AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen

+2
CHOBiTS
AkumA
6 posters

chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Empty chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen

Mesaj tarafından AkumA C.tesi 18 Ekim - 19:21

arkadaşlar chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animeleri hakkında sormam gereken birkaç soru var izlemiş olanlara,izlemiş olanlar bu konuya ben şu animeyi izledim gibisinden bir mesaj atarsa pm yoluyla soruları sorabilirim özellikle chrno crusade acil onu izleyen varsa mümkün oldugunca hızlı yazsın lütfen,konu gereksiz olabilir o yüzden silmek isterseniz izlemiş olanların nickini not aldıktan sonra silmeniz daha makbul olur,herkese şimdiden teşekkürler
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Idaree11

chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Empty Geri: chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 18 Ekim - 19:41

İki tanesini izledim.Chrono crusade gecen sene kamisama kozokuyuda izleyeli bir kaç ay oluyor.Sitede izleyen bir kaç kişide biliyorum ama kendileri yazsınlar.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Empty Geri: chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen

Mesaj tarafından achie-san C.tesi 18 Ekim - 20:26

chrono crusadeyi izlemiştim.animeyi izledikten sonra mangayıda oku bence .mangası çok daha güzel özellikle son kısımları.
achie-san
achie-san
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 66
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Images12

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 18 Ekim - 22:09

bende chronoyu izlemiştim, ama epey oldu sanırım 3 sene kadar geçti üzerinden:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Eglenc10

Mesaj tarafından RoMe Ptsi 20 Ekim - 10:17

Chrono'yu birkaç ay önce izlemiştim.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Huysuz10

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 20 Ekim - 10:39

Chrno Crusade ve Kamisama Kazokuyu izledim.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından AkumA Salı 21 Ekim - 13:56

tamam arkadaşlar çok saolun,son birkaç gün yeni çıkan animeleri izleyip tanıtımlarını yazdıgımdan buraya cevap yazamadım ama aklımda burası unutmadım yani birkaç güne kadar sorularımı pm yoluyla millete sorarım çok teşekkürler x)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Idaree11

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 21 Ekim - 14:08

bak erken sor ben gitcem pazar günü daha bulamazsın. byee
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : chrno crusade,mahou sensei negima ve Kamisama Kazoku animelerinden bir yada birkaç tanesini izleyenler bi baksın lütfen Anlayi10

- Similar topics