AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor

3 posters

Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Empty Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor

Mesaj tarafından irem Salı 2 Ara. - 16:11

Kotomi Aoki'nin 2008'de sona eren mangada Mayu'yu Mao Inoue (Hana Yori Dango serisinden) ve Takuma'yı Okada Masaki (Hana-kimi serisinden) oynayacak.

Manga sona ermiş olsa da Starry Heaven scanlation grubu tarafından ingilizceye çevirisi halen devam ediyor. Manga 53. Shogakukan Manga Ödüllerinde en iyi Shoujo ödülünü almıştı.

Mangada, Mayu'nun ilk aşkı olan Takuma'nın 20 yaşına geldikten sonra kalbinin her an durabileceğini Mayu'dan saklamaya çalışırken başından geçenleri anlatıyor.

Kaynak
irem
irem
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Ruh Hali : Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Images12

http://cartoonkutu.blogspot.com

Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Empty Geri: Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor

Mesaj tarafından rockchu Salı 2 Ara. - 16:21

Türü bakımından hoşuma gidecek bir seri olsada indirip okumamıştım zaten çok ta fazla manga okuyan bir karakter değilim. Mangaupdates den bakmıştım insanlar hep 10/10 vermiş kaliteli bir seri olsa gerek. (zaten aldığı ödülde gösteriyor) Artık animesini bekliyoruz ne diyeyim.

Not: Oo kartaonkutuyu görünce fark ettim sen Aria da yaşamak istiyorum diyen ablamızsın lol!
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809
Ruh Hali : Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Defaul10

Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Empty Geri: Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor

Mesaj tarafından irem Salı 2 Ara. - 16:24

Haha evet.. Aria'da undine olucam dosyalarla boğuşmaktan daha zevkli gerçi kışın nasıl gondola çalışması yapıcam bilmiyorum o soğukta o da zor iş Smile

Serinin animesi olur mu bilmiyorum belki OVA yapabilirler. Filmini
seyredebilirsin okumucaksan. Ben kafayı yememek için çevirinin
bitmesini bekliyorum çok ağlatıyormuş bu manga.

En son irem tarafından Salı 2 Ara. - 16:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
irem
irem
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Ruh Hali : Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu 2009'da film oluyor Images12

http://cartoonkutu.blogspot.com

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 2 Ara. - 16:25

Bilgilendirme için teşekkürler. OK Devamını bekleriz.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110

Mesaj tarafından rockchu Salı 2 Ara. - 16:26

Evde oturur kestane kızartırsın lol! Zaten nehirde donar iş yapmaz o arada... neyse konu dağılmasın. Bu haberi ilettiğin için tekrar teşekkür ederim.

(oO ben o film kısmını tv serisi olarak okuyorum aslında film olarak okuyorumda beynim tv serisi olarak decode etti ilginç çıkınca izleriz filmini)
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

- Similar topics