı Smile
Rukiye den nefret edenler kılübü açsam kimler bana destek verir Very Happy
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Mesaj tarafından lantis Cuma 17 Ekim - 6:27

Ben destek veririm, bleach'te rukiye'ye bir türlü ısınamadım
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından Lyzard Cuma 17 Ekim - 21:31

Bende veririm Smile

Bleach filmlerini bir türlü güzel yapamıyorlar, illa konuyu baltalayacaklar. Rukianın zaten popülerliğinden gına geldi, birde üstüne movie si yapılıyor. Yeter ama Evil or Very Mad
Lyzard
Lyzard
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Relax10

http://www.bakatensai.org

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 18 Ekim - 11:04

muhtesemmatrix demiş ki:
benim konuşmama gerek yok sanırım Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından gundamaster C.tesi 18 Ekim - 11:48

muhtesemmatrix demiş ki:
Bu klübe seve seve katılırım. Hiç sevmem Rukia'yı hatta Bleach deki en gereksiz karakter bence.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Olgun10

Mesaj tarafından muhtesemmatrix C.tesi 18 Ekim - 12:03

daha sevenine rastlamadım.varmıdır acaba rukiye yi seven birisi Very Happy
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 18 Ekim - 12:51

Olmaz mı dolu Very Happy Bir sürü var.Bu siteden de bir sürü kişi Rukia seviyor.En son Ichigo Orihime dediğimde beni linç etmeye çalışmışlardı.Şimdi tek başıma değilim ama gelin bakıyim :twisted:
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından ademania C.tesi 18 Ekim - 13:54

Ichigo Orihimime'ye ben de destek veriyorum Very Happy Nedir bu Rukia sevgisi anlamış değilim.
ademania
ademania
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından Byakko C.tesi 18 Ekim - 22:50

Filmde Rukia ölüyorsa izlenir bence Very Happy
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61

Mesaj tarafından digigirl Ptsi 15 Ara. - 17:24

ben seviorum ama sevmiyenlerde izler diye düşünüorum cunku rukia kotu tarafa gecio Razz nası olcak bakalım bu arada vizyona girdi bile Very Happy
o kadar uyduruk deil 10 trailerini coktan izledim (2bya ile 2renji cok gusel hisanada var) umarım kaien-donoda cıkar (ehehe) yoksa filmin hepsi ichinin flashbackinden oluşcak Very Happy umm Razz

Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name 6077
Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name 6092
sayanora rukia
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 15 Ara. - 17:33

Rukiaya bende ısınamadım heralde sevilmesinin nedeni orta halli japon karakterlerine benzemesi yani halkın içinden olması fizik olarakta hiç uymuyor bana. Very Happy Orihime daha mantıklı.Film içinde baya bekliyecegiz.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Defaul10

Mesaj tarafından digigirl Ptsi 15 Ara. - 17:41

dostum orime gözükmez filmde filmin %50si ichy vs soulsociery %50si flash back olucak ama rukianın kotu tarafa gecmiş olması garip
gusel garip yani cunku ichy vs. rukia görmek hosuma gidecek ichiruki olabilir bu filmde

bide himenin neresini seviosun??(gerci neresini sevdiğin belli) Sad
ayrıca öle bakarsan hime daha klasik bi karakter ne yani sacı turuncu die cokmu farklı

ayrıca şöle bişi var ichi ilk çizildiğinde siyah saçlıydı Smile rukia çizildikten sonra ichy deişti himeyide ichye uygun olsun die turuncu saç verildi.
eed bu bi gercek ichihime olucak sonunda Sad (ben ichirukiciyim ama bi yandan seviniorum ichihime olursa renji rukia da olur Very Happy )
nese ama büyük ihtimalle dünya hiç gösterilmicek sölediğim gibi flash backle dolu olcak

Benim umudum biraz kaien-dono olması Very Happy Very Happy

ama trailerler guzel cidden Very Happy izleyin
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 15 Ara. - 17:51

bide himenin neresini seviosun??(gerci neresini sevdiğin belli) Sad
O nasıl laf.Very Happy orime daha sıcak buluyorum yüz ifadeleri daha gerçekçi ayrıca dah içten.rukia soguk geliyor bana soguklugı belkide sıcaklıgıdır ama yinede kapalı kutu.
Bunu söylüyen kişi bütün bölümleri seyreden biri. Sad
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 15 Ara. - 17:52

İchigo'nun her filmde Soul Society'le kapışması adet haline geldi zaten Very Happy Mutlaka kapışması lazım yoksa işler yürümüyo Very Happy Rukia kötü taraftaysa inşallah İchigo kafasını gövdesinden ayırır. Filme çok önyargılı bakıyorum çünkü konu olarak Bleach (ve benzerindeki shounen animelerinin) filmleri acaip dandik, absürt oluyor Very Happy Ama animenin açılışında film sahnelerini gördüm muhakkak Kon'u korumaya çalışıyor diye düşündüm. Kon için izleyecem bu filmi Very Happy
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 15 Ara. - 17:54

Kon için izleyecem bu filmi Very Happy

Güzel Very Happy Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından digigirl Ptsi 15 Ara. - 17:56

hyr ama dier trailerinide izle fikmin kendi sitesine gir bulursun ordan Sad puff anca bir sene sonraya izleriz.
ama bir konuda haklısın Very Happy ichy rukiaya zarar vermeyi istemez bu yüzden rukia kıtır kıtır dorucak ichyyi Razz

...sana yorum yok bedifeci...
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 15 Ara. - 18:06

İşin açıkçası bu movieyi bekliyorum ikincisini merakla bekledigim gibi.Benim için seyrederken zevk almam yeterli.Bunu sağladıktan sonra gerisi önemli degil.Kon bakalım espiri katacak mı filme.

...sana yorum yok bedifeci...
Canın sagolsun.:bom:
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Rendan Ptsi 15 Ara. - 18:25

"ama bir konuda haklısın Very Happy ichy rukiaya zarar vermeyi istemez bu yüzden rukia kıtır kıtır dorucak ichyyi Razz" Bunu bana dediysen eğer ben İchigo Rukia'yı kıtır kıtır kessin istiyorum Very Happy Psikopata bağlasın önce parmaklarını sonra elini sonra kolunu kessin. Yavaşça işkence etsin Very Happy
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından Shiniko Ptsi 15 Ara. - 20:33

Büyük bir merakla bekliyoruz Kon'u Smile Bakalım bu filmde şeytanın bacağını kırıp başrole yerleşebilecek mi Razz Hep birlikte göreceğiz-muhtemelen önümüzdeki eylülde.
Tite, bir röportajında "Orihime'nin Ichigo için çizildiği" konusunda tamamen uydurma olduğunu söylemişti. Orihime'nin ilk çizildiği zamanki saçı kahverengi ancak Shounen Jump'taki arkadaşlar sağolsun turuncu yapmışlar. Yani "Ichigo, Orihime içindir." diye bir şey yok. Aynı şey Rukia için de geçerli ama Rukia'dan yanayım her zaman tabii ki.
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Bleach Movie 3 Fade to Black - I Call your Name Cilgin10

Mesaj tarafından ademania Salı 16 Ara. - 0:40

Urahara Kisuke görebilim biraz ya.En azından dövüşürken.Gerçekten çok merak ettiğim bir karakter.
ademania
ademania
Çevirmen
Çevirmen

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics