AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor

3 posters

Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Empty Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor

Mesaj tarafından irem Salı 23 Ara. - 12:46

The Prince of Tennis (Tennis no Ouji-sama) manga ve animesinin resmi sitesinde yeni bir animenin; "Tennis no Ouji-sama OVA Another Story ~Kako to Mirai no Message~ (The Prince of Tennis OVA Another Story ~A Message on the Past and Future~)" çıkacağı duyuruldu. Duyuru aslında Shueisha'nın Jump Festa 09 etkinliğinde geçtiğimiz haftasonu yapılmıştı. Daha fazla bilgi önümüzdeki yılın Weekly Shonen Jump dergisinin çift sayısı #4-5'de ve gelecek sayılarda verilecek.
irem
irem
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Ruh Hali : Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Images12

http://cartoonkutu.blogspot.com

Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Empty Geri: Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 23 Ara. - 16:44

Güzel bir haber aslında çok iyi bir spora dayalı anime olmasına ragmen seyredemedim.Bir gün kısmetse indirip seyredecegim.Hber için teşekkürler. ok1
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Defaul10

Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Empty Geri: Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor

Mesaj tarafından Shiniko Salı 23 Ara. - 21:33

Bir tenis tutkunu olarak hâlâ izleyememiş olmaktan dolayı içimde bir eksiklik hissederim çoğu zaman. Mangasına bakmak istedim olmadı, ovasını izleyeyim dedim olmadı. Sanırım bundan sonra olacak ama Smile Bu süper haber için teşekkür ederiz İrem-san!
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Cilgin10

Mesaj tarafından irem Salı 23 Ara. - 22:03

@ Shin-chan, ben de ne okudum ne seyrettim şimdiye kadar, manga o kadar uzunki okumak için aynı uzunlukta bir tatil bekliyorum.. Cidden merak ettiğim şey tenis maçlarının vs bir mangada nasıl anlatılacağı..
irem
irem
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Ruh Hali : Tennis no Ouji-sama'ya yeni bir OVA geliyor Images12

http://cartoonkutu.blogspot.com

- Similar topics