AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bugun hangi mangayi okudunuz

+62
zhaomc
Lyn
Isot
tanoren
Ownd
Squaw
Ryuk
Hitokiri
UlquioRRa
halvah(J)
histugaya
özz
spartiate
Underfined
hipernova
sakura
Desire
kanade
edemirci44
Voodoo_Baby
senli
DarkeLia
meyday
AnTiOkSiDaN
Çubuk Kraker xD
kordiseps
yuuki cross
Susano'o
gundamaster
SheaN
wiL-
ademania
Zax
4sprz
lantis
CHOBiTS
riflem@n
bLue-Dragon
LordCha
Ozey
bluetear
oTa
ozman
Unde®minE
sakura hime
Mss. Pretty Queen
savage garden
sera myu
zhenya
yuuki_cross
achie-san
FoRZa
Darkcity87
zeze
digigirl
S.Tensei
cynthia
Kansu
Hanajima
Ryoko Yoichi
scoutcrawler
Nodame^^
66 posters

14 sayfadaki 25 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sonraki

Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Empty Geri: Bugun hangi mangayi okudunuz

Mesaj tarafından Nodame^^ Perş. 2 Tem. - 17:55

gamaran 1-2-3-4-5-6-7 boyle devam ederse populer shounen, dovus sanatlari mangalari arasina kisa zamanda yerlesir gibime geliyor bu manga.
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Kaygil10

Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Empty Geri: Bugun hangi mangayi okudunuz

Mesaj tarafından zhenya Perş. 2 Tem. - 18:28

zero vol 5-8 ,fate/stay night raw ları(sasdece resimlerine baktım demek dada doğru olur japoncam yok haliyle...Very Happy)... ve emin olun manganın anlatım tarzı animeden daha farklı ve daha güzel...tabi biraz daha sert ....
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Karisi10

Mesaj tarafından wiL- Perş. 2 Tem. - 18:30

bakuman 40-43
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Eglenc10

Mesaj tarafından zhenya Cuma 3 Tem. - 13:20

naruto 454,to love ru 155,kimi no iru machi 52,vagabond 275,kyoukai no rinne 9-10,gantz 303,....
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Cuma 3 Tem. - 22:04

rin, time lag ikiside çok güzeldi naruto (yorum yapmak istemiyorum)
dünde love mode u okudum 11 ciltlik manga akşam başladım sabaha kadar bitirdim ilk 3 cilde dayanırsam harika bi manga çizimlerde gitgide iyi olyor dram yönündende oldukça iyi zaten manga 7.ciltten sonra uçuyor yani iyiydi ama soft yaoi merak edersin indirirsin sonra bana sövme diye baştan söylüyorum ne yapam
daha çok okuyacak manga var veritas l koukou debut var şimdi sırada ama koukou debutu yine diyorum keşke kendimi tutsaydımda ing okumasaydm Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 449124
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Dagini10

Mesaj tarafından yuuki_cross C.tesi 4 Tem. - 11:21

sera myu demiş ki:rin, time lag ikiside çok güzeldi naruto (yorum yapmak istemiyorum)
dünde love mode u okudum 11 ciltlik manga akşam başladım sabaha kadar bitirdim ilk 3 cilde dayanırsam harika bi manga çizimlerde gitgide iyi olyor dram yönündende oldukça iyi zaten manga 7.ciltten sonra uçuyor yani iyiydi ama soft yaoi merak edersin indirirsin sonra bana sövme diye baştan söylüyorum ne yapam
daha çok okuyacak manga var veritas l koukou debut var şimdi sırada ama koukou debutu yine diyorum keşke kendimi tutsaydımda ing okumasaydm
koukou debut için kendimi nasıl tutuyorum sera bilemessin Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 449124. benim öyle ingilizce okumak gibi bi şansım yok zaten çünkü ingilizce bilmiyorum Very Happy

lovely complex 10-11-12. otaniye çok acıdım zavallı çocuk lol koptum resmen okurken harika chapterlardı heleki gerçeği öğrendikten sonra ki yüz ifadesine bittim lol
dayanamdım otanının gerceklerı öğrendikten sonraki halini görebilmek için 12. chapter i sabah 4 te okudum lol!
risa ya da yazık ya -sg
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Ssstt10

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 4 Tem. - 11:39

ben de koukou debut 15i okudum ya çıldırcam hemen okumak istiyorum yeni bölümü yaaaa :3 nasıl bir bitiştir öyle :3
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 4 Tem. - 21:49

claymore 93,beelzebub 19(bu bebek niye hep çıplak ustüne bişeyler çizmek çok mu zor...ne olur yani giysi giyerse dünyanını sonu mu gelir...hani çok rahatsız etmiyo ama saçma bi durum ne diyim...)
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından senli C.tesi 4 Tem. - 22:17

Fruits Basket 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-13-24-25-26-27-28-29-30.bölümleri okudum şu anda devam ediyorum çevrilen yerleri bitirmeden rahat edemem heralde Very Happy
senli
senli
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 254
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Canli10

Mesaj tarafından Zax C.tesi 4 Tem. - 22:25

Ahaha helal olsun okuyucu dediğin böyle olmalı xD

Naruto'nun son chapter ( artık kacsa 549 mu ne )
Ao No Exorcist 4. bölüm raw'ına baktım. Bu okumaktan sayılmıyor pek tabı xD
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından Voodoo_Baby C.tesi 4 Tem. - 23:17

senli demiş ki:Fruits Basket 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-13-24-25-26-27-28-29-30.bölümleri okudum şu anda devam ediyorum çevrilen yerleri bitirmeden rahat edemem heralde Very Happy

Maşşalaa o____O

Ne diyim bilemedim Very Happy
Voodoo_Baby
Voodoo_Baby
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 461
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Kustah10

Mesaj tarafından wiL- Paz 5 Tem. - 14:26

Bakuman 44
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Paz 5 Tem. - 14:34

NsR- demiş ki:Bakuman 44
-tek yumruğunu sıkan smiley- KIRMIZI GÜLÜCÜK
lovel complex nerde !

bende gece lovely complex 13-14 ü okudum aahha risa ya nasıl acıdım Sad ya kız resmen otanı ye aşık oldugunu bın kez söyledi aptal otani bu kadar mı kafası basmaz insanın lol bayılıyorumm bu mangaya! ah bıde koukou debut güncellemesi hemen olsa daha ne isterim:lol!:
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Nodame^^ Paz 5 Tem. - 17:05

bleach 362,363,364 baya slklcl olmaya baslamisti neyseki arrancar grubu piyasaya cikti son bolumde. bundan sonra biraz daha ilginc olcak gibi.
naruto 454
until death do us part 70
codebreaker 49
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından wiL- Paz 5 Tem. - 17:09

bleach 340-364
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından senli Ptsi 6 Tem. - 21:21

meripuri 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-yan hikaye-22-yan hikaye Very Happy bitti( voodoo_baby önerdikten hemen sonra başladım ve sabah 06.00 da bitene kadar başından kalkmadım Very Happy çok güzeldi bence)
senli
senli
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 254
Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Canli10

Mesaj tarafından yuuki_cross Salı 7 Tem. - 2:16

koukou debut 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 i okudum yarında devamını okurum çok uykum geldi king
dayanamadım koukou nun guncellenen son 4 chapterını ındırdım ama okumadan önce tekrar basa döndum bastan okudum eskı chapterları o kadar güzelki Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 06
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Salı 7 Tem. - 8:53

until death do us part 71,black god 61,tsubasa reservoir cronicles 224(afalladım hikaye gene çorba gibi oldu ...bu clamp a diyecek bişey bulamıyorum cidden),rosario vampire II 21...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Nodame^^ Salı 7 Tem. - 17:45

ouran 70-71-72 ayni nakarati calmaya devam etmekte.
kongou banchou 24-25-26-27-28-29-30-31-32-33
Nodame^^
Nodame^^
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından yuuki_cross Salı 7 Tem. - 20:47

koukou debut- 12-13-14-15-16
allahımmmmmm neden bu mangaya bulaştımki ! okumak kalbimi durduruyor. çok çok çok çok tatlı bı manga Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 06
14 chapter da ve 16. chapterda bittim resmen. lanet olsun !
özellıkle soguk parmak uçları,soguk yanaklar,sadece sıcak nefesı... bu bölume bayıldım bıde chapterın sonuna koydukları tam sayfa resim müthişti Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 439988

yoh un şoku şokla tedavi etme yönteminden bende istiyorum Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 184119
kendime not : shoujo manga okumayı bırak kızım ! KIRMIZI GÜLÜCÜK
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Salı 7 Tem. - 21:52

bence de bırak Very Happy sonra her yeri pembe bulutlarla görmeye başlıyorsun. ve mecazi anlamda sölemiyorum, gerçekten! shoujo kesinlikle tehlikeli O_o

ben de vampire wing adlı one shot ı okudum. ve gülmekten koptum. çok aptalca, salakça ve komikti Very Happy manganın başında yazan manganın amacına tamamen uyulmuştu. sevdim Very Happy
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Psikop10

Mesaj tarafından yuuki_cross Salı 7 Tem. - 23:06

Mss. Pretty Queen demiş ki:bence de bırak Very Happy sonra her yeri pembe bulutlarla görmeye başlıyorsun. ve mecazi anlamda sölemiyorum, gerçekten! shoujo kesinlikle tehlikeli O_o

ben de vampire wing adlı one shot ı okudum. ve gülmekten koptum. çok aptalca, salakça ve komikti Very Happy manganın başında yazan manganın amacına tamamen uyulmuştu. sevdim Very Happy
evet pretty bencede . kafa bi milyon şu an uçtum koukou sayesinde KIRMIZI GÜLÜCÜK
hatta shoujo mangalrın üsütne sigaraya yazıldığı gıbi psikolojik açıdan zararlıdr yazmalılar lol!
ama yok ya bırakılmaz shoujo hatta bırazdan lovely complex e devam edicem tam koparım artık bu gün Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 395835
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Çarş. 8 Tem. - 1:46

az önce de LOVELY COMPLEX 16-17 okudum. türkçeye çevrilen bölümler bitti, ölmek istiyorum Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz47
hadi hayırlısı bana bişeyler oluyor Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz04 shoujo manga okuya okuya ...

valla ne diyim zavallı risa her gun reddedildiği kişi tarafından ölüp ölüp diriliyor gözünün önünde otani yi gördükçe Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz02
artık shoujo manga okurkenki yüz halim böle olyo Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz26
bana manga yetmiyo ya. çevirin çevirin çevirin ... hepsicikleri benim işte Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz07 okuycam onları canım mangacıklarım siz benimsiniz sadece benim canlarım Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 Cz08
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 8 Tem. - 8:47

yuki senin gidişatın pek iyi değil Very Happy..araya bikaç tane shounen sıkıştır bence...bide okey oynamayı iyice örenmen lazım ...takım arkadaşınınıda peşinden sürüklüyosun gibime geliyo KIRMIZI GÜLÜCÜK
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından yuuki_cross Çarş. 8 Tem. - 10:44

zhenya demiş ki:yuki senin gidişatın pek iyi değil Very Happy..araya bikaç tane shounen sıkıştır bence...bide okey oynamayı iyice örenmen lazım ...takım arkadaşınınıda peşinden sürüklüyosun gibime geliyo KIRMIZI GÜLÜCÜK
zhenya haklısın shoujo lar bitti gibi elimdeki. birazdan hiraishin deki mangaalrı silip süpürcem çoğunu indirdim lol! shounen lazım bana ancak düzelirim KIRMIZI GÜLÜCÜK
okeye gelince yalan , iftira takım arkadaşımı sürüklemediim aksıne ben ondan daha çok açtım Bugun hangi mangayi okudunuz - Sayfa 14 34405
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

14 sayfadaki 25 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sonraki

- Similar topics