AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Until death do us part

2 posters

Until death do us part Empty Until death do us part

Mesaj tarafından Nodame^^ Salı 16 Ara. - 18:40

Until death do us part 548-411

Manga'nın Adı: Until Death Do Us Part
Diğer Adları: 死がふたりを分かつまで, Shi ga Futari wo Wakatsu Made
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu ,seinen
Cilt Sayısı: 7
Yayım Tarihi: -/--/2005
Yayınevi/Dergi: Square-Enix, Young GanGan

Yazar/Çizer: Hiroshi TAKASHIGE

Tanıtım:

Çok iyi dövüşebilen Mamoru isimli bir adam, bir şekilde görme yetisini kaybetmiştir. Ancak retinasına yerleştirilen prototip bir cihaz sayesinde etrafındaki varlıkların hatlarını seçebilmekte ve bu sayede işini yapabilmektedir. Dünya çapında sevdiklerini sokaklarda kol gezen suçlular yüzünden kaybeden insanların bir araya gelerek kurduğu bir toplulukta, bu suçluları alt etmek için çalışmaktadır.

Bazı durumlarda geleceği görebilen bir kız olan Tooyama Haruka ise, bu yeteneğini keşfeden bir suç örgütü tarafından para kazanmak için kullanılmaktadır. Ailesini kaybeden ve gidecek bir yeri olmayan kız, yoldan geçtiği sırada Mamoru’yu fark eder ve kendisini kurtaracak biri olduğunu anlar.

Etrafındaki adamların elinden sıyrılıp Mamoru’yu yakalayan ve kendisini korumazsa kesinlikle öldürüleceğini söyleyen Haruka, Mamoru’yu ikna ededer. Ve anlaşmalarının süresi olarak da şunu belirtir: “Ölüm bizi ayırana dek.”

Cevrimleri cok yavas ilerledigi icin daha baslamak istemedim bu mangaya ama baya guzel ve ilginc birseye benziyor. Netteki yorumlarda baya iyi. Goz atilmasi gereken mangalardan biri oldugunu dusunuyorum.
kaynak.animegen.tr
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Ruh Hali : Until death do us part Kaygil10

Until death do us part Empty Geri: Until death do us part

Mesaj tarafından Shiniko Salı 16 Ara. - 19:38

Konuya giriş yaparken romantik bir şey bekliyordum ama aksiyon çıktı Smile
Konusu bayağı ilgimi çekti, bir bakmak isterim ama madem yavaş çevriliyor biraz daha beklerim. Square Enix'ten ne kadar seri varsa takip etmeye bakıyoruz artık.
Paylaşım için teşekkürler Nodame-san.
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Until death do us part Cilgin10

- Similar topics