AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız

3 posters

AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Empty AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız

Mesaj tarafından MetatroN Ptsi 3 Kas. - 17:13

AnimemanganTR Felsefe Bölümünü özgün,faydalı,bilgilendiren,eğlenceli ve anlaşılır olacak şekilde geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum :>
Ve bu gelişim için katılımınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.. şşş1

En son MetatroN_D tarafından Cuma 13 Şub. - 19:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 452
Ruh Hali : AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Nerdey10

AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Empty Geri: AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 3 Kas. - 22:30

bastır metatron, bende okuycam müsait zamanda bütün yazılanları; şu sıkışıklıkta konsantee olamıyorum fazla:S
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Empty Geri: AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız

Mesaj tarafından MetatroN Ptsi 3 Kas. - 22:49

Tamam Spartiate :> Sakin kafayla okunası şeyler zaten.Yorgunken hiç gitmiyor :>
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Nerdey10

Mesaj tarafından RoMe Salı 4 Kas. - 11:33

Önce Felsefenin varsa bir tanımından başlayarak, neyle ilgilendiğini ve neyi amaçladığını anlatırsanız iyi bir başlangıç olabilir diye düşünüyorum. Daha sonra zaten konu dallanıp budaklanacaktır.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : AnimemanganTR Felsefe Bölümü İçin Önerilerimiz,Duyurularımız Huysuz10

Mesaj tarafından MetatroN Cuma 13 Şub. - 19:07

ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE YAYIMLADIĞIM TÜM YAZILAR ALINTIDIR..EĞER BİR GÜN KENDİ DENEMELERİMİZİ PAYLAŞMAK İSTERSEK ESERİN ALTINA İSİMLERİMİZİ YAZARIZ.DUYURULUR.
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

- Similar topics