AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar

+38
senli
sado
brisingr
isobel
ünlem
yuuki_cross
savage garden
kanade
armadaxster
darthminot
Gokcevil
Zax
mtnmerlin
Mahlas_Kafkef
Isot
Ozey
Exile Falcon
wiL-
Susano'o
blackhydra
eczmeltem
doumeki
Çubuk Kraker xD
MetatroN
KaranlıK
kordiseps
S.Tensei
bluetear
bLue-Dragon
Devonie
Squaw
özz
Seifukusha
Unde®minE
Desire
SheaN
scoutcrawler
AnTiOkSiDaN
42 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Empty Geri: Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar

Mesaj tarafından MetatroN Cuma 29 Mayıs - 21:26

hahah Very Happy Harika şeyler var burada.Ben de kendi çocukluğumdan bahsedeyim.İlk olarak,
1)Digimon : Ben 'Sora' karakteriyle bütünleşmiştim ve mavi plastikten bir kask almıştım kendime.Sarı bir tişört ve bir de kırmızı bulaşık eldivenleri ! Uygun bir kot pantolonla ben artık Sora'ydım.Aynı zamanda digi aletlerin oyuncakları yapılmıştı,onlardan da almıştık 2 erkek arkadaşımla.Biri İzzy'di,diğeri Tai.Özel bir sokağımız vardı.O sokağın karşısı ise ağaçlıktı ve sokaktan geçip ağaçlığa zıplayınca digi dünyaya gitmiş oluyorduk Very Happy

2)Sailor Moon :Annemin tüm yüzeyi parlak taşlarla süslü bir broşunu bulmuştum ve onu her elbisemin önüne takardım.Ve bazen hayalimde bir dönüşüm yaşayıp savaşçı olurdum.Ama bu hayalimde yalnızdım.

Bunları hatırlamak çok güzel.
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 452
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Nerdey10

Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Empty Geri: Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 29 Mayıs - 21:30

Undermine gülmekten öldüm yaa!
Sabaha kadar yatarım demişsin ya KOPTUM... *sf
Biz de Pokemon savaşı çok yaptık yaa!
Acayip Charmender ve picigeto sesi çıkarırım...
Valla şimdi denedim de hala çıkarabiliorum.... güleç
Caaamendıı... Very Happy

@Metatron,Ben digimonun sinemasını izlemiştim. O kadar yanii...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından Unde®minE Cuma 29 Mayıs - 22:14

Söylemicektim o kadar küçük düşürmeyeyim kendimi diye ama sen yazınca dayanamadım, picigeto'nun sesi çıkarır evde kanat çırpar gibi ordan oraya koşardım ben Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 110 Dediğim gibi; pokemon benim üzerimde felaket bir etki yaptı; kolay mı çocukluk, herşeyi yeni yeni öğrendiğin gördüğün zamanları pokemon izleyrek geçiriyorsun..

Tsubasa vardır o ayrıdır Smile 10 numaranın benim için özel bir anlamı olduğu zamanlar oluyor Tsubasa dönemleri Razz Onların formalarında bir de N harfi vardı Tsubasa oN diye yazardım her yere..

Bu arada;
Charmender nedir yahu, Charizard dururken
8) Charizard kadar keyifçi bir pokemon yoktur..

Ne rezil bir çocukluğum varmış ya, ne görsem etkilenmişim resmen, hani yaptığım rezillikler de cabası Very Happy
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 29 Mayıs - 23:04

Ben o sesleri çıkarıodum..
Senin yaşını düşündüm de şimdi..
Yani senin hareketlerin normal... Very Happy
Charmender i sevmem ben yanlış anlama...
AMa sesini manyak çıkarıorum...

Tsubasa deme bana... Ben hep onu düşünerek oynardım dışarıda. Kendimi tsubasa gibi hissederdim. Hatta koşarken hemen aklıma tsubasanın başlangıç müziği gelirdi...
Şut çekerken onun gibi böyle ayağımı hafif yamultarak vururdum topa.. tongue
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD Cuma 26 Haz. - 10:01

Dün naruto izledikten sonra elimdeki erik çekirdeklerini (yedikten sonra çıkardım tabi) kunai zannedip camı araladıktan sonra arasından atmaya çalıştım.Böyle insan bi havalara giriyo xD.Eğilip yavaş yavaş falan bide aşşağıdaki evler falan var inş. birinin kafasına gelmemiştir. Gelmiş olsa bile Çok özür dilerim Abilerim/Ablalarım/Dayılarım/Teyzelerim/Evlatlarım/Yavrularım vb..
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Keyifs10

Mesaj tarafından SheaN Cuma 26 Haz. - 10:07

Genellikle forumdaki Exile Falcon adlı kişiye giderim yani dosta Very Happy ben bu kıza aşık oldum abi derim oda normal karşılıyor artık. Sonra 2.sezon çıkarmı sohbeti yaparım. Sonra herkese yayarım animeyi Very Happy
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Tembel10

Mesaj tarafından doumeki Cuma 26 Haz. - 10:12

kojiro hyuga nın kaplan şutu mu neydi...ne vururdum bee Very Happy
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından eczmeltem Cuma 26 Haz. - 11:10

Vallahi Sailoormoonu ilk çıktığı dönemlere küçük bir çocukken izlediğimden yaptıklarımı burada yazarsam rezil olurum herhalde. Bir de o zamanlar etekli mayolar modaydı. Aynı bunların savşçı kostümlerine benziyorlardı. Deniz mevsiminde küçük kuzenlerim kardeşlerim felan teyzem ve annem bize etekli mayo almak zorunda kalmışlardır. öö1 Zavallı plaj ahalisi
Ama pokemonu aklımın ermediği dönemlerde izlediğimde hep evdeki hayvanlara iyi baksak onlarda level atlar mı şeklinde bir düşünce vardı aklımda. Ama pikachuyum diye pencereden atlayıp uçan çocuğu hala garip karşılıyorum. Çocuktur bu süpermenim diye atlayan da çok da. Sorun Pikachu'nun uçan bir pokemon olmaması.
Neyse işin garipliği burada zaten yavrucak atlamış pencereden ben Pikachu'nun uçup uçmadığını düşünüyorum.
eczmeltem
eczmeltem
Çevirmen
Çevirmen

Kadın Mesaj Sayısı : 227
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Uykusu10

Mesaj tarafından blackhydra Cuma 26 Haz. - 13:22

mwahahaha imba başlık olmuş ki Very Happy

Okulda okurken mdd ile birbirimize kzu ryu çekmeler (yaş 21 falan)... Sonra kopyadan ben yakalanmıştım ona oturduk kzu ryusen videosu çekmiştik mwhahahahahaha aman tanrım süperdi. 9 yerden falan yakalayan öğretim görevlisi saldırıyor ama var ya süperdi hahahahahaha..Ben dizlerimin üstüne yere falan düşüyorum sonra yere kapaklanıyorum üzerimizde üniforma amanın.Replikleri taklit etmeler ağızları bire bir uydurmalar falan çok rahat bir bitiriş.

(Ayrıca kendini atom karınca zanneden bir kişiliktim 3 yaşındayken, atom karınca geliyor diye bağırım kanepelerden uçardım)
blackhydra
blackhydra
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 136
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Pusuda10

Mesaj tarafından doumeki Cuma 26 Haz. - 17:06

durup dururken hiraşşaymaseee demek Very Happy
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından Susano'o Cuma 26 Haz. - 17:12

@blackhydra
kuzu ryu sen'i bana sınavlar çekiyodu abi o videoda ^^ 9 sınava girmiştik ya Very Happy senin olayda kuzu ryu sen ile gelip ardından amakakeru ryu no hikameki yiyodun walla Very Happy
o videolar hala duruyo bende eheh:)
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Relax10

Mesaj tarafından Unde®minE Cuma 26 Haz. - 17:21

Bize de izletin xD
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Cuma 26 Haz. - 21:32

mmd ben özellikle izlemek isterim ama şu var eğer izledikten sonra Saito'nun karizmasını zedeleyecekse o video saklı kalması taraftarıyım Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Kustah10

Mesaj tarafından wiL- Cuma 26 Haz. - 21:41

bende narutoyu ilk izlediğimde acımadan herkese rasengan çakardım Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD Cuma 26 Haz. - 22:06

oda fenaymış xD
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Keyifs10

Mesaj tarafından Unde®minE Cuma 26 Haz. - 22:08

Ef'ten sonra günlük tutmaya karar vermiştim, hani olur da hafızamı kaybedersem diye; noldu tutmadım xD
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 26 Haz. - 22:14

Unde®minE demiş ki:Ef'ten sonra günlük tutmaya karar vermiştim, hani olur da hafızamı kaybedersem diye; noldu tutmadım xD

Aaa ben de onu Üniversite 1 de denedim.
1 hafta sürdü... Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Unde®minE Cuma 26 Haz. - 22:18

Sen yine 1 hafta tutmuşsun Very Happy Noldu ? "Dünkü Cihat'tan bugünkü Cihat'a Ne yapıyorsun sen be ? At çabuk o günlüğü !" xD
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Susano'o Cuma 26 Haz. - 22:27

squaw demiş ki:mmd ben özellikle izlemek isterim ama şu var eğer izledikten sonra Saito'nun karizmasını zedeleyecekse o video saklı kalması taraftarıyım Razz

saito'nun değil ama benimki zedelenebilir ^^ oyüzden zaten gizli tutuyorum Very Happy
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından Exile Falcon Cuma 26 Haz. - 23:04

Ben hala bir gün küvetimde yatağımda bir kız belirmeyeğini ya da gök yüzünden kafama falan düşmeyeceğini yeni yeni kabul ediyorum.(Zamanında fazla ecchi izlemenin zararları.)
Şaka bir yana anime izledikten sonra yaptığım en büyük saçmalık depresyona girip yatağa uzanmam ve uzunca bir süre tavanı izlemem.Gerçek olmadığını bilmeme rağmen fazla kaptırıyorum işte.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından wiL- Cuma 26 Haz. - 23:08

Exile Falcon demiş ki:Ben hala bir gün küvetimde yatağımda bir kız belirmeyeğini ya da gök yüzünden kafama falan düşmeyeceğini yeni yeni kabul ediyorum.(Zamanında fazla ecchi izlemenin zararları.)
Şaka bir yana anime izledikten sonra yaptığım en büyük saçmalık depresyona girip yatağa uzanmam ve uzunca bir süre tavanı izlemem.Gerçek olmadığını bilmeme rağmen fazla kaptırıyorum işte.

evet arasıra bu banada oluyor
sanırım animedeki karakterlere biraz özenmekten Rolling Eyes
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Susano'o Cuma 26 Haz. - 23:12

hmm... bleach'teki ichigo moduna giriyonuz yani... kalkın gençler yatmayın öyle, hayat anime değil Very Happy yaz geldi dışarı çıkın gezin tozun, animeye ara verin biraz. ^^
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından Exile Falcon Cuma 26 Haz. - 23:15

Ben daha çok Evangelion'dan Ikari Shinji moduna giriyorum ki kendisi depresyonlarıyla ünlü şirin mi şirin avatarımdaki karakterdir.Bunun bir tavanı izleyişi vardır ki insanı özendirir yani. Very Happy Evangelion bende en fazla tavan izleme isteği yaratan animedir.İlk kez kendimi fazla kaptırdığımı farkettiğim animedir.Ve animeci olmamı sağlayan animedir.Kısaca hayatımı karartan animedir Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından wiL- Cuma 26 Haz. - 23:19

animeyi ben zaten sadece geceleri izlerm
zaten sosyal hayatı engellerse animelikten çıkar Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Ozey Paz 28 Haz. - 22:00

Naman Allahım yalnız değilmişim çok duygulandım şuan heppi1

Bebeliğime dair genelde hatırladığım şeyler seylırmun maceralarımdır benim. Ablama sailormoon saçı yaptırırdım, hareketlerini falan taklit ederdim. Bi de işin en abuk yanını ilkokulda yeni yeni düzgün yazmaya başladığım zamanlarda tuttuğum günlüğümü bulup okuduktan sonra fark ettim, böyle sınıftakileri tek tek karakterlere yakıştırıyormuşum asfdg mamoru'yu da kim yaptığımı tahmin edersiniz sanıyorum =D

O zamanlar bi' yana, şimdiki yaptığım rezilliklerse teker teker tüm elementleri bükmeyi deneyip bu şekilde eğlenceden eğlenceye koşmak, anime karakterlerinden harem kurmak, karakterleri sahiplenip kıskanmak, kidou yapmayı denemek, türlü türlü uçuk teoriler üretmek vs olsa gerek.

Eğlenceli ama yyff
Ozey
Ozey
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Animeleri İzledikten Sonra Yapılan Saçmalıklar - Sayfa 2 Bezgin10

https://jockerland.com/

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics