AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler

+13
4sprz
achie-san
Underfined
sakura
resurgam
alik1818
Exile Falcon
cynthia
ozman
sera myu
Darkcity87
Shiniko
SPAWN-TheUndead
17 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Empty Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Cuma 30 Ocak - 15:27

Çogu anime 12-26 bölümler arasında bitmekte olup kesin bir son verilmeden kaldıgı yerden mangasında devam etmektedir.Şahsen sevmediğim bir olay bu.Manganın satması için animesini yapıp biraz pohpohladıktan sonra animeyi kesip manganın trajını artırmak için mi yapılmakta artık bilemiyorum ama hoşnut değilim.Ne güzel bleach yada naruto gibi yüzlerce küsür bölümlük animeler var.Hem mangası adam akıllı gidiyor hemde animesi.Lakin bu tarz yüzlerce küsürlük anime serileri diğer kısa seriler ile oranlarsak çok çok düşükteler.
Atıyorum bir berserk serisinin devam etmemesi bir yanlıştır bence, yada Elfen Lied yada Air Gear vesaire...O zaman söyle birşeyde düşünebiliyoruz animeler manganın satması için bir araç mı oluyor yani?Ve saire düşünceleri birçok aklımıza geliyor.Neyse kısaça bu hoşlanmadıgım bir olay animelerle ilgili.
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Karizm10

Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Empty Geri: Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler

Mesaj tarafından Shiniko Cuma 30 Ocak - 16:08

Benim bildiğim bir tek Saint Seiya ve Macross var buna örnek olarak o yüzden yorum yapamayacağım...
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Cilgin10

Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Empty Geri: Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler

Mesaj tarafından Darkcity87 Cuma 30 Ocak - 16:20

anime olduğunu bilerek izlediğim ilk serilerdendir berserk ve claymore mangadan devam ettiğinide bu şekilde öğrenmiştim berserk gibi bir animede daha olayların yeni başladığını düşününce ve öylece herşey ortada seri bitince kafayı yemişdim ingilizcede bilmeyince herşey ortada yarım yamalak bir şey oldu benim için gerçekten sinir bozucu bir şey hajime no ippo gibi hikaye ilerleyince veya manga bitince yıllar sonra dahi olsa devamını çekip finalini yayınlasalar çok iyi olur aslında
Darkcity87
Darkcity87
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 274
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Bolunm10

Mesaj tarafından sera myu Cuma 30 Ocak - 19:14

ya benim ennnnnn uyuz olduğum şey bu ouran öyle slamdunk öyle fruits basket öyle hakkaten uyuz oluyorum ve dediğin doğru manganın tirajını artırmak için yapılıyor olabilir ama gerçekten sinir bozucu Mad
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Dagini10

Mesaj tarafından ozman C.tesi 31 Ocak - 7:37

berserk
air gear
claymore
trigun (hala bekliyorum maximum sersii anime olsun diye)
full metal alchmest (mangası animesinden kat kat iyi,hele son olaylardan sonra)
Gunnm
samurai deeper kyo
please save my earth
Nana
vssss diye gider.
ozman
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Delibo10

Mesaj tarafından Shiniko C.tesi 31 Ocak - 7:38

ozman demiş ki:berserk
air gear
claymore
trigun (hala bekliyorum maximum sersii anime olsun diye)
full metal alchmest (mangası animesinden kat kat iyi,hele son olaylardan sonra)
Gunnm
samurai deeper kyo
please save my earth
Nana
vssss diye gider.

Samurai Deeper Kyo halen devam ediyor demek. Bu listeyi dikkate alayım o zaman...
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Cilgin10

Mesaj tarafından cynthia Salı 3 Şub. - 1:39

Mangayı animeye tercih etmemin bir sebebi daha.
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 3 Şub. - 2:28

İnsan düşünmeden edemiyor.Anime izlemek yanlış mı? Hepimiz manga mı okumalıyız gibilerinden düşünceler ister istemez insanın aklına geliyor.Çünkü animelerin gerçekten büyük bir kısmı mangası yüzünden yarım kalmış durumda.Anime izlerken bazen asla istediğim sona ulaşamayacağımı düşünüyorum.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Salı 3 Şub. - 2:41

