AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana :)

+3
Zax
AnTiOkSiDaN
yuuki_cross
7 posters

ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Empty ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana :)

Mesaj tarafından yuuki_cross C.tesi 20 Haz. - 2:09

bıkaç gün önce explorer ın yeni sürümünü indirip kullanmaya başladım. ancak safa sürekli donuyordu. ex i çöpe attım yerine çok övülen mozillayı kurdum gerçekten denildiği kadar varmış ex e fark atacak kadar hızlı vs diğer eklentileri...
ancak bu seferde mozillada sorun başladı. mesela sitemize girdiğimde başlık bi yukarı, yazılar yukarı toplanıyo, arka plan rengi tamamen kalkıyo,banner kayıyor filan yanı sayfa birbirine giriyor ! acaba varmıdır düzeltmenın bır yolu yada mozılla kadar hızlı olan kullanıslı bı gözgezdirici tavsıye edebılr ımısınız.
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Ssstt10

ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Empty Geri: ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana :)

Mesaj tarafından AnTiOkSiDaN C.tesi 20 Haz. - 2:33

Bu sorunu forumdan bir kaç kişi daha yaşıyordu. Sanırım hala çözülemedi. İsterseniz Opera yahut Safari deneyin. İkiside oldukça verimldir. Opera 10.0 beta sürümünü çıkarttı en son. Fakat deneyecekseniz 9.6 deneyin. Beta olduğu için bazı sorunları hala mevcut ama 10.0 ile beraber gelen turbo özelliği cidden çok hızlı.
AnTiOkSiDaN
AnTiOkSiDaN
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 394
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Tembel10

ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Empty Geri: ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana :)

Mesaj tarafından Zax C.tesi 20 Haz. - 3:04

Arada bende de olmakta öyle bazı şeyler. Ama sayfa tazele yaptığımda ortadan kalkıyor problemler.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 20 Haz. - 8:23

Geoogle Chrome...Derdinize derman Very Happy
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından lantis C.tesi 20 Haz. - 8:32

arada bendede aynı sorun oluyor ama sayfayı yenileyince sorun kalmıyor
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından Sora Kaze C.tesi 20 Haz. - 9:47

bendede oluyo sayfayı yenilersen geçiyo o bu sitenin mozillayla uyumlu olmamasından ancak kesinlikle firefoxu silme böyle bi program ancak 40 yılda bir gelir
Sora Kaze
Sora Kaze
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 147
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Tembel10

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 20 Haz. - 10:41

yuuki_cross demiş ki:ancak bu seferde mozillada sorun başladı. mesela sitemize girdiğimde başlık bi yukarı, yazılar yukarı toplanıyo, arka plan rengi tamamen kalkıyo,banner kayıyor filan yanı sayfa birbirine giriyor ! acaba varmıdır düzeltmenın bır yolu yada mozılla kadar hızlı olan kullanıslı bı gözgezdirici tavsıye edebılr ımısınız.

anladığım kadarıyla o herkeste oluo(bende de)
fazla hızdandır Very Happy
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : ex 'ten çektim mozilladanda çekiyorum bi yardım şart bana  :) Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından Sora Kaze C.tesi 20 Haz. - 10:42

Evet
Sora Kaze
Sora Kaze
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 147

- Similar topics