AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler

+22
black_rainbow
bonjour
Exile Falcon
resurgam
AnTiOkSiDaN
Voodoo_Baby
sera myu
Misafir
F.Chopin
MetatroN
ozman
bluetear
FindaSoul4$ale
dombilibili
kouta
RoMe
Kitiara
Susano'o
kazasker
cynthia
spartiate
edemirci44
26 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Empty Geri: Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler

Mesaj tarafından F.Chopin Ptsi 9 Şub. - 20:27

bende !! air ı çevirirmisiniz =D lütfen ! =)
F.Chopin
F.Chopin
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 76
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Iyi11

Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Empty Geri: Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 9 Şub. - 20:34

Air ın dilimize çevrilmesini çevirmenlerimizden rica ediyorum (: Listenize ekleyebilir msiniz acaba?

bende !! air ı çevirirmisiniz =D lütfen ! =)

Başlıgın amacı önerilİrnizi almak dolayısıyla çevirecegiz diye birşey yok.Air serisi animedll tarafından fansublandı onlardan indirebilirsiniz.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Defaul10

Mesaj tarafından Susano'o Ptsi 9 Şub. - 20:40

ozman demiş ki:
space battle ship yamamato:kimse çeviremez çünkü altyazı yok buna

heheheeee Smile sen öyle san...
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Relax10

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 9 Şub. - 20:41

Yamato Central Anime Tarafından çevrilmişti.

Legend Of The Galactic Heroes (Ovalarıyla beraber),
City Hunter 1,2,3,4,
Angel Heart (City Hunter Son sezonu),
Space Battle Ship Yamato,
Devrimci Kız Utena,
Brother Dear Brother,
SDF Macross, ( Robotech değil, karıştırmayın)
Ranma 1/2 (Şans eseri bir iki bölümünü izlemiştim, ama çok çok uzun),
Armored Trooper Votoms The Brilliant Heretic (Hiç bir yabancı gurup buna el atmamıştır, topu topu 5 bölüm be!),
Ace o Nerae! (İngizce çevirisi 16'da durdu sanırım, bendeki hayal),
Mobile Suit Gundam, Zeta Gundam, Gundam ZZ, Victory Gundam ( Alakalı ovaları unuttum),
Devilman Ova (1,2, Amon Devilman),
Devilman Lady,
Gamba no Bouken (Yabancı guruplardan bunuda çeviren olmadı, hayallerim arasında),

Aklıma şimdilik bunlar takıldı.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Yoksu611

Mesaj tarafından MetatroN Ptsi 9 Şub. - 20:42

Animedll el değiştirip yeni bir adla açılana kadar indiremeyeceğiz ama sağol önerin için.
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 452
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Nerdey10

Mesaj tarafından Susano'o Ptsi 9 Şub. - 20:44

monster'ın fansub yada tr altyazısı var mı?
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 9 Şub. - 20:45

Animedll el değiştirip yeni bir adla açılana kadar indiremeyeceğiz ama sağol önerin için.

Birilerinde rapid linki olmalı fudy adlı arkadaşımız oranın yetkilileinden biriydi öm atabilirsen sanırsam rapid linklerini verebilir.

monster'ın fansub yada tr altyazısı var mı?

animedll yapacaktı ama ses çıkmadı
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Defaul10

Mesaj tarafından Susano'o Ptsi 9 Şub. - 20:50

monster favorilerim arasındadır, bir animenin bu kadar etkisinde kaldığımı hatırlamıyorum. özellikle masal kısmı.

herkes güzel animeler tavsiye ediyor. güzel bir anket olmuş.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 9 Şub. - 23:10

shoujo kakumei utena çevrilsin şu seri artık ya
excel saga da çevrilsin
prayers
yamato nadeshiko shichi henge
penguin musume heart
mahou sensei negime
kiniro no corda
kaikan phrose
kirarin revolution
Nogizaka Haruka no Himitsu

bunlar çevrilse çok sevinirdim ama öncelik utenanın ve excel saganın
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından Misafir Salı 10 Şub. - 5:08

Excel Saga'nın fragmanına baktımda böyle hasta ruhlu bir yapım olamaz.
O kız nedir? Ölmek bilmez! Keder nedir bilmez! Önündeki adam kimdir bilmez, ezer geçer!
Birde öğrendim, "Acil durumda yenecek kedi" mevzusu, düşüncesi bile beni neşelendiriyor ( Yanlış anlamayın, kedilere olan sevgim, onları yiyecek kadarda değildir).
(İçimdeki ben: Hu hu be adam o köpek, köpek. Nerden çıkardın kediyi.)(Ben: Hadi ordan, kedi o, öyle köpek mi olurmuş.)(İçimdeki ben: İzle o zaman kedi mi köpek mi anlarsın!).

Evet! Excel Saga, çevirilmesi gerekenler arasında olmalı.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Yoksu611

Mesaj tarafından sera myu Salı 10 Şub. - 12:07

Excel, yerinde duramayan hele ki konuşmayı hiç bırakmayan, arada ölüp ulu bir güç tarafından diriltilen, acıktığında güya ölümden kurtardığı köpeği Menchi'yi yeme girişimlerinde bulunan, hiperaktif bir genç kızdır. Excel, aynı zamanda dünyayı ele geçirmeye çalışan "Across" adlı bir örgütün de üyesidir. Amacı örgütün lideri olan Ilpalazzo-sama'yı memnun etmektir. Excel, Ilpalazzo için herşeyi yapabilir. Kendi çizerini öldürmek de buna dahil...

animenin konusu bile eğlenceli Very Happy neden çevrilmedi şimdiye kadar merak ediyorum belki çevrilmesi zorbir animedir bi şunu bide utenayı çevirsinler bi süre çenemi kapatıcam Razz
saga nedemek acaba huh
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından Voodoo_Baby Cuma 13 Şub. - 23:46

Prince of tennis demiş miydim hatırlamıyorum ama kesinlikle spor türü animelerin çevrilmeyi hakettiğini düşünüyorum. OK
Voodoo_Baby
Voodoo_Baby
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 461
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Kustah10

Mesaj tarafından AnTiOkSiDaN C.tesi 14 Şub. - 2:16

Excel saga; excel saga diğer arkadaşların dediği gibi gerçekten çok güzel bir yapım. İnsanı gerçek mânâda neşelendirebilen ve "bu kadarda olmaz" dedirtebilecek kadar şaşırtabilecek bir yapım. İngilice altyazısı mevcut ve anlamak için biraz dikkat gerektiiriyor.. Orta derecede ingilizce bilen birisi rahatlıkla izleyebilir.

Gankutsuou; Bu anime pek populer olmasada gerçekten iyi bir yapım. Özellikle içinde çok karizma; "Alucard'da kimmiş be? Archer'ı da 5'e katlarım" dedirtecek kadar karizmatik bir karakteri var. Çevirisinin yapılması gerektiğini düşündüğüm animelerden.

Bakuretsu Tenshi; nam- diğer Burst Angel. Güzel bir yapım bu da. Hatta izleyip 4 bölümünü çevirmiştim fakat çeviri sırasında sinir krizi geçirip bir anda tüm çeviri klasörlerini silmiştim. Yetmedi birde Subtitle Workshop'u kaldırmıştım Very Happy Yamulmuyorsam şu an AnimeFlame çevirisini yapıyor ama uzun zamandır güncelleme yapmadı.

Bu yazdığım 3 anime kanımca altyazısı kesinlikle olmasını gerektiğini düşündüğüm animelerden. Gayette ses getirirler valla Very Happy

En son AnTiOkSiDaN tarafından C.tesi 14 Şub. - 3:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : imla)
AnTiOkSiDaN
AnTiOkSiDaN
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 394
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Tembel10

Mesaj tarafından resurgam C.tesi 14 Şub. - 11:31

night head genesis bildiğim kadarıyla çevrilmedi, ama çok kaliteli bir anime bence çevrilse güzel olur. X de çevrilmiyor sanırım ama o da hakediyor bence.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından AnTiOkSiDaN Paz 15 Şub. - 23:08

resurgam demiş ki:night head genesis bildiğim kadarıyla çevrilmedi, ama çok kaliteli bir anime bence çevrilse güzel olur. X de çevrilmiyor sanırım ama o da hakediyor bence.

X animesinin altyazısı var. Buradan indirebilirsiniz amaşöyle bir sorun var ki hangi sürüme senkronlu olduğunu bilmiyorum. Ben 2 kere farklı torrentlerden indirdim ama ikiside uymadı. Arada 20 saniye gibi büyük bir fark var. Varsa ingilizceniz ingilizce olarak izleyin.
AnTiOkSiDaN
AnTiOkSiDaN
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 394
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Tembel10

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 16 Şub. - 0:06

basit bir programla altyazıyı senkronlayabilirsiniz ingilizce izlemenize gerek yok Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından bonjour Salı 17 Şub. - 9:28

Ben Blue Seed çevrilmeli diye düşünüyorum...
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından black_rainbow Çarş. 18 Şub. - 13:52

cynthia demiş ki:Sanki böyle bir başlık vardı. Hatta Monster yazdığımı hatırlıyorum.

bencede monster kesinlikle çevrilmelisi gereken bir anime. bunun yanı sıra angel heart ve detective conan çevrilmesi gereken animeler diye düşünüyorum.

ayrıca ruruoni kenshin hala bitmedi ne zaman bu seri bitecek merak ediyorum. bu yüzden bu seriyide çevrilmesi gerekenler arasına katıyorum...
black_rainbow
black_rainbow
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Delibo10

Mesaj tarafından bonjour Çarş. 18 Şub. - 16:36

black_rainbow demiş ki:
cynthia demiş ki:Sanki böyle bir başlık vardı. Hatta Monster yazdığımı hatırlıyorum.

bencede monster kesinlikle çevrilmelisi gereken bir anime. bunun yanı sıra angel heart ve detective conan çevrilmesi gereken animeler diye düşünüyorum.

ayrıca ruruoni kenshin hala bitmedi ne zaman bu seri bitecek merak ediyorum. bu yüzden bu seriyide çevrilmesi gerekenler arasına katıyorum...

http://www.anitabu.com/forum/index.php?topic=110.0

Dedective ConanAniTabu Grubu çevirmeye başlandı.. Üsteki adresten bakabilirsin.
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Hitokiri Çarş. 18 Şub. - 16:56

Nodame Cantabile ile ilgileniyoruz artık Smile

Güzel bir raw bulursak çevirmeye talibiz.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 18 Şub. - 17:03

Asu no Yoichi derim ben Smile Grubun dilide güzel..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Olgun10

Mesaj tarafından cynthia Çarş. 18 Şub. - 21:54

Hitokiri, Nodame'i fansub mı yapacaksınız altyazı mı? Altyazıysa başka bir gruptan da fansub isterim Razz
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından Susano'o Çarş. 18 Şub. - 22:07

hayate no gotoku çevrilse güzel olurdu. ayrıca twelve kingdoms da öyle. gerçi ikincisi biraz zor. çok fazla isim ve terim geçiyor. ingilizceden çeviriden izlemek güzel olmaz. kimse yapmazsa bikaç ay sonra ben yapacam zaten.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından cynthia Çarş. 18 Şub. - 22:21

Hayate'yi Turkanime çeviriyordu ama tamamladılar mı bilmiyorum.
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Çarş. 18 Şub. - 22:40

Nodame Cantabile, mutlaka çevrilmesi gerek!
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Çevrilmemiş ama ilerde çevrilmeyi hakeden animeler - Sayfa 2 Psikop10

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics