AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor!

4 posters

Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Empty Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor!

Mesaj tarafından AkumA Paz 31 Mayıs - 14:19

Shina Dark
Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! 6288
Type: Tv serisi
Tür:Comedy, Ecchi, Fantasy, Harem, Supernatural, Seinen,Romance
Yapımcılar: SHAFT, GENCO, Lantis

Exoda C. Claw AKA diğer adıyla ''Satan'' Shina Dark adasının lanetli sahibi,kaç yaşında oldugu bilinmeyen Bir şeytan lordudur.Her uyuyuşunda yüzyıl civarında bir süre uyur ve uyandıgında shina adası ortaya çıkar.ardından her ülkeden toplanmış 1000 adet kadın bu adaya satan için seçilip gönderilir.bu 1000 kadına satan istedigini yapabilmektedir ve bu 1000 kadının tek kurtuluş yolu Satan'ın öldürülmesidir.

Fakat satan aslında kalesinde sesiz sakin oturmup çay içmek,hizmetçileri ile iyi geçinip arkadaşça yaşamak isteyen,küçük çocuklarla arası iyi olan,iyi kalpli biridir ve hiçbir kadına el sürmemiştir.Yinede sevdigi kadınları kurtarmak isteyen kahramanlar arka arkaya satanı öldürmek için gelecek,dahası satan istesede atamayacağı bu 1000 kadının hayatlarının mahfolmasını kendinden sorumlu tutup elinden geldigince eski hayatlarına geri döndürmeye çalışarak başına bela alacaktır.

--------------------------------------------------------
Nyan Koi!
Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! 14871
Type:Tv serisi
Tür:Comedy, Romance
Junpei Kōsaka kedilere alerjisi olan 2. sınıf bir lise öğrencisidir.Birgün yolda giderken boş bir şişe görüp tekme atar ve bu şişe kutsal bir kediye çarpar.Daha sonra garip sesler duymaya başlayan Junpei aslında kendi ailesinin kedi kökenli bir aile oldugunu ve kutsal kediyle bir etkileşime girdiginden artık kedilerin söylediklerini anlayabildigini ögrenir.Kedilere alerjisi olan junpei'nin kedileri anlayıp tektek tüm kedileri üstüne çekmesi yetmezmiş gibi,100 kedininde dileğini yerine getirmesi gerekmektedir.Aksi takdirde kendisi bir kediye dönüşecektir.
--------------------------
Angels Beat!
Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! 14931l
Type:Tv serisi
Yapımcılar:Key, Visual Art`s, Aniplex
Bölüm Sayısı:13

Ölümden sonraki dünyada,Melekler kendi gelecekleri ve kaderleri için savaşmaktadır.Yurı,Shinda Sekai Sensen grubunun lideri,birgün sıradışı birşey yapar ve Tanrı'ya ona kötü bir kader verdiği için savaş açar.

Bunu bir fırsat olarak gören Tenshi,Ölümden sonraki dünyanın Kurul lideri, ise SSS ye savaş açar.

Sonuç olarak yurı'nin eline kendi kaderini ele geçirebilmesi için bir fırsat geçmiştir.Eğer bu insanüstü güçleri olan meleklerden oluşan kurula karşı kazanabilirse,istediği düzeyde bir kadere sahip olacaktır.

------------------------------------------------------
Bayağı zamanımı aldı 3ünüde yazmak.Aslında başlıga sıgsa 4 tane yazacaktım ama neyse.Seriler hakkında yorumuma gelince:

Shinra dark'ın mangasını okumuştum.Güzel fakat mükemmel diyemem.yinede Shaftında etkisi sayesinde izlemeyi planlıyorum.
Nyan Koi bayağı ilgimi çekti.Mangası olsaydı hemen okumaya başlıyacaktım ama sanırım yok.neyse animesini bekilcem.
Angel beats Key yapımı oldugundan izlemeyi düşünüyorum.Air-Clannad-Kanon 2006 mükemmeldi keyin serilerinden.4. olarak Little busters beklerdim ama,olsun.buda izlenir.Hoş bunda romantizm olmayacak gibi.romantizm olmayan bir key serisi düşünmek zor ama neyse.

Not:Arkadaşlar bunları tektek bulup çevirmem bayağı zamanımı aldı.En azından bi hangisi ilginç geliyor,hangisini izlemeyi düşünüyorsunuz veya hiçbirini izlemeyi düşünüyormusunuz gibi basit soruların cevabınıda yazsanız hiç olmazsa emeğim boşa gitmemiş olduğunu hissederim.Teşekkürler.

En son AkumA tarafından Paz 31 Mayıs - 16:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Idaree11

Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Empty Geri: Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor!

Mesaj tarafından S.Tensei Paz 31 Mayıs - 14:57

Shinra mı, Shina mı?

Sadece tanımlara ve resimlere baktım. Seriler acayip ilgimi çekti doğrusu, tanım için çok teşekkürler AkumA.

Aslında Nyan Koi'yi o kadar sevmedim, çok klasik geldi bana. Ama diğer ikisi fena değiller, görücez artık. ^^

Tekrar teşekkürler.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Empty Geri: Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor!

Mesaj tarafından AkumA Paz 31 Mayıs - 16:06

shina olacak,başlıga yanlışlıkla shinra yazmışım.teşekkürler tensei xD
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Idaree11

Mesaj tarafından Walrus Paz 2 Ağus. - 10:18

Bu Angel beats yerine bende little busters istiyodum ama 1-2 sene daha bekliycez sanırım.
Walrus
Walrus
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 71
Ruh Hali : Shina Dark~ Nyan Koi~ Angel Beats Serileride Anime oluyor! Kimses10

Mesaj tarafından DicLonius Paz 2 Ağus. - 12:05

Angel Beats güzel olcak gibi takibe almak lazım. Onun dışında Shina Dark' ta ecchinin abartılmasından korkuyorum...
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

- Similar topics