AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ten-Art

+4
stratospheregirl
Drakai
Squaw
S.Tensei
8 posters

Ten-Art Empty Ten-Art

Mesaj tarafından S.Tensei Paz 31 Mayıs - 0:46

Admin arkadaşlardan yeni bir konu açacağım sözünü vererek eski konumu silmelerini rica etmiştim. "Temiz sayfa açma" gibi bir imkanı bana sundukları için teşekkürler. Paylaşımımı yapacağım yer değer verdiğim bir site olduğu için katkımın da temiz olmasını istemiştim, dolayısıyla o eski karmaşayı sildirdim.

Henüz tek bir çizmimi paylaşıyorum. Karakteri ben yarattım, herhangi bir adı yok henüz.
Siz koyabilirsiniz, en karizma olanı seçerim tabi. sdfsdf
Karakterde boynuz, kuyruk gibi detayları yeni bir manga projesinin anakarakterinden esinlenmiştim.
Tabi tıpa tıp aynısı değil detaylar. Tensei eli geçmiş bir olay, modifiye.
Gerisi de benim hayal-gücüm. Çıkıpta, "Heyt! Bu adamın çene yapısı falanca-kun'la aynı, asalım şu Tensei'i" derse,
bilinç-altımda kalmıştır, o yüzden öyle olmuştur diyerek cevap veriyorum şimdiden.
Spoiler'ı açmadan önce iki kere düşünün, çünki isimsiz-chan ciddi anlamda bir . olup çıkıverdi kalemimden.

Spoiler:

Evet biliyorum Diclonius, gölgelemelerim çook kötü, sketch felan çalışmalıyım ve benim bileğim o dediğin şeyden. o.o''
Evet biliyorum Nila, çizgilerim aşırı derecede ve iğrenç tipte yamuk. sdfsdf

Ten-art çalışmalarında içine ettiğim gölgelemeleri size kan diye kakalamaktan büyük bir zevk duyar ve sözü size bırakırım. ( :

P.S. Evimde bir scanner mevcut değil, fakir koşullardan paylaşacağım çizimleri. (bkz; Dijital Kamera)

Edit: Yorum yapılması için msn'den çeşitli arkadaşıma baskıda bulunacağım, propoganda rules !
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Ten-Art Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Ten-Art Empty Geri: Ten-Art

Mesaj tarafından Squaw Paz 31 Mayıs - 1:02

İlk yorum yapan ben olmak istediğim için hemen el atıyorum Tensei canım konuna lütfen şunu anla ki sadece amatörce sahip olduğum ruhumu ortaya koyuyorum sonra bana deme sakın Squ-chan sen bunu yapacak insan değildin diye Razz

Konuya dönerekten ben hızlı cevap olayına giriyoum hemen;
Öncelikle dikkatimi çeken karın kasları oldu animelerde sıkça rastalamadığım bir nokta olduğundan açıkçası beğendim bu noktayı +1....

Onun dışında birazcık zayıfça bir karakter tasarlamışsın Tensei canım,neden olduğunu çözemedim ama senin de yazdığın gibi gölgelendirme (bu olaydan pek çakmam ama anladığım kadarıyla sokuyorum konuya bu olayı) ellerdeki çiziminde hoşuma gitti saç olayına gelince ayrımlar güzel olmuş...

Sanırım göz çizim konusunda eski çizimlerinden hatırladığım kadarıyla ilerleme var Ten-chan ama nedense ben de hala o yılanlı çizimin yer edinmiş durumda yeni ve de temiz bir sayfayla başlamışsın ama en kısa zamanda yeni bir yılan temalı çizim bekliyorum senden canım Wink

Katana olayına gelince zaten en sevdiğim temalardan birisi özellikle de bu kuyruğun katanayı sarmalayışı ayrı bir zevk vermiş resime eminim ki çizerken de daha hoş bir zevk vermiştir çizimi zevkli yapan temlardan birisi olmuştur diye düşünüyorum çünkü benim animelerde Kulak ve de Kuyruklu çizimler çok hoşuma gidiyor o_O

Edit= Tensei baskısı gören kurbanların başında geliyorum gece gece olursan msn de =( Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Ten-Art Kustah10

Mesaj tarafından Drakai Paz 31 Mayıs - 7:03

Gayet güzel bir çizim olmuş özellikle yüzü ve katanayı çok beğendim.Squaw'ın dediği zayıflık görünümü bence üst beden ve kollardaki aşırı uzunluktan kaynaklanıyor biraz daha kısa olmalıydı diye düşünüyorum.Bir de göğsü bükerek eğilmiş gibi yapmışsın anladığım kadarıyla ama ordada bir sorun var gibi.Gözüme çarpanlar bunlar.
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Ten-Art Asik10

Mesaj tarafından stratospheregirl Paz 31 Mayıs - 8:20

yok yahu çizgilerin yamuk değil az buçuk anatomi kasmak lazım oda zor bişi değil kapıyorsun hemen bir anime manga anatomi kitaplarından bir tane takılıyorsun oradan Very Happy kendisi totoştan cok emo olmasına ragmen (ki ben emoları severim normallerini en azından) ayrıntılar (boynuzlar yüz yüzdeki dövmemsi kılıç -edit:kılıc değil abi katana o ya of rezillik yaptım- bakıslar saç) gayet güzel özellikle boynuzları sevdim ben ama o boynuzlara kıvırcık saç daha cok gidiyor he xD )
boynu biraz sağa doğru alaymışın aslında anatomi bile diyemezmişim hoş zaten anime oldugundan cokda fazla anatomi bilgisine sahip olmak gerekmiyor ha olsan süper olur tabi xD
kısacası ben begendim efendim, yaratıcılık var sonucta, diğer problemde iki üç kasışla direk düzelir gibi duruyor, o zaman napıyoruz alkışlıyoruz selamlıyoruz Very Happy başarıların devamını diliyoruz Very Happy
(zayıflık ve kolların uzunlugu bence güzel bir ayrıntı özellikle öyle çizenler var çizimleri bulursam koyarım buraya yani o bir hata değilde oda bir tarz aslında güzel güzel evet Very Happy )

En son stratospheregirl tarafından Paz 31 Mayıs - 8:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : Ten-Art Eglenc10

Mesaj tarafından stratospheregirl Paz 31 Mayıs - 8:20

dipnot: her anime biraz emo değilmidir? Razz
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : Ten-Art Eglenc10

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 31 Mayıs - 9:04

Ah o karın kasları; baklava değil mi o 67767 Hauu~ Omochikaeri ! ; Ten-kun karakterin nam-ı diğer "ibnenin" göğsünün sağ tarafında bir sakatlık mı var, kaza mı geçirdi ne yaptı; o kolun öyle durabileceği bir durum aklıma getiremiyorum Very Happy Ben bunun adının da "Mörf" olmasını talep ediyorum Razz **Bir karakter anca bu kadar aşağılanabilirdi **

Diğer yandan; kendini bu kadar küçük görmene de kızdım, mükemmel birşey bekleyen yok ki senden; bundan daha kötü çizenler de var (bkz: ben ), gövdeleri kan diye yutturman akıllıca, ayrıca saç stiline bayıldım ve o karın kasları heppi1
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Ten-Art Nerdey10

Mesaj tarafından S.Tensei Paz 31 Mayıs - 12:13

Bu orjinal yorumlar için gerçekten teşekkürler.

-Bleach'de Kubo Tite'ye kısmıyosunus, kurosaki ichigo 15 yaşında ama dopingle büyütülmüş, goril gibi karın kasları var. -.-

-Karakterim emo değil. =D Hiç değilse ruhen değil. Eşşek gibi sırıtan adama emo demem ben. sdfsdf

-O duruşu özellikle yapmak istedim, farklı olmasını çok istiyordum. Aryıca gerçekleştirilemeyecek ve anime tarihinde görülmemiş bir poz değil.

Tekrar çok sağolun. ^^
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Ten-Art Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 31 Mayıs - 12:24

Poz Rules !!
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Ten-Art Nerdey10

Mesaj tarafından kordiseps Paz 31 Mayıs - 12:31

Uff süper olmuş...
Ama nasıl desem!
Böyle bi gülüşü var. KIRMIZI GÜLÜCÜK
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Ten-Art Cesur10

Mesaj tarafından Desire Paz 31 Mayıs - 12:41

Kordi =_= editliyorum mesajını
ve tensei seninkini de editledim bilgin olsun

Forumda bu tür kelimeler kullanmıyoruz arkadaşlar!

En son Desire tarafından Paz 31 Mayıs - 13:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Ten-Art Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından özz Ptsi 1 Haz. - 13:03

ben de bir yorumda bulunayım
squaw kulaklı kuyruklu karakterleri severmiş ben de hiç sevmem Very Happy
neyse konumuza dönersek. sağ kolunda bir terslik var dirseğin üstünden bir daha kırlmış, orayı kas olarak mı düşündün bilmiyorum. bir de boyun ve başı gövdenin biraz daha ortasına doğru yerleştirsen daha güzel olabilirdi, biraz kambur gibi duruyor. bunlar dışında güzel bir çizim. eline sağlık.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Ten-Art Keyifs10