Artık anime izlemeye korkar oldum. Very Happy ilk araştırdıgım düzgün bir sonu olup olmadıgı oldu artık.Başlangıç ve sonuç en önemli noktalar sonuçta...
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Karizm10

Mesaj tarafından alik1818 Salı 3 Şub. - 22:49

O konuda en büyük faciayı Slam Dunkta yaşadım. Az buz değil 101 bölüm çekip tam en güzel kısmı başlarken bıraktılar. Gerçi mangasını okudum ama olacak iş değil bu. Zira bitirmeyip devam ettiren seriler de (bkz. Naruto) fillerlarla olayı batırıyorlar. Adamlar 100 e yakın filler koydular ya.
alik1818
alik1818

Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Bezgin10

Mesaj tarafından resurgam C.tesi 7 Şub. - 18:23

sera myu demiş ki:ya benim ennnnnn uyuz olduğum şey bu ouran öyle slamdunk öyle fruits basket öyle hakkaten uyuz oluyorum ve dediğin doğru manganın tirajını artırmak için yapılıyor olabilir ama gerçekten sinir bozucu Mad

hayır ouran ı izlicektim ben olamaazz huaa
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 7 Şub. - 18:29

ne olursa olsun izlemelisin bence devamınıda dilin iyi sanırım mangadan devam edersin hatta mangasını çevir gitsin OK Very Happy
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura C.tesi 7 Şub. - 18:44

Bu başlığa en çok yakışan Bokura Ga İta...Öyle bi' bölümle sonlandı ki diğer bölümü heyecanla izleyeyim derken son bölümü izlediğim gerçeğiyle donakaldım.Nasıl yani bu son bölüm müydü ? confused ...Tabii mangasından devam edebilirsiniz notlarıyla da bol bol karşılaştım.Bokura Ga İta'nın 2. sezonu olacak mı ? Bu konuda bilgisi olan biri varsa lütfen paylaşabilir mi? pgi
sakura
sakura
Fanart yarışması 1.si
Fanart yarışması 1.si

Kadın Mesaj Sayısı : 106

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 7 Şub. - 20:01

haaayııııır affraid
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Underfined C.tesi 7 Şub. - 20:04

D.Gray Man:Saçma sapan bi son tüm beklentilerin 0 altına düşmesi vs vs...Tmm nalet olsun dedim mangadan devam edelim Very Happy Ordanda kötü haber adam kmadaymış 178 den itibaren okuymadım...Bi 5 yıl daha beklemem gerekiyor sanırım
Underfined
Underfined
animeso
animeso

Erkek Mesaj Sayısı : 556
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Delibo10

Mesaj tarafından achie-san C.tesi 7 Şub. - 20:09

angel sancturay 3 bölümlük ovalar gerçek hikayenin yanında devede kulak kalıyor.Fruits basket devamı çok daha güzel şekilde ilerliyor.
achie-san
achie-san
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 66

Mesaj tarafından 4sprz C.tesi 7 Şub. - 23:06

History's Strongest Disciple Kenichi Animesi 50. bölümde bitiyor
ve mangası şuan 300 küsürlerde ayrıca Naruto , Bleach, OP'den sonra en
çok takip edilen 4. manga(onemanga ve mangahelpers'ta) Ama gelin görün
ki Animeyi 50. bölümde bitirmişler.Ha daha serinin sonuna gelemedim 24.
bölümdeyim ancak ser ibana o kadar keyif veriyor ki serinin 50. bölümde
biteceği daha şimdiden keyfimi kaçırmaya yetiyor. Kşeke anime&manga
ile daha erken tanışabilseydim de mangasına el atabilseydim diyorum
kendi kendime

Slam Dunk bu konuda tam bir facia... Bu adamlar canla başla oynamadımı her maçı yenmek için? Evet. Peki ne için ulusal turnuva için. ama adamlar ulusal turnuva oncesi bırakıp saçma bir son yaptılar. Cidden bu işianlamıyorum b,r ser nasıl olurda en güzel yerinde kesilir ki.

