AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tears To Tiara

3 posters

Tears To Tiara Empty Tears To Tiara

Mesaj tarafından Puppeteer C.tesi 18 Nis. - 20:58

Tears To Tiara(TV)

Tears To Tiara Cover

Tür:Aksiyon,Fantastik,Macera,Romantizm
Animenin Sahip Olduğu Diğer İsimler:Kakan no Daichi,Tears To Tiara:Earth's Wreath
Studyo:Oriantal Light and Macig & AquaPlus

Tanıtım
Ejderha,elf ve devlerin bulunduğu bir çağda,tuhaf bir geçmişi olan ve insanların 'Şeytan Kral' dedikleri Arawn,perilere tapan bir ırk tarafından uyandırılmaya çalışılmaktadır.İnsanlar Arawn'ın doğuşunun DÜnya'yı yok edeceğine inanır.Bir gün Arawn'a tapan ırk tarafından Arawn,Rhiannon isimli bir kız kurban edilmeye çalışılarak uyandırılır.Arawn aslında çok kendini beğenmiş,gıcık ve karşısındaki insanları sinir edebilen bir tip idir.Rhiannon adlı kız Arawn'dan oldukça etkilenir ve ondan çok hoşlanır.Fakat abisi Arthur Arawn'ı hiç mi hiç sevmez ve ona gıcık olur.Ve bu genç savaşçı babasının intikamını almak için uğraşan,Beyaz ruh'un peşinde olan biridir ve bu üçlü başlarına gelen olaylardan dolayı değişik bir yola adım atmıştır...
Kendi fikrim:Bana göre süper bir seri ve bu sezonun bir animesi daha 2 bölüm çıktı benc eherkez izlemeli diye düşünüyorum.Ve anime ilerledikçe çok güzel olacağını düşünüyorum savaşlar,elfler ve yaratıklar vs. çok güzel bir anime olacak.Rhiannon,Arthur ve Arawn üçlüsüde bence gayet iyi olmuş 2 deneyimli savaşçı hatta birisi şeytan kral ve birde aptal bir kız.Aptal kızın sevdiği erkekde kendi takımında..Kapakta da görüldüğü gibi diğer karakterlerde oldukça iç açıcı.

Karakterler:
Riannon
Tears To Tiara 48615
Arthur
Tears To Tiara 28543
Arawn
Tears To Tiara 28540
-Animeden Birkaç Resim-
Tears To Tiara Tears+to+tiara
Tears To Tiara Tears-to-Tiara-ss-02
Tears To Tiara Tears-to-Tiara-ss-03

En son Puppeteer tarafından C.tesi 18 Nis. - 21:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Puppeteer
Puppeteer

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Ruh Hali : Tears To Tiara Canli10

Tears To Tiara Empty Geri: Tears To Tiara

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 18 Nis. - 21:01

Tanıtım için teşekkürler.Takip ediyoruz.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Tears To Tiara Defaul10

Mesaj tarafından AkumA C.tesi 18 Nis. - 21:05

yukardaki 4 savaşçı kız için bile izlenir xD.tam otur izle fanı ol tarzı anime.takip ediyorum,tanıtım için teşekkürler x)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Tears To Tiara Idaree11

Mesaj tarafından Puppeteer C.tesi 18 Nis. - 23:59

Benim mavi saçlı kız karakterden bâyâ bi beklentilerim var inşallah beklentilerimi boşa çıkarmaz.Zaten op de de görüldüğü gibi su büyücüsü,cadısı gibi birşey yakın bölümlerde ortaya çıkıp ortalığı kasıp kavursa anime gözümde daha da yücelir eminim lol
Puppeteer
Puppeteer

Erkek Mesaj Sayısı : 9
Ruh Hali : Tears To Tiara Canli10

- Similar topics