AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x)

2 posters

gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x) Empty gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x)

Mesaj tarafından AkumA Salı 21 Ekim - 14:01

evet arkadaşlar şimdide gif işine el attım xD,şaka bir yana internette biraz baktım rosario vampire,Tenshi no Shippo,koi koi 7 falan tarzı animelerin hiç gifi yok nerdeyse,fakat internette çok sayıda gif var yani çook fazla oyalayıp bir gif için bir gün falan harcanacak kadar zor birşey degiller demekki nasıl olsa rosario vs tarzı animelerin hepsi pcde bölüm bölüm var bir taneisni yapmak 30 dk falan alır tahminim ama nasıl yapılıcagını bilmiyorum,avatarım boyutunda gifleri nasıl yapabilirim arkadaşlar hangi programlarla kullanımınıda anlatırsanız çok sevinirim,ögrendikten sonra istediginiz internette bulunmayan bazı karakterlerin gifi varsa söylerseniz onlarıda yapabilirim zamanım çok nasıl olsa x),herkese şimdiden teşekkürler
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x) Idaree11

gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x) Empty Geri: gif nasıl yapılır? bilen bir kişi ayrıntılı anlatırsa sevinirim x)

Mesaj tarafından silindi Salı 21 Ekim - 16:26

Hareketli GIF ise Adobe Illustirator ya da GIF Animator.
Tek görüntü ise, Photoshop ile "GIF olarak kaydet" diyebilirsin.
silindi
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 102

- Similar topics