AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime Tanıtım kısmında alıntı

4 posters

Anime Tanıtım kısmında alıntı Empty Anime Tanıtım kısmında alıntı

Mesaj tarafından AkumA Ptsi 2 Şub. - 16:12

evet arkadaşlar,bence alıntı olmazsa izleyen kendisi tanıtımı yazarsa daha iyi olur diye düşünüyorum hem bizim forumumuza özel bir arşivimiz olur hemde daha kaliteli işler çıkar bence,şahsen ben tanıtım yazmayı seviyorum ve yazdıgım her tanıtımda kendi ürünüm 15 dakikamı alıyor resimi bulup tanıtımı yazıp yorumumu yazmam çok bir zaman degil hem,en azından siteye özgü oluyor
,belki dagdan inmiş gibi oldu biraz direk böyle bir konu açmam ama anime tanıtıma girip birkaç tanıtım yapıcagımda birkaç tane haricinde hepsinin alıntı olması gerçekten beni üzdü,özellikle fate stay night-elfen lied-death note gibi çok ünlü serilerin animegentrden(eger konuyu açan arkadaş animegentrye yazmışsa o zaman eline saglık hepsinin ama en azından kendi oraya yazmışsa bile küçük bir not düşerse daha iyi olurdu) alıntı olması kötü ,ama tabi shakugan no shana gibi karakter tanıtımları yapılmış ayrıntılı konularda çok hoş olmuş
biraz fazla uzattım ve pek anlatmak istedigimi anlatamadım sanırım ama umarım demek istedigimi anlamışsınızdır =),en azından alıntı yasaklanmasada site içinden biri elfen liedin tanıtımı yazdıktan sonra alıntı olan kaldırılırsa kendimize özgü bir arşiv olabilir diye düşünüyorum,aynı kelimeleride epeyce kullandım heycandan sanırım xD,üslub belki biraz kaba olmuş olabilir kusura bakmayın elimden geldigince düzgünde yazmaya çalıştım ama yinede pek beceremedim sanırım,dostça bir öneri sadece =)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Anime Tanıtım kısmında alıntı Idaree11

Anime Tanıtım kısmında alıntı Empty Geri: Anime Tanıtım kısmında alıntı

Mesaj tarafından Seifukusha Ptsi 2 Şub. - 16:30

Çok dikkat edilen bir şey değil bence ama dediğin yapılabilir AkumA.
CCS'de tanıtımı kendim yazmıştım. Ama siteye ait olması için değil de, alıntı yapmayıp kendi yorumumla yazabilmek için.

Tanıtımı, kişinin kendi yapması daha güzel olabilir.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Anime Tanıtım kısmında alıntı Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından Unde®kaN Ptsi 2 Şub. - 16:32

ya bence de doğru bir konu hem sitenin arşivi olması konusundan hemde yeni açıklamalar görürüz en azından. Eğer istenirse AGT'den de link verilebilir diye düşünüyorum hatta... Akuma'nın dediği gibi çok güzel serilerin alıntı olması sebebiyle çok az tanıtımı var... Ben onaylıyorum thump
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : Anime Tanıtım kısmında alıntı Psikop10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 2 Şub. - 17:13

Herkesin tanıtımı daha iyi olur ama çoğu arkadaşımız spoileri sevmediğinden bu ve bunun gibi unsurlara dikkat etmeli Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Anime Tanıtım kısmında alıntı Olgun10

Mesaj tarafından AkumA Ptsi 2 Şub. - 17:44

bu kadar desteklenicegini bilmiyordum siteye bi anda içim ısındı,çok saolun arkadaşlar x)

spoilere dikkat edilir bence,en azından tanıtımı yazan arkadaş biraz fazla spoiler veriyor gibi hissederse tanıtımın başına *biraz fazla spoiler içerebilir* gibisinden bi ibre koyması yeterli olur gibime geliyor,nede olsa bu tanıtım tanıtımda animenin sonunuda sölüyecek hali yok kimsenin =)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Anime Tanıtım kısmında alıntı Idaree11

- Similar topics