AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

+40
savage garden
edemirci44
zhenya
Çubuk Kraker xD
Unde®kaN
KaranlıK
wiL-
Skullchukka
doumeki
zhaomc
werboten61
gundamaster
Susano'o
darkness167
Seifukusha
bonjour
Unde®minE
DarkeLia
S.Tensei
SPAWN-TheUndead
FoRZa
DicLonius
scoutcrawler
bluetear
vecitasan
lafolya
tanoren
Desire
yuuki_cross
özz
spartiate
Squaw
raijin
lantis
hione
cynthia
kordiseps
Ryoko Yoichi
bLue-Dragon
SheaN
44 posters

21 sayfadaki 28 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sonraki

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Empty Geri: 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

Mesaj tarafından bluetear C.tesi 6 Haz. - 21:33

savage garden demiş ki:bensiz istanbul buluşması demek ha *bt Evil or Very Mad hıh insan çağırır değil mi seifukucuğum mdd 3001 abicim :'( neyse hıh Very Happy

@starukstakilere tenk yü lşşl

ayıp etmişler cık cık cık Razz
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Pusuda10

1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Empty Geri: 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı!

Mesaj tarafından Unde®minE C.tesi 6 Haz. - 21:33

SheaN demiş ki:Arkadaşlar ben bonjour abiyle biraz geç geldim kendiside şuan eve doğru gidiyordur tren istasyonunda adam ezilmiş sanırım adamı yolun ortasına atmışlar adam ne yazıkki hayatını kaybetmiş allah rahmet eylesin ailesine baş sağlığı ve huzur dilerim...

Allah rahmet eylesin, işe bak.. pale
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Nerdey10

Mesaj tarafından bonjour C.tesi 6 Haz. - 21:54

SheaN demiş ki:Arkadaşlar ben bonjour abiyle biraz geç geldim kendiside şuan eve doğru gidiyordur tren istasyonunda adam ezilmiş sanırım adamı yolun ortasına atmışlar adam ne yazıkki hayatını kaybetmiş allah rahmet eylesin ailesine baş sağlığı ve huzur dilerim...

Şuan itibariyle evdeyim.
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 6 Haz. - 21:59

bonjour demiş ki:

Şuan itibariyle evdeyim.

işe bakın ya, Allah rahmeteylesin gerçekten :S
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Eglenc10

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 6 Haz. - 22:11

ALLAH rahmet eylesin Sad
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından özz C.tesi 6 Haz. - 22:18

bugün eve geldiğimden beri 2. kötü haber bu. allah rahmet eylesin
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Keyifs10

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 6 Haz. - 22:31

Bende nete girmeye vakit bulmuşken gireyim yorumlara bakayım dedim. Öncelikle şunu söyleyeyim. Birileri yağmuru sormuş o diğer forumdan arkadaşımdır yakında buraya girer. Sonra birazda sitem edeyim. Beni görmek isteyen çok olmuştu resimlerimi falan bekleyen ama hiç kendi hakkımda bir yorum görmedim üzülmedim değil hani Razz Yaza yaza masa kırma olayını yazmışsınız alçaklar sizi. Arkadaşlar Japon kültürde masa falan kırmadım. O masaların dizanı normal bizim bildiğimiz masa değil bir delik var ve vidası deliğe geçirilmiş üflesen hareket ediyor olay budur yani. Ama gelin görünki arkadaşlar yapıcam dediler ve yapmışlar bu olayıda abartmışlar . Masa falan kırmadım uleyn. Onigiri yedim ama o yosun şeyini ısırdım beğenmedim. Mehmet abi sitem etti ama kusura balmasın artık. Gerçekten çok güzel bir gün geçirdim. Çoğu kişinin söylemesi ilk buluşma sessiz sakin geçer demeleri üzerine şunu söyliyeyim her dakikamız çok iyi ve çok komik geçti. Arada bende diğer arkadaşlarda bir makara durmadı. Hatta size Oğuz arkadaşımın yaptığını söyliyeyim. Biz çıkıyoruz Japon kültürden ve japon bayana Argitou dedim ve çıktım sonra arkamda oğuz çıktı. Sonra japon bayana oda arigatou ardından Os dedi gülmekten bittim ve diğer arkadaşlara söylediğim zaman koptular resmen. İlk defa bir buluşmada bulundum ve süperdi 2.en kısa zamanda yapılır artık Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Olgun10

Mesaj tarafından gundamaster C.tesi 6 Haz. - 22:44

Güzel bir buluşmaydı gerçekten de kendi adıma keyifli birgün geçirdiğimi söyleyebilirim.
Oldukça kalabalıktık ve bu nedenle herkes ile muhabbet edebilme şansım olmadı açıkçası. Sonraki buluşmalar da herkes ile daha çok konuşmak muhabbet etmek dileği ile artık.
Buluşmaya geç katılmama rağmen dolu dolu birgün geçirdim.
Buluşma ile ilgili ayrıntı isteyenler için biraz ayrıntı vereyim.
Matrock kafeden sonra yemek yemeğe gittik. Gittiğimiz dürümcü de bize yer açılması için birilerini yerinden etti müessese. Çok bozuldu tabi yerinden kaldırılan kişiler. Tabi gördüler bizim gibi kalabalık bir grubu hemen masa boşaltımına gittiler Very Happy
Dürümleri yedikten sonra Japon kültür Merkezine gittik. Orada da bizi en alt kısma yerleştiriverdiler. Tabi kalabalık bir grubuz insan içine sokmadılar bizi Razz
Orada masalarla ilgili ufak bir olay yaşandı ama Karanlık tarafından o pürüzde halledildi. Sonrasında herkesin siparişine geldi sıra. Yeşil çay isteyen mi dersiniz, onigiri isteyen mi yoksa Sushi isteyen mi hepsinden vardı.
Onigiriler geldiğinde ısmarlayanlar pek tatmin olmadılar sanırım görüntü itibari ile Very Happy
Yeşil çaylarımızı yudumlarken bir yandan da yine koyu sohbetimize daldık.
JKM deki muhabbetimizden sonra da buluşmayı noktaladık.
Artık eve dönüş zamanı gelmişti. Herkes birbiri ile vedalaştı ve evlerin yolu tutuldu. Ben hariç Taksim de kaldım ve başka bir buluşmaya gidip bir de Fasıl patlattık. Buluşmalara doyamadığım bir gün oldu.
Herkese bu güzel gün için teşekkür ediyorum.

En son gundamaster tarafından C.tesi 6 Haz. - 22:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Olgun10

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 6 Haz. - 22:45

bensiz buluşmalar gülüşmeler hıh 789 tyu dasd:yuy:
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Karizm10

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 6 Haz. - 22:49

özkan, kurtuluşun yok, masayı kırdın işte lol!
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Eglenc10

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 6 Haz. - 23:08

1. geleneksel ne demek ya xD hıhıh
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 6 Haz. - 23:11

spartiate demiş ki:özkan, kurtuluşun yok, masayı kırdın işte lol!

kırdı ya bildiğin kırdı....
sonra bana sööledi bende orda dedim kim bööle masa sunta kereste işinden anlar dedim içimden......KEMAL.... Very Happy
anlıyo bu işten abi...
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 6 Haz. - 23:12

Neyse ben sustum birşey demiyorum artık :S
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından DarkeLia C.tesi 6 Haz. - 23:18

açıkçası benim için daha doğrusu bizim için (ablam da dahil oldu, onun bu kadar eğleneceğini ve memnun olacağını pek tahmin etmemiştim cheers ) çok eğlenceli ve güzel bir gündü tüm herkese çok teşekkürlerimi iletiyorum pgi
(hatta iletiyoruz Very Happy )

En son DarkeLia tarafından C.tesi 6 Haz. - 23:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DarkeLia
DarkeLia
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 323
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Anlayi10

Mesaj tarafından wiL- C.tesi 6 Haz. - 23:19

eee bidahaki buluşma ne zaman Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547

Mesaj tarafından hione C.tesi 6 Haz. - 23:24

şu an mehmetten (mdd3000) mesaj aldım forumdaki yazıları okuduğunu ve kendi adına teşekkürlerini sunmamı söledi , ayrıca herkese selamı var kendisi şu an otobüse binmekteymiş iyi yolculuklar diliyorum burdan ona , gelemeyen arkadaşlar fazla bişi kaçırmadınız merak etmeyin gittiğimiz heryere çekirge sürüleri gibi girip ortalığı talan edip dükkan sahipleri ve güvenlik görevlileri tarafından neredeyse kovulma noktasına kadar geldik (şaka bunlar tabi) eğer ki bi daha böle bi buluşma olursa kesinlikle daha iyi bi mekan seçmeliyiz die düşünüyorum ...
hione
hione
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 465
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Pusuda10

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 6 Haz. - 23:28

Mekan belliydi ama yeri bilen yoktu.2.buluşmada bilen olmazsa bile sora sora Kahve Dünyasına gidelim.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 6 Haz. - 23:30

neeee kovulma seviyesi mi????
seviyesi miii?
biz starbakstan nie çıktık???
kabullenelim kovuldukkk Very Happy
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Uykum210

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 6 Haz. - 23:30

kahve dnyasına hayır xD kumpir foeva xD
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 6 Haz. - 23:32

bLue-Dragon demiş ki:Mekan belliydi ama yeri bilen yoktu.2.buluşmada bilen olmazsa bile sora sora Kahve Dünyasına gidelim.

abi onigiri yiyelim senle...hem ucuz da.
2si altı milyondu,denemek isteyenlere.....

ama b dragonla gitmeyin masayı kırıo...
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından wiL- C.tesi 6 Haz. - 23:34

dragon yazık doumekinin dilne düştün Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 6 Haz. - 23:34

beşiktaşta nohut pilav xD ortaköy'de kumpir xD eminönünde balık ekmek xD düşün önüme xD
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 6 Haz. - 23:38

savage garden demiş ki:beşiktaşta nohut pilav xD ortaköy'de kumpir xD eminönünde balık ekmek xD düşün önüme xD

bu uygulanırsa ben bidaakinede deeeeee ankaradan gelirim....
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Squaw C.tesi 6 Haz. - 23:38

bLue-Dragon demiş ki:Bende nete girmeye vakit bulmuşken gireyim yorumlara bakayım dedim. Öncelikle şunu söyleyeyim. Birileri yağmuru sormuş o diğer forumdan arkadaşımdır yakında buraya girer. Sonra birazda sitem edeyim. Beni görmek isteyen çok olmuştu resimlerimi falan bekleyen ama hiç kendi hakkımda bir yorum görmedim üzülmedim değil hani Razz Yaza yaza masa kırma olayını yazmışsınız alçaklar sizi. Arkadaşlar Japon kültürde masa falan kırmadım. O masaların dizanı normal bizim bildiğimiz masa değil bir delik var ve vidası deliğe geçirilmiş üflesen hareket ediyor olay budur yani. Ama gelin görünki arkadaşlar yapıcam dediler ve yapmışlar bu olayıda abartmışlar . Masa falan kırmadım uleyn. Onigiri yedim ama o yosun şeyini ısırdım beğenmedim. Mehmet abi sitem etti ama kusura balmasın artık. Gerçekten çok güzel bir gün geçirdim. Çoğu kişinin söylemesi ilk buluşma sessiz sakin geçer demeleri üzerine şunu söyliyeyim her dakikamız çok iyi ve çok komik geçti. Arada bende diğer arkadaşlarda bir makara durmadı. Hatta size Oğuz arkadaşımın yaptığını söyliyeyim. Biz çıkıyoruz Japon kültürden ve japon bayana Argitou dedim ve çıktım sonra arkamda oğuz çıktı. Sonra japon bayana oda arigatou ardından Os dedi gülmekten bittim ve diğer arkadaşlara söylediğim zaman koptular resmen. İlk defa bir buluşmada bulundum ve süperdi 2.en kısa zamanda yapılır artık Very Happy

Hmmm bu taşın atıldığı kişilerden biri miyim acaba Razz

Ya daha tam bakamadım fotolara Özkan'cım şu an yeni fırsat bulabiliyorum gomenne~~~

Bizimkiler son an'a 1-2 şey bırakmışlar onlar da ikna yeteneğimi halletme çabası veriyordum Very Happy

Ayrıca neden senin masa'yı kırma anındaki görüntülerini vermediler ki ben çok merak ediyorum ya da videosunu çekmediler bir canlandırma yapsanız süper olacaktı Özkan aslında Very Happy Ama öyle de masumane bakmışsın ki fotolarda özellikle de ilk resimleri eklediğiniz sayfada 6. olan ( o resimde ayrıca mmdd3000'le ayran mı içmiştiniz apayrı durmuşsunuz kanlı bıçaklı düşman gibi bir dakika ya siz katana mı tutuyorsunuz ikiniz o resimde Razz-çok Kenshin'le takıldım bugün Very Happy ) resimde baya masumane bakışların var Özkan,seni suçlamışlar gibi geliyor bana masa kırılma olayında,sanırım bir günah keçisi arayıp seni bulmuşlar senin gibi masumane biri olunca karşılarındaki hıhıh

Eğlenmeniş olmanıza sevindim arkadaşlar,bu güzel dostluklarınızın yeni buluşmalarda da olması dileklerimle...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : 1.Animemangantr Geleneksel İstanbul Buluşması Tamamlandı! - Sayfa 21 Kustah10

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 6 Haz. - 23:39

Ne derse desin Tuğrul abinin diline düşerim diyordum ama doumekide beni sattı öyle olsun. Ama makaraya devam ederlerse gene söylim masa kırılmadı yapılışı öyleymiş Very Happy

O resmide koyarlar merak etme. Evet bazen fotoğraf çekilirken masum durduğumu söylerler Very Happy

EDİT: Yok elimizde katana falan yoktu. Evet orda ayrı düştük biz masanın diğer ucunda kaldık Very Happy

En son bLue-Dragon tarafından C.tesi 6 Haz. - 23:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

21 sayfadaki 28 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sonraki

- Similar topics