AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clannad: Another World, Kyou Chapter!

Clannad: Another World, Kyou Chapter! Empty Clannad: Another World, Kyou Chapter!

Mesaj tarafından AkumA Perş. 21 Mayıs - 20:06

Clannad: Another World, Kyou Chapter! 14289
Daha önce yayınlandıgımı bilmiyorum haber,yayınlandıysa kusura bakmayın.
Clannad Another world,Tomoyo chapterin çok tutulması ardından,After story zartı zurtu bitirip,clannad ile ilgili ''Son'' olarak kyou chapterin çıkacagı açıklandı.1 temmuzda 30 dakikalık bir ova olarak çıkacak olan son bölümün ''Clannad Another world,Tomoyo chapter'' kadar tutması durumunda,Son demiş olmalarına rağmen ''Another'' serilerinin birkaç bölüm daha uzayabileceğide söylenenler arasında.

Beklentlierim:
Vallahi süper olacak gibi,kyou'yu Clannad oyununda ayarlamıştım tomoyo gibi.tomoyo anotherde oyunun aynısı adım adım işlenmişti.eğer kyou'da öyle olursa süper olacak bence.bayağıda kaliteli bir karakter zaten.Umarım tutulurda ''Clannad Tomoyo After'' - Kendisi Another world ovasıyla tamamen alakasız.yine tomoyo ile tomoya sevgililer fakat çok farklı şeyler oluyor.Hatta sonunda tomoya ölüyor.- Mangasınıda 2 bölümlük Another şeklinde bi ovasını görürüz.
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Clannad: Another World, Kyou Chapter! Idaree11

- Similar topics