AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fullmetal Alchemist Brotherhood

+19
LordCha
bLue-Dragon
Unde®kaN
Riri
muhtesemmatrix
Unde®minE
Hitokiri
FoRZa
kordiseps
CHOBiTS
zhenya
ozman
Exile Falcon
özz
meyday
cynthia
sera myu
aoshi
sakura hime
23 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Empty Geri: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Ptsi 20 Nis. - 18:09

yav birisi çıkarsın birileri ev arklarımda izlicek ingilizce indirtmeyin bana Very Happy
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Empty Geri: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj tarafından Hitokiri Ptsi 20 Nis. - 18:20

Sabret yahu ne bu adrenalin Smile
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından zhenya Salı 21 Nis. - 18:33

Ve aynen ilk eski versiyonun kopyası.Bazı degişiklikler var tabiki ufak tefek ama ummuştumki bu sefer mangayla birebir yaparlar diye...Ne yazıkki gidişat kötü en azından eski fma nın ilk bolumleri mangayla birebirdi... sonuç gene hüsran olucak benim için
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Karisi10

Mesaj tarafından Unde®minE Salı 21 Nis. - 18:42

Sanırım fma 2 de biraz daha hızlı anlatılıyor olanlar. E olması gereken de bu. Sanırım ilk 5-6 bölüme denk geliyordu bu yaşananlar, homunculusların ortaya çıkması, Ed'in girdiği simyagerlik sınavı, bu zamana kadar ne yaptıkları, oto-zırh olayları vesaire.. Burada 3 bölümde anlatılmış; çizimlerde de değişiklik var. Umarız artık mangaya doğru yol alırlar Smile
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Nerdey10

Mesaj tarafından Riri C.tesi 25 Nis. - 16:10

İlk manga bölümlerine okumadan şöyle bir göz attım ve 2 farklılık buldum.Ne olur ne olmaz deyip spoiler içine alarak aşağıya yazdım.

Spoiler:

Spoiler içinde dediğim gibi 2. farklılık benim için fazla önem teşkil etmedi fakat ilk farklılığın yapılması bence ayıp olmuş.Sonuçta o farklılık yüzünden belki de Rose kardeşlerin insan dönüşümü yapmaya çalıştıklarını kardeşlerin kendisinden duymuşlardı,rahipten değil.Tabii kardeşler zırhın içine alelacele Rose'yi de koymuş olabilirler onu öğrenmek için konuşmalara bakmak lazım. OK
Riri
Riri
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 29
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Images12

Mesaj tarafından Unde®kaN C.tesi 25 Nis. - 16:40

bu seri daha güzel olacak gibime geliyor her şekilde. Bence illa da mangada olduğu gibi yapmalarının gereği yok.
Spoiler:
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 25 Nis. - 18:05

Bencede daha güzel olcak ama komedi yönünden.Ciddi karakterler bile komik burda.şekilden şekile giriyorlar.Ama nedense ilk serideki aynı hikayeyi biraz özet olarka geçselerde farklı anlatımı garibime gidiyor.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 25 Nis. - 22:14

bu seri biraz daha hızlı mı gidiyor yoksa bana mı öyle geldi ilk seride bu olaylar 5-6 bölümde filan anlatılmıştı ama ben yinede bu seriyi daha çok sevdim diyebilirim Smile yalnız 4.bölümde nina olayına geliyoruz kendimizi hazırlasak fena olmaz gibime geliyor çıkartın medilleri -sg
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından Riri Paz 26 Nis. - 11:14

sakura hime demiş ki:bu seri biraz daha hızlı mı gidiyor yoksa bana mı öyle geldi ilk seride bu olaylar 5-6 bölümde filan anlatılmıştı ama ben yinede bu seriyi daha çok sevdim diyebilirim Smile yalnız 4.bölümde nina olayına geliyoruz kendimizi hazırlasak fena olmaz gibime geliyor çıkartın medilleri -sg

Nina gelmesin ya,çok korkunç o.Beni animelerde Asuma'nın ölümünden sonra tek ağlatan olaydır. haykırış Tabii az ağlamamın sebebi az anime izlemem ama çaktırmayın işte. sns Nina sen ölme guzum haykırış
Riri
Riri
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 29

Mesaj tarafından sera myu Paz 26 Nis. - 11:17

spoilerr tyu
böyle şeyleri spoiler içinde yazarsan daha iyi olur Very Happy
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 11:32

Nina mı.. Nina deyince yemin ederim gözlerim doluyor -sg

Spoiler:
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından CHOBiTS Paz 26 Nis. - 11:35

İlk sezonda iki yerde duygulanmıştım tam olarak biri nina digeride hughes olayıydı.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 11:53

Al benden de o kadar.. Hele Huhges'ın kızı..

Spoiler:
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından meyday Salı 28 Nis. - 0:44

Fullmetal Alchemist: Brotherhood - 4.Bölüm
Olaylar çok hızlı gelişti ve sonuçlandı. Hiç memnun kalmadım.
Spoiler:
Ending ine bayıldım OK .
(İlk çıkaran ANT fansub'a da teşekkürler.)
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Centil10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Salı 28 Nis. - 8:57

meyday demiş ki:Fullmetal Alchemist: Brotherhood - 4.Bölüm
Spoiler:
Ending ine bayıldım OK .

Bir açıklamaya göre FMA 2.seride olayların hızlı gideceği açıklanmıştı. O yüzden hızlı görüyoruz olayları çünkü 1.seriden biliyoruz.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Olgun10

Mesaj tarafından zhenya Salı 28 Nis. - 11:13

Tek ümidim manga yakın bi zamanda son a kavuşur ve bu sefer animesini manga ile alakalı bi sonla bitirirler (birebir beklemiyom artık şu 4 bolume bakınca...ki zaten birebir yapma eylimine de baştan karşılar sanırsam)önceki yorumlarda olduğu gibi 4.bölümü çok sönük geçmiş.Çok ta kötü olmuş diyemiycem beni ençok rahatsız eden olaylardan biriydi o nina nın başına gelenler .İlk fma yı izlerken resmen gerilim yaşatmıştı bana( nasıl yaparsın boyle birşeyi falan olmuştum ) çok kötüydü çook.
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime Salı 28 Nis. - 15:52

bLue-Dragon demiş ki:
meyday demiş ki:Fullmetal Alchemist: Brotherhood - 4.Bölüm
Spoiler:
Ending ine bayıldım OK .

Bir açıklamaya göre FMA 2.seride olayların hızlı gideceği açıklanmıştı. O yüzden hızlı görüyoruz olayları çünkü 1.seriden biliyoruz.

Spoiler:

bir de blue dragon bu açıklamaya göre ikinci serie ilk seride işlenmeyen konularında işleneceğini varsayabiliriz değil mi confused
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 29 Nis. - 22:14

Eğer o işlenmeyen konuların mangayla bağlantısı varsa göreceksin ama mangayla bağlantısı olmayan 1.seriye ait hiçbir şey görmeyeceksin.

Bölüm 4'ü seyrettim söylenecek birşey bulamıyorum aglama
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Olgun10

Mesaj tarafından zhenya Perş. 30 Nis. - 8:14

İş manga ile bağlantıya gelince bu seri sanki bitirelim de kurtulalım tarzında yapılmış konular çok soğuk bi şekilde işlenmiş ..bu hızla en fazla 25 bölüm sürer.
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Exile Falcon Perş. 30 Nis. - 10:11

Arkadaşlar uzaktan bakıyordum şimdiye kadar şu mesajlara ama artık bir kaynayayım dedim araya Very Happy Evet olayları çok hızlı ve belki de biraz duygusuz bir biçimde geçiyorlar.Ama bunun sebebi ne? İlk seride zaten bunları yeteri kadar izlemiş olmamız.Öyle değil mi? Adamlar 2.seriyi ilk seride gösteremediklerini göstermek için yaptılar.Yani bize gerçek FMA'yı göstermek için.Gerçek bir FMA için de hikayeyi baştan almaları gerekiyordu.Bu da onlara çok zaman kaybettirirdi.O yüzden yalnızca önemli olan, kilit olayları hızlı hızlı özetleyerek geçiyorlar. Bunlar bitince hikaye rayına oturacak ve asıl seriyi görmeye başlayacağız.Eğer umduğum gibi ilerlerse ToraDora'da olduğu gibi Anime ve manganın(ToraDora'da Novel'di) finali aynı zamanlara denk gelecek bu sayede finali görebileceğiz.He akıllarında böyle bir şey yoksa o zaman yine yarımyamalak bir sona hazır olun.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından meyday Perş. 30 Nis. - 10:29

FMA in 1.versiyonunu izlemeyenler ve de artık gerek duymayacaklar haliyle o zaman 1. versiyondaki çok güzel işlenmiş duygusal anları tadamayacaklar. Biz de o zaman mangaya yetiştiği bölüme kadar olan kısmını 1.versiyondan yetiştikten sonraki kısmını da 2. versiyondan takip edin diye tavsiye vereceğiz herhelde. Bu da 2. versiyonun en baştan başlamış olmasının gereksizliğini kanıtlar. Çünkü hakikaten çok duygusuz işlenmiş. Nina bölümünü izleyipte bir şey hissetmemek vahim bir durum. 1. versiyonda izleyince neler hissettiğimi 1.sayfada da yazmıştım, şimdi yeniden bu kadar duygusuz izlemek heves kırıcı oluyor. No
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : Fullmetal Alchemist Brotherhood - Sayfa 2 Centil10

Mesaj tarafından Exile Falcon Perş. 30 Nis. - 11:12

Evet zaten yaptıkları şey o.Fma'nın ilkini izlememizi istiyorlar önce.Animede geçen şu kısımlar ilk seriyi unutmuş olabilecekler için bir hatırlatma, anlam bütünlüğü oluşturmak için bir özet niteliğinde.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından aoshi Perş. 30 Nis. - 12:53

Bence nina bölümünü daha önceki seriden bildiğimiz için duygusuz geldi. Ama karaterlerin duygularını iyi yansıtmışlar bence. Anime, mangada işlenen bilmediğimiz konulara geldiğinde, daha önce görmediğimiz için ruhsuzluk meselesi ortadan kalkar bence. Sadece biraz daha sabır Very Happy
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473

Mesaj tarafından Unde®minE Perş. 30 Nis. - 20:09

Bu seriyi zevk alarak izlemek istiyorsanız aklınızdan 1.seriyi çıkarın bence. Yoksa "burası 1.sinde böyleydi burada değil" şeklinde karşılaştırmalar elbette ki çıkar o zaman da serinin tadı kalmaz. En iyisi 1.seriyi hiç izlememiş olarak düşünün kendinizi eminim daha iyi olacaktır Very Happy
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Perş. 7 Mayıs - 17:00

İlk seri duygusal bakımdanda çok güzeldi ve unutulmayan arasındandır.İkinci sezon hızlı bir başlangıç yaparak yeni hikayeden bir giriş yaptı.Op ve Ed videoları harikaydı,müzikleride öyle.Ben çok sevdim.Ed'in tam parçası gendou.com a yüklenmiş
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126

http://www.ayeshadow.tr.gg

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics