AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

+40
savage garden
edemirci44
zhenya
Çubuk Kraker xD
Unde®kaN
KaranlıK
wiL-
Skullchukka
doumeki
zhaomc
werboten61
gundamaster
Susano'o
darkness167
Seifukusha
bonjour
Unde®minE
DarkeLia
S.Tensei
SPAWN-TheUndead
FoRZa
DicLonius
scoutcrawler
bluetear
vecitasan
lafolya
tanoren
Desire
yuuki_cross
özz
spartiate
Squaw
raijin
lantis
hione
cynthia
kordiseps
Ryoko Yoichi
bLue-Dragon
SheaN
44 posters

11 sayfadaki 28 sayfası Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Sonraki

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Empty Geri: 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 30 Mayıs - 20:49

yalnız,istanbulda benim elimden tutcak biri lazım kaybolmamam için.....
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Empty Geri: 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 30 Mayıs - 20:51

bLue-Dragon demiş ki:Amacımız weirles değil fiş bulalım da dvd çekelim.

Akşama kadar tekno cafede pes oynayacağımızı söylemedik. Denizhan bana oranın güzel olduğunu orayada gidebileceğimizi söyledi. Bende gideriz dedim. Oyun oynamayız herhalde bir yerde oturup sohbet, tanışma, dvd çekme vs. işlerini hallederiz. Bende sushiye karşıyım çiğ yemek yemem ben. Sanırım çoğu gelende yemez diye düşünüyorum. O dediğin yerde figürler ne kadar uygunsa alırım Very Happy

Teknoplay oturulcak bi yer değil bana güven. Sadece konsol meraklısı(ben) vb. kişilerin takıldığı bi yer...Ayrıca Figürler 60 ila 160 arasında değişiyor tabii sadece anime figürleri. Onun dışında Film figürleri aşırı pahalı ki StarWars figürleri uçuk. Ama sadece figür ile sınırlı değil mağaza, manga, çizgi roman, t-shirt, tcg, poster vb. şeylerde var=) Marvel sevenler ordan çıkamaz normalde^^
Sanırım herkes bi uğramak istiyor gibi o mağazaya. Gidelim o zaman? Beşiktaş' dan dolmuşla çok rahat gidebiliyoruz=)

Zaten illa sushi yiyelim demiyorum Onigiri' de yiyebiliriz herkesin ağzına zorla sushi sokmiycaz canım=D

Not*Beşiktaş' ı ben çok iyi bilirim sorun olursa beni arayabilirsiniz bilgi için ne nerdedir nasıl gidilir vs...
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından SheaN C.tesi 30 Mayıs - 20:52

Diclonius sake varmı sake =O Sake içicem ben =O
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Tembel10

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 30 Mayıs - 20:53

SheaN demiş ki:Diclonius sake varmı sake =O Sake içicem ben =O

Vardır herhalde sonuçta koskoca Sushi-co restorantından söz ediyoruz^^
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından SheaN C.tesi 30 Mayıs - 20:54

Tamam o zaman gidiyoruz =D İlk durağımız orası olsun sakeye yumulalım =D
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Tembel10

Mesaj tarafından kordiseps C.tesi 30 Mayıs - 22:09

pale
doumeki demiş ki:yalnız,istanbulda benim elimden tutcak biri lazım kaybolmamam için.....

Fazlı ben tutarım da... Benim elimden kim tutacak. pale
Bu İstanbullular çok soğuk... :1c:
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Cesur10

Mesaj tarafından özz C.tesi 30 Mayıs - 22:16

merak etmeyin ben sizinle ilgilenirim Very Happy zaten doumekiye de ayıp ettim borcumu ödemem lazım
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Keyifs10

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 30 Mayıs - 22:38

Ya onigiri falan pahalı olmaz mı? Animeyle ilgili birşey alırım diyordum ama sanırım alamicam çok pahalıymış :S
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Olgun10

Mesaj tarafından Skullchukka Paz 31 Mayıs - 12:54

Selam arkadaşlar. ^^ 6 Haziran 2009 değil mi bu? Yani geçen senenin başlığına cevap yazmıyorumdur umarım. Very Happy
Başlıkta nerelere gideceksiniz tam bilemiyorum, açıkçası okuyamadım hepsini. Ancak gidecek yer konusunda kararsızsanız taksimde Japon Kültür ve Enformasyon içindeki Cafe Bunka'yı önerebilirim. ^^ (Yok hayır orada çalışmıyorum, prim de almıyorum Very Happy ) Daha önce sarangni (uzakdoğu sineması forumu) toplanışını da orada yapmıştık, herkes çok memnun kalmıştı. Ufak, küçük, sevimli bir yer, fiyat olarak da diğer japon - çin lokantalarıyla aynı fiyatta. Cafe olduğu için akşama kadar da rahatsız edilmeden oturabilirsiniz; alt katta 14-16 kişilik kocaman bir tatami odası var, (zaten 10+ kişiyseniz bir tek oraya sığabilirsiniz) istediğiniz gibi gürültü çıkarabilirsiniz. (önceden rezervasyon ile elbette)

Sadece bir önereyim dedim. ^^ Size iyi buluşmalar!

Edit: 2 çeşit sakesi de var. Smile
Edit 2: Priz de var oturduğunuz yerde. Very Happy
Skullchukka
Skullchukka
Furude Project
Furude Project

Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Uykum210

http://www.furude.com

Mesaj tarafından doumeki Paz 31 Mayıs - 13:00

SheaN demiş ki:Buluşma Yeri: Beşiktaştaki Barbaros Hayreddin Paşa İskelesi

Buluşma saati: 11:00

Buluşma Tarihi: Haziran 6 Cumartesi

Gelenler:

SheaN
bLue-Dragon
Ryoko Yoichi
hione
zhenya
DicLonius
vecitasan
DarkeLia
özz
Seifukusha
Red(Özkanın arkadaşı)
lilith(Darkelianın aplası)
bonjour
mdd3000
gundamaster
Walrus

biraz kendi kendime gelin güvey olmuş gibi olcam ama.....

kordiseps
doumeki. KIRMIZI GÜLÜCÜK
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Paz 31 Mayıs - 13:48

Doğrusu beşiktaş çok kalabalık bir yerdir. 2 kişiyken boş yer bulamadığım çok oldu. Taksim fikri güzele benziyor aslında ama Beşiktaşta takılabiliceğimiz bi mekan varsa o da iyi olur Very Happy Bu hafta pcye çok az girebiliceğim için ya da hiç giremicem, bi değişiklik olursa kim beni arıcak :S Kime telefonumu veriyim ? Yer fazla sorun olmaz ama son anda öğrenirsem gelemeyebilirim.
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Centil10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Paz 31 Mayıs - 14:57

Skullchukka demiş ki:Selam arkadaşlar. ^^ 6 Haziran 2009 değil mi bu? Yani geçen senenin başlığına cevap yazmıyorumdur umarım. Very Happy
Başlıkta nerelere gideceksiniz tam bilemiyorum, açıkçası okuyamadım hepsini. Ancak gidecek yer konusunda kararsızsanız taksimde Japon Kültür ve Enformasyon içindeki Cafe Bunka'yı önerebilirim. ^^ (Yok hayır orada çalışmıyorum, prim de almıyorum Very Happy ) Daha önce sarangni (uzakdoğu sineması forumu) toplanışını da orada yapmıştık, herkes çok memnun kalmıştı. Ufak, küçük, sevimli bir yer, fiyat olarak da diğer japon - çin lokantalarıyla aynı fiyatta. Cafe olduğu için akşama kadar da rahatsız edilmeden oturabilirsiniz; alt katta 14-16 kişilik kocaman bir tatami odası var, (zaten 10+ kişiyseniz bir tek oraya sığabilirsiniz) istediğiniz gibi gürültü çıkarabilirsiniz. (önceden rezervasyon ile elbette)

Sadece bir önereyim dedim. ^^ Size iyi buluşmalar!

Edit: 2 çeşit sakesi de var. Smile
Edit 2: Priz de var oturduğunuz yerde. Very Happy

Acaba fiyatlar nasıldır. İlk buluşmada çok maliyete girmeyelim diyoruz Very Happy Eğer parasal anlamda uygunsa telini bilen birisi rezervasyon yapsın ama daha buluşmaya 6 gün var tam gelenleri söylemek bir sayı vermek zor olacaktır ama.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Olgun10

Mesaj tarafından Skullchukka Paz 31 Mayıs - 15:04

Sanırım japon restoranına gidecektiniz sizler de zaten? Aşağı yukarı aynı. Smile

Onigiri 6
Kızarmış tofu 12
Karee udon 16
Tenma sushi 10~
Maki sushi (6) 6? gibiydi sanırım xD
California rolls (6) 15
Büyük sushi parti (40 küsür parça) 80 .. Gibi hatırlıyorum yine.
Sake mini bardak 5
Sake 330 45~ civarıydı sanırım

TATAMI ODASI (hasir): Max. 28 kisi (ust kat dahil)
REZERVASYON : Japon Kultur
TEL : (0212) 293 32 49
Tatami odasi : Oturma yerleri hasir oldugundan ayakkabisiz girilir. Sigara icilmez ! (ust katta sigara icilir)
Not : Kapasitemiz sinirli oldugundan rezervasyon yapilmasi tavsiye edilir.

Reklam yapıyor gibi hissettim. xD
Ek: Alt kat rezervasyon yaptığınızda olduğu gibi tatami odasını ayırtıyorsunuz kendinize, önceden yaptığınızda ister 4 kişi ister 14 kişi farketmiyor.
Skullchukka
Skullchukka
Furude Project
Furude Project

http://www.furude.com

Mesaj tarafından vecitasan Paz 31 Mayıs - 15:50

yaw şimdi beşiktaşda cumartesi olmadi yaw bahçeli evlerden oraya kaç saat de geliriz ona göre işten kaçar gelirim gelebilirsem Very Happy

bu bulusma olayini pazar gününe alamazmiyiz en azindan cumartesi çalisanlarida düsünmek lazim dimi Very Happy

birde taksimemi gitcez ?
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 216
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Ozlemi10

Mesaj tarafından Susano'o Paz 31 Mayıs - 16:10

aa pardon, pazar günüyse benim gelmem mümkün değil, zaten pazar günü işim olduğu için ist.a geliyorum...
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Relax10

Mesaj tarafından SheaN Paz 31 Mayıs - 16:16

Pazar günü değil orda koskocaman cumartesi yazıyor =D

Bu arada ben rezervasyon yapabilirim oraya seçiceksek? Kızarmış tofuda varsa onada yüklenebilirim ben =D
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Mesaj tarafından FoRZa Paz 31 Mayıs - 16:23

Bende arkadaşımla gelebiliriz ama daha tam emin değiliz.
Ayrıca beşiktaş'da ne yapacağız ki?
FoRZa
FoRZa
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 207
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Acili10

Mesaj tarafından SheaN Paz 31 Mayıs - 16:24

Yaş sınırına bağlı bir olay... Ama valla nargileyi 12 yaşında içen çocuk bile var.. =D

Bowling acayip pahalı beşiktaşta 50 ytl falan... Gittimde biliyorum =D Ayrıca beşiktaştan taksime gidebiliriz çok rahat bir şekilde...
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Mesaj tarafından DicLonius Paz 31 Mayıs - 16:32

Taksim' e gidiceksek Nişantaşı' nda ki Gerekli Şeyler' e uğramadan gidilmez.

Birde b'şi söylicem *Cumartesi günü Japonca kursum sanırım öğlen 1' de başlayacak ordan 3 gibi çıksam 4' de sizle olabilirim tabii siz kaça kadar durcaksınız onu bilmiyorum^^'
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından vecitasan Paz 31 Mayıs - 17:20

şimdik taksimdemi olcak toplanti ? taksimde olcaksa saat kaç gibi olur 11 de beşiktasdan gelince 12 gibi taksimde olunurmu olunursa nerde bulusabiliriz taksime yakin olanlar için tabi Very Happy biraz alternatif filan olsa iyi olurdu yani.
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 216
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Ozlemi10

Mesaj tarafından SheaN Paz 31 Mayıs - 17:26

Beşiktaşta toplancaz taksime akın edicez evet sanırım en fazla 1 saatte taksimde oluruz ordan japon kültür vakfına gidicez..
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Mesaj tarafından FoRZa Paz 31 Mayıs - 18:01

Bowling oynancaksa profilo'da uygun 10'luk 6ytl falan.

En son FoRZa tarafından Paz 31 Mayıs - 20:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FoRZa
FoRZa
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 207
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Acili10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Paz 31 Mayıs - 18:58

Ben hiç bownling oynamadım ve oynayacak zamanımız olacağınıda sanamam. Şimdi ilk buluşma dolayısıyla sohbet, anime takas olarak geçiririz. O rezervasyonlu olan yer baya uçukmuş ha bir onigirinin fiyatına baksana Very Happy Beşiktaşta buluşuyoruz ama artık beşiktaşta mı yer buluruz, yoksa taksimde mi orasını bilemem Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından werboten61 Paz 31 Mayıs - 19:40

valla zaten ben karsıyı (avrupa yakasını) zaten hiç bilmem birde en gec katılanlardan olacagım için herkes neresi son nokta derse e artık bende oraya gidecem sora sora ne yapalım.en kötü fati ile ....artık bulusuruz.
werboten61
werboten61
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 184
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 11 Relax10

http://lopurdek.com/

Mesaj tarafından gundamaster Paz 31 Mayıs - 20:24

Biz burada ne kadar şurada şunu yapalım desek de bu tarz buluşmalarda işler biraz spontan gelişiyor. Bence bir buluşalımda orada da fikirler koyarıuz ortaya.
Spoiler:
Ben de 2-2:30 gibi işten çıkıp aranıza katılacağım kısmetse.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512

11 sayfadaki 28 sayfası Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Sonraki

- Similar topics