AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sapık Anime Karakterleri ^^...!

+40
kanade
Ozey
+L+
Squaw
scoutcrawler
Natsume
hione
doumeki
SheaN
zhenya
Tonwer
KaranlıK
Kansu
gundamaster
Hitokiri
kordiseps
Darkcity87
Zax
bushybrow
Servet
Unde®kaN
Borastus
Exile Falcon
RoMe
Desire
MetatroN
Akuma_Blade
sera myu
bonjour
vecitasan
pikeruchan
Misafir
Ryoko Yoichi
CHOBiTS
S.Tensei
Sonvaynard
Rendan
spartiate
bLue-Dragon
sakura
44 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Empty Geri: Sapık Anime Karakterleri ^^...!

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi C.tesi 14 Şub. - 11:03

Dears'taki öğretmende bu başlıkta adının geçmesini hakediyor Very Happy
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Centil10

Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Empty Geri: Sapık Anime Karakterleri ^^...!

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 14 Şub. - 11:15

CHOBiTS demiş ki:
MetatroN_D demiş ki:Şimdiye kadar izlediğim animelerdeki en sapık karakter sağolsun Gantz dan Kurono'dur.Ama haklı yani,sizin kucağınızda da öyle bir hatun belirse siz de sapık olurdunuz.
Sonunda biri daha gantz dedi.Seriyi ve karakteri sevmesemde sapık oldugu bir gerçekti.
Kurono Kei kesinlikle çok abaza bir karakterdi.Ama kendisini çok severdim Very Happy Bilmiyorum nedendir aklından geçen düşünceler bana çok gerçekçi gelirdi.Kurono Kei normal bir romantik drama animesinde olsaydı kesinlikle çok gerçekçi bir karakter olurdu Very Happy Kız için en yakın arkadaşlarını düşünmeden satabilecek durmadan ona buna bakacak Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından Borastus C.tesi 14 Şub. - 11:34

İlk sırada kesinlikle School Days'ten Matoi. Kendisi bu konuda uzmanlaşmıştır zaten.
School Rumbleden Kyousuke.
Akikan'ın ana karakteri.
Dragonballdaki Master Buten.
Borastus
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 64

Mesaj tarafından Unde®kaN C.tesi 14 Şub. - 19:04

Rosairo + Vampire Gin Very Happy:D sapına kadar sapık o karakter xD
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından S.Tensei C.tesi 14 Şub. - 20:51

Ahah, daha iyileri de var ama o animenin sapığı sorgusuz gin'dir. ^^
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 16 Şub. - 17:14

Bir sapık daha buldum:

Let's Nupu Nupu:  Shitara-Sensei.

Kadın okulun sağlık görevlisidir. Tagaki adındaki oğlan ne zaman yaralanıp revire gelse küçücük oğlana sulanır. Çocuğu yatağa atmaya çalışır, türlü türlü numara yapar. Kadın tamı tamına "Sapık" hatta kıskançta biraz.

Çocuk bir bölümde sınıfından bir kızı revire getirince kadın şöyle bakar:
- Bu kadında kim?
Diye sorar önce. Sonra Tagaki yatağa uzanmalı gibi bir şey deyince çıldırır.
- Bu kadını bizim yatağımıza mı yatıracaksın!
Deyip pompalıyı çıkarır. Ateşe başlar.

Ama kadının yaptıkları genelde +18 havasındadır. Tamı tamına sapık.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Ptsi 16 Şub. - 17:15

Haha , iyimiş. Bu seriye başlamalıyım Very Happy
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Centil10

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 16 Şub. - 17:25

Ryoko Yoichi demiş ki:Haha , iyimiş. Bu seriye başlamalıyım Very Happy

5 dakikadan oluşan 16 bölümlük bir mini seri. Üstüne üstük bu sadece 3-4 skeçten sadece biri, burada birde suşi yapan kedi, depresyondaki hemstır falan var.

Ama favorim bu kadının olduğu bölümler.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 22:19

Diyaloğa bakın Smile ;
kisiliksiz demiş ki:Kadın okulun sağlık görevlisidir. Tagaki adındaki oğlan ne zaman yaralanıp revire gelse küçücük oğlana sulanır. Çocuğu yatağa atmaya çalışır, türlü türlü numara yapar. Kadın tamı tamına "Sapık" hatta kıskançta biraz.

Çocuk bir bölümde sınıfından bir kızı revire getirince kadın şöyle bakar:
- Bu kadında kim?
Diye sorar önce. Sonra Tagaki yatağa uzanmalı gibi bir şey deyince çıldırır.
- Bu kadını bizim yatağımıza mı yatıracaksın!
Deyip pompalıyı çıkarır. Ateşe başlar.

