AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake)

2 posters

Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake) Empty Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake)

Mesaj tarafından Hitokiri Paz 1 Mart - 15:26

Lanet olsun ki Hollywood animelere de bulaşmaya başladı.Sanırım yakında animelerinde, oyunlar gibi Hollywood kopya ve kolpalarını izlemeye başlayacağız.Son yıllarda herkesin şikayet ettiği senaryo yokluğu ve dandik filmleri , yeniden çekimler(remake) ve diğer sinemalardan aparmalar ve oyun uyarlamaları ile geçirmeye çalışan Hollywood artık gözünü iyiden iyiye animelere dikmeye başladı.Matrix ile başlayan bu furya giderek büyüyor.Bunun son kurbanlarından olan Dragon Ball'ı animeyi bilen bilmeyen herkes farketmiştir.Sanırım daha yayınlanan trailerına bile getirelim olumsuz eleştiriler taptazeyken yeni bir uyarlama haberi geldi ; Detroit Metal City !

Son dönemin en başarılı komedi animesi olan DMC Hollywood tarafından yeniden çekilecekmiş.Şimdiden başımız sağ olsun !

Kaynak : Anime News Network
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake) Kimses10

http://www.turkfansub.com

Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake) Empty Geri: Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake)

Mesaj tarafından sera myu Paz 1 Mart - 15:32

aslında ben hollywoodun bu işe bulaşmasında sakınca görmüyorum kötü filmler olacağı gibi iyi filmlerde olacaktır bundanda ziyade artık animelerin iyiden iyiye saygınlığının kabullenildiğini ve belki bu yolla animelerin daha çok tanıtılabilineceğini düşünüyorum bekleyip görelim Smile
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Detroit Metal City Hollywood Uyarlaması (Detroit Metal City Hollywood Remake) Dagini10

- Similar topics