Claymore
: hayatımda beni en çok etkileyen sahneye sahip anime. Zaten ondan sonra bu anime benim için çok farklı oldu. Ama sonu oyle canımı sıktı, sinirlerimi bozdu anlatamam.(yakında devamı cıkar inş.)

Naruto
Her ne kadar konuyla tam uyuşmasada hasta bir naruto fanı olarak Narutoya ayrı bir paragraf açmak istiyorum, herhalde anime tarihinde kesintisiz 84 bölüm filler koyan başka bir anime yoktur ve olmayacaktırda. Naruto o sırada inanılmaz bir antipti sağladı ayrıca animenin-mangaya yetişmesi korkusu su an shippudene de geçmiş olacak ki aynı şekilde filleri bol, bakışmalar can alıcı, gereksiz sahneler diz boyu heyecanın 0'a indiği bir seri oldu.
yazı bitince farkettim de ne çok yazmışım. içimdeki tüm kızgınlığı kustum SanırımSmile
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından resurgam Paz 8 Şub. - 10:16

sera myu demiş ki:ne olursa olsun izlemelisin bence devamınıda dilin iyi sanırım mangadan devam edersin hatta mangasını çevir gitsin OK Very Happy

neyse mangası kısaysa okuyabilrim, ama çevirim iyi sayılmaz asıl dilim almanca olduğu için.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Şub. - 0:15

Ben ouran high school'un animesini izledim ve mangasının devam ettiğini duydum.Mangasında animesinden kaldığım yerden devam etmek istiyorum şahsen.Merak ettimde ouran mangasını tr yapıcak harika kişilikli biri var mı? ^_^
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 9 Şub. - 0:43

varsa bende arıyorum lüüüüütfen aslında lordcha sen yapamazmısın
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından cynthia Ptsi 9 Şub. - 11:21

Mangasının editi biraz kasar sanırım, yapan kişinin gerçekten azimli birisi olması lazım. Very Happy

Aslında NANA diye birisi ilk iki bölümünü çevirdi, devamını getircem dedi ama "ÖSS'm var yoğunum" bahansiyle her gün internette ve hep drama izliyor kendileri. Smile Yani ondan bir şeyler ummayın derim.
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 9 Şub. - 12:08

bi ara yapıyorlardı sanırım bir grup.Hatta biri edite ben beğenmedim dediği için herife forumda 5 sayfa saldırmışlardı.Hangi gruptu hatırlamıyorum maalesef Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Şub. - 13:46

Bimiyorum bende,takımım biraz genişleyince belki takımla beraber yaparız.Aslında animesinde kaldığı yerden çevirmeye devam etmek isterim ama daha zaman var
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animeyi sonlandırıp Mangadan devam eden seriler Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından cynthia Ptsi 9 Şub. - 14:48

Exile Falcon demiş ki:bi ara yapıyorlardı sanırım bir grup.Hatta biri edite ben beğenmedim dediği için herife forumda 5 sayfa saldırmışlardı.Hangi gruptu hatırlamıyorum maalesef Very Happy

O dediğim grup işte, Black Stones. Eleştiren de Baris777777'ydi; ki onun ne kadar nazik ve editte bir okadar da becerikli olduğunu birçok kişi bilir.

Neyse konu sapmasın. Very Happy
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Mesaj tarafından baris777777 Ptsi 9 Şub. - 16:32

Para için her şeyi yapar bu manga-ka milleti Smile Çok fazla seri sayabilirim ama beni en çok şaşırtan School Rumble oldu. İlk iki sezon mangayla beraber gitti oh ne güzel 3. sezon çıksa da izlesek derken manga-ka acayip bir şekilde 3. sezonu atladı, son bölümleri OVA halinde manganın son ciltleriyle beraber satışa çıkardı. Mangasından devam etmediğim için izlemedim elbette. Olacak şey değil 3. sezonu hala bekliyorum ama boşuna bekliyormuşum gibi geliyor...
baris777777
baris777777
Shoujo no Sekai

Erkek Mesaj Sayısı : 50

http://soulofanime.com/shoujonosekai

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics