AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network- One Piece ve Pokemon

+16
hibertansiyar
silentwarior
alik1818
Hanajima
Elfen Lied
dombilibili
omega401
bLue-Dragon
sera myu
Ryoko Yoichi
digigirl
Sonvaynard
Rendan
cynthia
sakura hime
resurgam
20 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Empty Geri: Cartoon Network- One Piece ve Pokemon

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Cuma 13 Şub. - 21:58

Luffy'i kimsenin düzgün seslendirebilceğini sanmıyorum Sad
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Centil10

Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Empty Geri: Cartoon Network- One Piece ve Pokemon

Mesaj tarafından digigirl Cuma 13 Şub. - 22:03

off sitrese girdim ama sanmam yayınlancağını veya solediğim gibi en fazla bi bölüm...
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından sera myu Cuma 13 Şub. - 22:19

pfffffff bekleyip görelim arkadaşlar yayınlanmasa nolcak tr ye çevriliyor var elimizin altında hatta yayınlamasalar dahamı iyi olur acaba diye düşünüyorum seslendirme sansür rtük seri yarım kalacak vb. zaten muhtemel okul saatiylede çakışır o iş yaş gibi ama çokta önemlimi ? deil lol!
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından resurgam C.tesi 14 Şub. - 11:28

alik1818 demiş ki:Sanjinin lolipopu(bkz. Amerika versiyonu) ve bayağı sansürlü haliyle doğallığı bozulur One piece'in. Kalteli bir düblaj da yapabileceklerini de (düblajlı mı olacak acaba) sanmıyorum.

zaten düblajlı olur bence, eğer animeyi amerikadan getirdilerse ing-tr çeviri yaparlar. Audio ayarıyla oynarsanız orijinal dilinde de izleyebiliyorsunuz, yani CN de birçok kanal gbi hem türkçe hem ingilizce izlenilebiliyor. Yine de bir yerde sgara yüzünden değil de başka sebeplerden ötürü kaldırıldığını okumuştum, belki sigara sadece bahanedir. CN nin sansür uygulaması yapacağını da çok zannetmem. Çünkü digigirl ün dediği gibi çookk saçma çizgi filmler var sansür uygulanması gereken.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından digigirl Paz 15 Şub. - 14:55

yaff zaten bu habarin doğruluğu yok biraz baktım reklamı cıkarmı dei ama yok yok YOK zaten bu haber nerden cıkarıldı kie ???
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından silentwarior Paz 15 Şub. - 16:08

Çıkarsa harika olurama belkide one piece türkiyede de değildi de amerikada falan çıkacaktır.Ama kaynağın wikipedi olması beni gerçekten endişeye düşürüyor.
silentwarior
silentwarior
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Keyifl10

Mesaj tarafından digigirl Paz 15 Şub. - 23:32

yha artık yorum yapmak istemiorum sadece gormek istioeum ne zaman başlıcak yahuu??? Very Happy
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından hibertansiyar Ptsi 16 Şub. - 2:16

bLue-Dragon demiş ki:Ne kadar doğrudur bilmemem ama o tarih doğru olsa bile büyük ihtimal sigara içen sanjinin eline lolipop verirler.Çünkü Türkiyede bu anime Sanjinin sigara içiyor diye kalkmıştı ve diğer bazı ülkelerde sigara yerine lolipop koymuşlar. Eğer Türkiyedede öyle olursa normal izleyin daha iyi..

Benim bildiğim kadarı ile de Smoker dan dolayı kalkmıştı Very Happy
Yalnız Smoker'a değilde Sanji için şunu söyleyebilirim; benim kadar sigaradan nefret eden birisine dahi özendiriyorsa.. Very Happy
hibertansiyar
hibertansiyar
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 22
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Uykusu10

Mesaj tarafından Sonvaynard Ptsi 16 Şub. - 3:55

hibertansiyar demiş ki:
bLue-Dragon demiş ki:Ne kadar doğrudur bilmemem ama o tarih doğru olsa bile büyük ihtimal sigara içen sanjinin eline lolipop verirler.Çünkü Türkiyede bu anime Sanjinin sigara içiyor diye kalkmıştı ve diğer bazı ülkelerde sigara yerine lolipop koymuşlar. Eğer Türkiyedede öyle olursa normal izleyin daha iyi..

Yalnız Smoker'a değilde Sanji için şunu söyleyebilirim; benim kadar sigaradan nefret eden birisine dahi özendiriyorsa.. Very Happy

Smoker ve Sanji`den dir fakat daha cok Smoker`dan oldugu kesin. Very Happy Very Happy Adam 3 - 5 tane puro birden götürüyor. Very Happy Very Happy
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410

Mesaj tarafından eczmeltem Ptsi 16 Şub. - 9:58

resurgam demiş ki:
alik1818 demiş ki:Sanjinin lolipopu(bkz. Amerika versiyonu) ve bayağı sansürlü haliyle doğallığı bozulur One piece'in. Kalteli bir düblaj da yapabileceklerini de (düblajlı mı olacak acaba) sanmıyorum.

zaten düblajlı olur bence, eğer animeyi amerikadan getirdilerse ing-tr çeviri yaparlar. Audio ayarıyla oynarsanız orijinal dilinde de izleyebiliyorsunuz, yani CN de birçok kanal gbi hem türkçe hem ingilizce izlenilebiliyor. Yine de bir yerde sgara yüzünden değil de başka sebeplerden ötürü kaldırıldığını okumuştum, belki sigara sadece bahanedir. CN nin sansür uygulaması yapacağını da çok zannetmem. Çünkü digigirl ün dediği gibi çookk saçma çizgi filmler var sansür uygulanması gereken.
Arkadaşlar bence hiç japonca dublaj altına türkçe altyazı izleyiz diye sevinmeyin. Çizgi film kanallarında ne zaman animelerde orjinal dile bassam alttan ingilizce çıkıyor. Onların orjinal dediği amerika'dan satın aldıkları yapım. Daha önce çok denedim ondan biliyorum. Sublajda şansımız varsa Avatarınki gibi iyi bir dublaj olur.
eczmeltem
eczmeltem
Çevirmen
Çevirmen

Kadın Mesaj Sayısı : 227

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Ptsi 16 Şub. - 16:22

hibertansiyar demiş ki:

Harbi ya bende sigaradan nefret ederim ama bu Sanji yüzünden fikirlerim değişmeye başladım Very Happy xD (Sigara kötüdür )
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Centil10

Mesaj tarafından digigirl Ptsi 16 Şub. - 17:43

yha tamam ama bn çıkacağına hala inanmıyorum...
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Sonvaynard Ptsi 16 Şub. - 18:00

Çıkmasın zaten, çıkarsa Anime dye geçen One Piece emin olun ki Çizgi film olur. Zaten şu kanalın ismini bir sevemedim, adamlar belliki One Piece`i çizgi film snaıyorlar ki, yayınlanabilecek. Yayınlanmasın daha iyi İngilizce alt yazı en babası. Very Happy
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 7 Mart - 21:15

one piece haberi yalan çıktı Evil or Very Mad hem yayın akışında hemde internet sitelerinde one piece animesini yayınlayacaklarına dair en ufak bir ayrıntı bile yok Crying or Very sad
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 7 Mart - 22:55

Zaten CN' nin böyle bir işe adım atması için önce sabahları yayımlanan saçma çizgi filmleri kaldırması gerekir ki, böylece izleyici kitlesinin yaş ortalaması artsın. Ayrıca Jetix zaten Türkiye' de Pokemon' u almış, CN hiç b'şi yapamaz bu konuda. One Piece' ide aman yayımlamasın. Çizgi film muabbetine düşçek sonra... CN basit bir kanal olarak kalmaya devam eder Türkiye' de.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Tonwer Paz 19 Nis. - 16:16

haber yanlış; bu sadece amerikan CN için geçerli
Tonwer
Tonwer
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Manyak10

Mesaj tarafından cynthia Salı 21 Nis. - 14:40

Bize Adult Swim gibi bir şey lazım Very Happy
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 25 Nis. - 17:47

Yalan bu CN haberleri olsa aylar önceden söyler zaten Star Wars'ta öyle yaptılar Şubat'ta çıktı ama sonbahardan biliniyodu
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Cartoon Network- One Piece ve Pokemon - Sayfa 2 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics