AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği?

3 posters

Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Empty Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği?

Mesaj tarafından ssiriuss Salı 11 Kas. - 20:37

Tengen Toppa Gurren Lagann ın başlangıcında çalan müziği arıyorum ama adını bilmiyorum. OST sini indirdim ama ordakilerden biri değildi başka müziklerde indirdim ama onlarda değildi. Bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?
ssiriuss
ssiriuss

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Empty Geri: Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği?

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 11 Kas. - 20:41

youtube arat istersen bulduktan sonra zaten ismi yazar karşısında.Ben hala başlamadıgım için birşeyler söylüyemiyecegim.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Defaul10

Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Empty Geri: Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği?

Mesaj tarafından Sodakazam Salı 11 Kas. - 20:44

açılış parçasının adı "Sorairo Days"
Sodakazam
Sodakazam
Animanist Fansub
Animanist Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 151
Ruh Hali : Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Hasta10

http://www.animanist.com

Mesaj tarafından ssiriuss Salı 11 Kas. - 21:09

Çok teşekkürler sonunda doğrusunu indirebildim. Youtube da aradığımda şarkıyı bulmuştum ama adı yazmıyodu. Animenin müziklerini gerçekten çok iyi yapmışlar. Ayrıca derginiz içinde tebrik etmek isterim çok güzel gidiyo anime tanıtımlarında animelerin müziklerinide kullanmanız çok hoşuma gitti, müzikle birlikte tanıtımı okurken o animeyi izlemek için gaza getiriyo insanı. İyi çalışmalar
ssiriuss
ssiriuss

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 11 Kas. - 21:12

Biz teşekkür ederiz.Animanist fansub çevirdigi için bizden daha hızlılar adını bulmada .Sagol sodo Very Happy .Bu ara dergimizi begendiginiz için biz teşekkür ederiz.Önerileriz her zaman bizim iiçin önemlidir..
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Tengen Toppa Gurren Lagann başlangıç müziği? Defaul10

- Similar topics