Ama kadının yaptıkları genelde +18 havasındadır. Tamı tamına sapık.

Ben bu olayın gerçekte olduğunu hayal ediyorum da, haberlere falan yazdıklarını Smile Türk medyası da bunu bir güzel süsler ki değmeyin sapıklığa.

Sapık deyince benim aklıma şu an Azumanga Daioh'taki Kimura-sensei geliyor. Adam tescilli sapık Smile

Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Kimura3
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Relax10

http://www.portakalyolu.com

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 16 Şub. - 22:49

Ah ah! Bu anlattığım, kadının en normal ( Normal mi dedim ?!) tepkisi. Geri kalan hareketleri anlatılacak kadar sağlıklı faliyetler değil.

Azumanga Daioh:

Bu abiyede bakalım. Kim bilir daha ne sapıklar vardır şu anime dünyasında.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 22:49

aaaa benbuadamı nasıl atladım ya doğru buda çok pis sapık ama dürüst yani yiidi öldür hakkını yeme en son yüzme kulübü kızlarının açtığı kafeye gidip kızların yüzdüğü havuzun 1 bardak suyunu istemişti içecek olarak lol ama seviyorum bu adamı komik thump
bu adam bizim din hocamıza çok benziyor scratch bugün yine çapkın bakışlar atıyordu kazma ya çarıkla okula geliyor lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından bushybrow Ptsi 16 Şub. - 23:32

Tabi ki Banzai Onizuka(GTO) Very Happy
bushybrow
bushybrow

Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Defaul10

Mesaj tarafından Zax Ptsi 16 Şub. - 23:56

Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia Jiraia | sonsuza dek Jiraia, ötesinde bi sapık tanımam Ero-Sannin'imizin xD
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından Darkcity87 Salı 17 Şub. - 0:31

Bu başlığın isimini daha ilk duyduğumda aklıma hemen "Muten roshi" geldi herhalde en eski ve en bilindik sapık karakter o "Jiraiya" da akla ilk gelen sapıklardan biri ama iki karakteri karşılaştırırsak ne kadar benzediğini görüyoruz sanki "jiraiya" "Muten roshi" den esinlenilerek yaratılmış bir karakter gibi diğer sapık olduğu düşünülen "Gantz" daki "Kurono" ise sapıktan çok gerçekçilik ortaya çıkmış bir karakter onun bulunduğu durumu bırakın günlük hayatta bile ondan daha sapık bir çok kişi tanıyorum gerçi mangası devam eden seride anime manganın küçük bir bölümü denilebilir mangada çok daha fazla sapık bir sürü karakter çıkıyor ilerde daha başka aklıma ilk gelen sapıklardan biri "hajime no ippo" daki "Takamura"yı unutmamak lazım "Bleach" tende bir kaç sapık karakter var şuan ismi aklıma gelmiyor pembe çüppeli bir kaptanla onun eski teğmeni vaizardlardan gözlüklü kızda pek belli etmeselerde birer sapık birde school days deki oğlan zaten başlı başına bir olay her ne kadar ben sonuna kadar izleyemesemde bünyem kaldırmadı ama eleman her halinden belli ediyor sapık olduğunu

Aklıma gelmişken animelerde erkeğin güzel bir kızı görmesinde veya tersi bir olayda burun kanaması olduğu söylenmiş ama biraz eksiği var daha çok kaza sonucu yakın temasda bulunduklarında yada yine kaza sonucu karşı tarafın açıkta biryerini gördüklerinde burunlar kanıyor bazende karakter hayallere dalıp ecchi sahneler düşünüyor bu durumdada olası burun kanamaları görülebilir

Aslında animemanga dergisinde de şu çeşitli karakterlerin burun kanama resimleriyle bir kaç satır birşeyler yazılabilir çünkü bir anime klasiğidir burun kanaması
Darkcity87
Darkcity87
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 274
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Bolunm10

Mesaj tarafından kordiseps Salı 17 Şub. - 1:33

Ben küçükken bi anime vardı. ÇİKO diye bi baş karakter vardı... Çok sapıktı. Boyu da kısaydı. Very Happy Sürekli kızların altında kafası olurdu...
Hatırlayanınız var mı? :W
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 17 Şub. - 2:10

Kappei olurlar kendileri.Orjinal ismi Dash Kappei! animenin.Ama o hala gönlümüzde Küçük Çikodur Very Happy Ne gülerdim onu izlerken.Türkiye'nin sayılı ecchilerindendir sanırım o Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından Hitokiri Salı 17 Şub. - 2:49

Dash Kappei! hatırlanmaz mı Very Happy

Etek altı sapığı ^_^ Basketbola başlıyordu basketbol koçuna asılmak için.Eğlenceli seri idi.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından Servet Salı 17 Şub. - 2:52

Very Happy Anam! Chichoo! Türk televizyonlarında yayınlandı mı yaa O? O da çok eskidir haa Very Happy
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Relax10

http://www.portakalyolu.com

Mesaj tarafından Hitokiri Salı 17 Şub. - 3:03

Yanlış hatırlamıyorsam Show TV'de oynamıştı.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 17 Şub. - 3:06

Hep merak etmişimdir sonunu Very Happy Bir anda yayını durmuştu çünkü animenin.Ya da ben kaçırıdm bilmiyorum Very Happy Ama kızların iç çamaşırını görerek güçlenmesi muhabbeti yıllarca arkadaşlar arasında bir şaka olarak kullanılmışır. Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından Misafir Salı 17 Şub. - 7:33

Exile Falcon demiş ki:Hep merak etmişimdir sonunu Very Happy Bir anda yayını durmuştu çünkü animenin.Ya da ben kaçırıdm bilmiyorum Very Happy Ama kızların iç çamaşırını görerek güçlenmesi muhabbeti yıllarca arkadaşlar arasında bir şaka olarak kullanılmışır. Very Happy

Sonunda sporu bırakıyordu sanırım ! Öyle bir şeydi. Ama basketbol dışında başka sporlar ile de uğraşmıştı. Masa tenisi, kunfu falan sonunda "Süper insan yarışı" gibi bir yarışa katılmıştı.

Sapıklığı vardı da daha çok yanındaki kıza çok sulanırdı. Birde kızın köpeğide bunu kıskanıyordu.

Bir bölümde köpek, sabahleyin "bakalım ev halkımız ne durumda" diye odalara tek tek girerek bize taktimde bulunuyordu:

Bir kaç odayı geçtikten sonra sıra kızın odasına geliyor, kapıyı bir açıyor: kız iç çamaşırlarıyla pencerenin önünde parıldayarak duruyor. Köpek kapıyı hızlıca kapatıp "Eee burayı geçelim" diyor.

Aklımda bir bu espirisi kalmış.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından kordiseps Salı 17 Şub. - 10:34

Herkes de izlemiş. Bi ben deilmişim hatırlayan... Very Happy
Çok eski bi animeymiş. Baktım da 80lerin mi ne diyoo...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından Desire Salı 17 Şub. - 10:58

Bu günün animelerinde genelde erkek karakterler masum oluyor kızlar da kışkırrtıcı (denk mi geldi bilmiyorum ama her animede artık kızların her yeri açık yani kız poposu görmekten sıkıldım XD ) tamam ben de biraz açık çizim yapıyorum yani sexy olabiliyor çizimlerim ama dedigim gibi artık sapık erkek karakter azaldı gibi daha çok kızlar iç gıdıklayıcı ve erkekleri kan kaybından öldürüyorlar.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından bonjour Salı 17 Şub. - 11:16

Arkadaşlar aklıma bir karakter daha geldi...

Ranma 1/2'den Happosai ( Neredeyse şehirdeki tüm kadınların iç çamaşırlarını çalmayı başarmıştı... )

Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Happosai14

En son bonjour tarafından Salı 17 Şub. - 11:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Düzenleme)
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından sera myu Salı 17 Şub. - 12:58

Desire demiş ki:Bu günün animelerinde genelde erkek karakterler masum oluyor kızlar da kışkırrtıcı (denk mi geldi bilmiyorum ama her animede artık kızların her yeri açık yani kız poposu görmekten sıkıldım XD ) tamam ben de biraz açık çizim yapıyorum yani sexy olabiliyor çizimlerim ama dedigim gibi artık sapık erkek karakter azaldı gibi daha çok kızlar iç gıdıklayıcı ve erkekleri kan kaybından öldürüyorlar.
o genelde ecchi harem animelerinde oluyor ama onlardada mutlaka çok azgın ve çok utangaç kız vardır sebebi erkeklerin beğeneceği her türden genç kız sunmak her zevke hitap etsin diye ama bu tiksindirici birşey o yüzden ecchi harem animelerini hiç sevmem ama dön tersten fruits basket veya ouran gibi bir kızın çevresinde 50 tane erkek dönen animeleride kızlar seviyor bende seviyorum ama cinsel bi içerik yok bunlarda tamamen saf yani fantezileri karşılamak yerine duygu boşluğunu karşılamak için yapılmış animeler gibi ama dediğine katılıyorum bi süre sonra animenin adam gibi konusu yoksa çoook sıkıcı oluyor harem animeler yani bazıları var ecchi yapalım konuya bakarız denilerek yapılmış bazı animeler var hikaye belli gerekli yerde ecchi unsurları kullanılmış bunun gibi
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Sapık Anime Karakterleri ^^...! - Sayfa 2 Dagini10

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics