AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kidou Senshi Gundam Unicorn

2 posters

Kidou Senshi Gundam Unicorn Empty Kidou Senshi Gundam Unicorn

Mesaj tarafından Akuma_Blade Çarş. 8 Nis. - 16:53

Kidou Senshi Gundam Unicorn Unicorn_gundam_3

Gundam 30. yılı etkinliklerinin hemen ardından Sunrise, "special feature" niyetine 3 filmle birden karşımıza çıkacak : Gundam 00, Gundam SEED ve Gundam Unicorn filmleri.

Gundam Efsanesi'nin yaratıcısı büyük usta Yoshiyuki Tomino 4 Nisan'da yani ilk Gundam serisinin Japonya'daki yayını haftasından tam 30 yıl sonra (ki ayrıca benim doğum günüm ne tesadüf) , Avrupa'da en çok Gundam hayranını barındıran ülke olan İtalya'daydı. Düzenlenen convention'un önceki gününde izleyici soruları üzerine "Unicorn'un 2010'da filminin gelme ihtimalini değerlendirdiklerini" söyleyen Tomino, etkinliğin 2. gününde Sunrise CEO'su Uena'nın da yeraldığı telekonferansta bombayı patlattı: Gundam Unicorn Movie gerçekten de 2010'da geliyor! (Üstteki pencerede YouTube görüntüleyebiliyorsanız Gundam Otaku'lar için o unutulmaz anı tekrar yaşayabilirsiniz!)

Bu haber neden önemli?

Sunrise'in 2007den beri planladığı bu proje birçok hayranın dileklerini gerçekleştiriyor, en eski, en kapsamlı ve en dramatik animeler silsilesi olan U.C. evrenine geri dönüyor. Ama bu kez yepyeni bir kadro, en ince detayına kadar elden geçirilecek konu ve yepyeni konseptte dizaynlar, herşeyden önce 30 yıldır süren U.C.'lerde bazı hayranlar arasında gerçekten soru işareti oluşturan soru işaretlerinin gerçekten ortadan kaldırılması ve de ileriki serilerle aradaki son parçaların da puzzle'a yerleşecek olması.

Çılgın büyük ustamız Tomino bu kez yönetmen olarak yer alamayacağını söylese de -sağlık ve yaş problemleri- tahmin ediyorum Unicorn kendisi için yapılabilecek en iyi jübile projesi olacaktır.

2007 yılında yayınlanan gerçek mi reklam mı olduğu kısa zaman öncesine kadar anlaşılamayan 20 saniyelik Anime görüntülerini ilk gördüğümden beri hep Unicorn'un Anime'ye dönüşeceği anı bekledim desem yeridir. Ve sanırım bu en çok, bir rüyanın gerçeğe dönüşmesini gözlerinizle görmek oluyor.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

Kidou Senshi Gundam Unicorn Empty Geri: Kidou Senshi Gundam Unicorn

Mesaj tarafından Exile Falcon Çarş. 8 Nis. - 20:12

Gundam tasarımlarını gördüğümden beri çıkmasını istediğim animeydi.Dün Gundam Unicorn Movie haberini görünce mutluluktan çıldırıdm diyebilirim Very Happy Evet abartıyorum. Neyse ben aslında bir film değil OVA serisi bekliyordum.Ama yapımcılar bunu uygun görmüşler diyebileceğim bir şey yok.Sadece Unicorn'un çıkacak olması bile benim için büyük mutluluk bir Gundam fanı olarak
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Kidou Senshi Gundam Unicorn Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Kidou Senshi Gundam Unicorn Empty Geri: Kidou Senshi Gundam Unicorn

Mesaj tarafından Akuma_Blade Çarş. 22 Nis. - 18:00

Bugün elimize ulaşan bilgilere göre film 2009 sonbahar/kış sezonunda yayına girecektir.

http://gundam.powerrpg.net/universal-century-mobile-suit-gundam-f4/gundam-unicorn-movie-2010-t87.htm#358
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

- Similar topics