AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz?

+30
scoutcrawler
ozman
Voodoo_Baby
cynthia
bLue-Dragon
4sprz
Kansu
e_wNdY
Unde®minE
Çubuk Kraker xD
HoPDeDiXx"
aoshi
resurgam
bonjour
Shiniko
vecitasan
kordiseps
lovel-chan
secret_senshi
Ryoko Yoichi
bluetear
pikeruchan
CHOBiTS
sakura hime
Sonvaynard
Rendan
RoMe
Misafir
sera myu
özz
34 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Empty Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz?

Mesaj tarafından özz Çarş. 28 Ocak - 18:10

İnternet ortamından anime izlemeye yeni başladım diyebilirim. Zaten interneti de öyle çok kullanan bir insan değilimdir. Bu animeler sayesinde yoğun şekilde kullanıyorum. Yaşı küçük olanların anlaması zor biraz ama küçükken tvde çıkan animeler bana yetiyordu açıkçası, zaten yeterli miktarda çıkardı ve biz de izlerdik. Ertesi günü heyecanla beklerdim. Yanlış bilmiyorsam japonyada haftada bir veriliyormuş bölümler. Allahtan Türkiyede böyle değildi Very Happy. Neyse asıl konuya geleyim uzatmadan. Şimdi forumlara bakıyorum izlenen, indirilen anime sayısı gerçekten fazla ve merak ediyorum gününüzün kaç saatini anime izlemeye ayırıyorsunuz.

Ben indirmiş olduğum animelerin çoğunu izlemeye zaman bulamıyorum açıkçası. Genelde haftasonları izliyorum bazen de işte çok yorulmamışsam, canım bilgisayar ekranı görmek isterse açıp 1-2 bölüm izliyorum. Bir de bir seriyi bir oturuşta bitirmek bana zevk vermiyor ama elimde serinin tümü varsa dayanamayıp izlediğim de oluyor sonra pişman oluyorum. Böyle sindire sindire izlemek daha keyifli sanki. Tabi böyle olunca yeniliklerden çok da haberim olmuyor olsa da ne yapabilirim ki, çok sevsem de hepsini izlemem imkansız.

Sizlerin ne düşündüğünü ne hissettiğini merak ediyorum. Bazı arkadaşların benim kapasitemin çok çok üzerinde anime seyrettiğini görünce şaşırıyorum hem zaman açısından hem de insanın beyni şişmez mi Very Happy tabi siz de haklısınız sağolsun bizim televizyon kanalları animelere hasret bıraktı (özellikle yeni nesilleri) tabi diğer ülkelerin seviyesine ulaşabilmemiz zor o yüzden aşırı yükleme mi yapıyoruz acaba?!

özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Keyifs10

Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Empty Geri: Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz?

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 28 Ocak - 18:17

en az 4 saat izlerim böyle yazınca hakkaten baya vakit ayırıyormuşum biraz kısmam gerek ama kısmayacaımıda biliyorum
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Dagini10

Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Empty Geri: Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz?

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 28 Ocak - 18:17

Benim kapasite çok sıkarsam günde 10 bölüm. Düz 25 dk ile çarp eşittir 250 dk. 250 bölü 60 dk eşittir 4 saat 10 dk. Ama uzun süredir anime izlemiyorum. Bir de o var.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Yoksu611

Mesaj tarafından RoMe Çarş. 28 Ocak - 18:18

gününe göre değişmekle birlikte, bugünlerde günde 1 saat belki daha da az (ancak bir iki bölüm), ancak çeviri işleri beni baya oyalıyor,özellikle bu aralar, günde 2-3 saatimi alıyor.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Huysuz10

Mesaj tarafından Rendan Çarş. 28 Ocak - 18:21

Haftada 20 dakika
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından Sonvaynard Çarş. 28 Ocak - 18:45

Animeye göre değişir, hangi seriye başlamıssam bitirmeden bırakmak istemem. Eğer düzgün bir seri ise ve PS3`te boş ise durmadan izlerim.(10-15 saat) ki düzgün seri değilse zaten 2-3 bölüm seyrederim sonrada diğer serilere arakarım günde en azından 5 saat veriyorumdur. Son 2-3 haftadır böle değil ama...  
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Uykusu10

Mesaj tarafından sakura hime Çarş. 28 Ocak - 18:48

valla benim baya bir vaktimi alıyor günde en fazla 8-9 saat anime izlediğimi bilirim ama ortalama olarak günde 6 saat anime izliyorum hatta bu aralar izleyecek bişi bulamıyorum çünkü takip ettiğim serilerin güncelleme günlerini bekliyorum Smile
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 28 Ocak - 18:51

Geçen sene rahat günde 10 saat anime izliyordum ama artık haftada 10 saat izleyemiyorum.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından pikeruchan Çarş. 28 Ocak - 19:00

günde en fazla 1buçuk saat. aslında daha fazla indirebilsem izlerim de hem internet fazla hızlı değil hem de bütün herkes rapidsharee koyuyor fansubları fln. bölüm başına 15dk da rapidshare süre sınırına gidiyor. birse aradabir bağlantı moptuunda koskoca dosya havaya gidiyor rapidden indirirken. an fazla 4 bölüm yani günde
pikeruchan
pikeruchan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 161

Mesaj tarafından sakura hime Çarş. 28 Ocak - 19:05

arkadaşlar aynı mesajı 2 kere yollamışım kusura bakmayın o mesajı diğer pc den yazdığım için bu pc den silemiyorum Crying or Very sad

Edit: Sorun düzeltildi...

En son bonjour tarafından Perş. 29 Ocak - 10:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : İkinci mesaj silindi...)
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020

Mesaj tarafından Sonvaynard Çarş. 28 Ocak - 19:13

pikeruchan demiş ki:günde en fazla 1buçuk saat. aslında daha fazla indirebilsem izlerim de hem internet fazla hızlı değil hem de bütün herkes rapidsharee koyuyor fansubları fln. bölüm başına 15dk da rapidshare süre sınırına gidiyor. birse aradabir bağlantı moptuunda koskoca dosya havaya gidiyor rapidden indirirken. an fazla 4 bölüm yani günde

Torrent tan cekmeniz daha makul olacaktır, Rapid`den daha cok dosya oldugu kesindir. Daha kolay diyorsanız kesinlikle öle yapın derim. Yada 10-15 milyon gözden çıkartıp RapidShare üyelik alacaksınız. İyi seyirler dilerim.
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Çarş. 28 Ocak - 19:19

herkes yattıktan sonra izleyebiliyorum o da 3-4 bölüm haftasonu ise sabaha kadar izleyebildiğim kadar izliyorum
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Pusuda10

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Çarş. 28 Ocak - 20:14

Very Happy Bugün bi 4 saat izlemişimdir herhalde
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Centil10

Mesaj tarafından pikeruchan Çarş. 28 Ocak - 20:26

Sonvaynard demiş ki:
pikeruchan demiş ki:günde en fazla 1buçuk saat. aslında daha fazla indirebilsem izlerim de hem internet fazla hızlı değil hem de bütün herkes rapidsharee koyuyor fansubları fln. bölüm başına 15dk da rapidshare süre sınırına gidiyor. birse aradabir bağlantı moptuunda koskoca dosya havaya gidiyor rapidden indirirken. an fazla 4 bölüm yani günde

Torrent tan cekmeniz daha makul olacaktır, Rapid`den daha cok dosya oldugu kesindir. Daha kolay diyorsanız kesinlikle öle yapın derim. Yada 10-15 milyon gözden çıkartıp RapidShare üyelik alacaksınız. İyi seyirler dilerim.

bende hep torrent ile indirirdim fakat onlar da genelde uymuyor fansub takımlarının yaptıkları altyazılara mesela geçen toradora 1-2-3. bölüm indirmiştim sonra bi açtım altyazılar uymuyor baştan indirdim. bu sitedeki linkten. uyumlu olarak verdikleri yabancı fansub gruplarının torrentleri de genelde fazla indirilmeyenler oluyor o yüzden aşırı yavaş ilerliyor. yani hızlı bir adsl tarifesine geçene kadar böyle idare edicem sanırım. yinede saol öneri için^^
pikeruchan
pikeruchan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 161

Mesaj tarafından secret_senshi Çarş. 28 Ocak - 22:41

tatillerde hergün saat 9dan gece 12ye kadar okul olduğunda da pc aynı şekilde açık ama otomotik pilota bağlıyom kendi kendine indiriyo eve 4 de dönüyom en geç gene 12ye kadar anime hayattan koptum kısacası
secret_senshi
secret_senshi
Çevirmen
Çevirmen

Kadın Mesaj Sayısı : 518
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Masum10

Mesaj tarafından Rendan Çarş. 28 Ocak - 23:15

Bu 9'dan 12'ye derken sabah 9 ve gece 12 arasını kastediyosan eğer biraz destekli salla derim Smile
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından lovel-chan Çarş. 28 Ocak - 23:22

tatillerde 5 saatten yukarı olmaz ama bugün biraz coşmuşum ^^' 7 saat xD ama genelde 5 saatten yukarı olmaz okul olduğu zamanlar ise haftada 1 saat ^^
lovel-chan
lovel-chan

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Keyifl10

Mesaj tarafından kordiseps Perş. 29 Ocak - 0:07

Rendan demiş ki:Haftada 20 dakika

Rendan süpersin. Very Happy
Ben şöyle bi düşündüğümde Bir günde 8 bölüm izlesem. Sonraki 4 gün hiç izlemesem. Bunun varyansını ve harmonik ortalamasını hesaplarsak v^2/d=80
buldum sanırım... Ortalama günde 20 dakika Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Cesur10

Mesaj tarafından vecitasan Perş. 29 Ocak - 1:02

gün elverdiğince Very Happy 67767
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 216
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Ozlemi10

Mesaj tarafından Shiniko Perş. 29 Ocak - 10:33

Animeler hayatım konuma geldiğinden dolayı her zaman izleyebilirim ama favori izleme zamanım akşam eve geldikten sonra.
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Cilgin10

Mesaj tarafından bonjour Perş. 29 Ocak - 10:53

Genelde günde 3 saat izlerim....
Onunda çoğunu akşamleyin saat 11 ile 1 arası...
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından resurgam Perş. 29 Ocak - 10:58

ne yazık ki her gün izleyemiyorum ama en sık izlediğim zaman Night Head Genesis i bitirmek için izlediğim zamandı, alıp başını gitmişti, bayağı heyecanlıydı ama kaç saatimi aldı emin değilim.. 18. bölümden 24. bölüme kadar olabilir, belki de daha fazladır...
bugün de after story den üç dört bölüm izlicem sanırım. Yani bugün yaklaşık bir buçuk saatim anime izlemekle geçecek. Belki daha çok da izlerim.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından secret_senshi Perş. 29 Ocak - 11:22

Rendan demiş ki:Bu 9'dan 12'ye derken sabah 9 ve gece 12 arasını kastediyosan eğer biraz destekli salla derim Smile
allah kuran çarpsın sallamıyom babamlarla kaç defa kavga ettiğimi sorsaydın keşke
secret_senshi
secret_senshi
Çevirmen
Çevirmen

Kadın Mesaj Sayısı : 518
Ruh Hali : Günde Kaç Saatimizi Anime İzleyerek Geçiriyoruz? Masum10

Mesaj tarafından Rendan Perş. 29 Ocak - 12:37

Dünyanın en büyük arşivi sende o zaman Smile
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Sonvaynard Perş. 29 Ocak - 12:39

"Rendan" gerçekten doğrudur, ne diyebiliriz ki! Herkez günde 10 bölüm izlemek zorunda değil anime sarıyorsa zaten bırakamıyorsun 20-30 blüm gidersin. One Piece veya Bleach gibi bir anime ise 40-50 bölüm götürür, denendi, test edildi ve olumlu sonuç alındı. Very Happy Very Happy
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics