AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rappi-Rangai

Rappi-Rangai Empty Rappi-Rangai

Mesaj tarafından AkumA Salı 10 Mart - 21:13

Rappi-Rangai Rr-02_10

Rappi Rangai!

Rappi Rangai!
raizou hiçbir zaman ailesi olmamış, kafasında küçük bir boynuz bulunan,bunun yüzünden herzaman dışlanan,ezilen,köyden uzak ve köylülerin ''şeytan'' diyerek yemek bile vermedigi 14 yaşında bir çocuktur.aslında kalben çok iyi olmasına ragmen kafasındaki küçük boynuz yüzünden degil arkadaş hiçkimse ona insan gibi davranmamıştır bile.birgün yine köye kestigi odunlar karşılıgında yiyecek alabilicegini hayal ederek gidip,sadece yabani ot toplamasına izin verilip dayak yiyerek geri dönen raizou evinin yakınındaki nehirde yaralı güzel bir kız bulur.boynuzunu iyice saklayarak kızı evine alır ve yaralarını iyileştirir.kız konuşmaya başlayınca tek boynuzlu bir kişiyi aradıgını söyler ve raizou muhtemelen kendisini öldürmek için aradıgından korkup ''dünyada boynuzlu biri olamaz'' diye bir yalan söyler.fakat onu gerçekten öldürmek için gelen birkaç insan tarafından yakalanınca yalanı açıga çıkar fakat herşey anladıgı gibi degildir;

kagari adındaki bu güzel kız onu öldürmek için degil,tek boynuzlular soyundan kalan son kişi oldugundan kendi soyunun yok olmadıgını ispatlamak için gelmiştir.fakat bu yolu millete ispatlamanın birçok yolu vardır ve bu yolların hepside bayagı tehlikelidir.henüz neler olup bittigini anlayamamış olan raizou bir anda kagari ile aynı köyden gelmiş ve yine raizouya yardım etmek isteyen -1i her ne kadar öldürmeyi tercih etsede-3 kişi daha çıkar.

böylece bu 4 yardımcı ''lord''larının iyiligi için kafa kafaya verip en iyi çarenin raizouyu güzel bir prenses ile evlendirmek oldugu kararına varırlar.fakat birtakım sorunlar vardır;

raizonun peşinde onu öldürmek isteyen kitle çok büyüktür,raizouyu boynuzu yüzünden seven kolay kolay kimse çıkmayacaktır ve çıksa dahi raizou eski ezikliginden kalma bazı alışkanlıkları yüzünden her ne kadar prensesler onu sevsede şaka yaptıklarını düşünüp kaçacaktır.dahada kötüsü ''lord''larına prenses bulmak için yardım eden bu 4lü lordlarına aşık olacaktır.-her ne kadar biri erkek olsada-

Karakter Tanıtımları
Raizou
Spoiler:
Kagari
Spoiler:
Kisarabi
Spoiler:
Himemaru
Spoiler:
Mizuchi
Spoiler:

Kişisel Görüşüm
zax'ın tavsiyeleri haricinde kolay kolay manga okumasamda,ecchi komedi olarak bayagı güzel bir manga bence rappi-rangai.öncelikle karakterler ilginç bayagı,bir salak kız,bir abla gibi davranan fakat ormandan kaçmış gibi her zaman savaş savaş diye tutturan,drama çok büyük bir zaafı olan başka bir karakter,para bagımlısı mizuchi,erkek oldugu halde kız gibi davranmak hobisi olan himemaru.üstüne birde eskiden kalma ezikliklerinin üstünden gelmeye çalışan raizou eklenince epeyce ilginçleşiyor.her ne kadar komedi agırlıklı olsada arada macerada girdiginden sıkmıyorda.13 chapteri çıkmış durumda şuan.ben bir oturuşta okudum.çizimleri harika bence.herkese tavsiye ederim;
üzerinde hiç clon veya benzeri birşey kullanmadan,direk mangadan kesip koydugum birkaç manga ile ilgili resim;-2 tanesinin sanırım boyutunu küçültmek zorunda kaldım çok büyükler diye,o kadarda olsun xD-
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Rappi-Rangai Idaree11