AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson'ı Kaybettik :(

+13
S.Tensei
Çubuk Kraker xD
Squaw
wiL-
SPAWN-TheUndead
mortifera
yuuki_cross
Unde®minE
bLue-Dragon
doumeki
kordiseps
AnTiOkSiDaN
Rendan
17 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Empty Geri: Michael Jackson'ı Kaybettik :(

Mesaj tarafından Servet C.tesi 27 Haz. - 9:26

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum hala anlamak istemeyenlere ve araştırma duygusundan yoksun olmayı direten arkadaşlara;

BİR İNSAN RENGİNİ İSTEDİĞİ GİBİ DEĞİŞTİREBİLSEYDİ, O SOLARYUM CİHAZLARINA YAZ BOYUNCA BÜYÜK BİR AKIN OLMAZDI.

Bunun tıbbi olarak mümkünatı yok zaten. Fakat ırsi bir hastalık olan Vitiligo'nun olduğu kanıtlanmıştır. Micheal Jackson'da babasında ve kendine Vitiligo olduğunu kanıtlamıştır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vitiligo
http://en.wikipedia.org/wiki/Vitiligo (Burada daha ayrıntılı yazıyor)

Bu arada Micheal Jackson They Don't Care About Us hapishaneli versiyon ikinci çevrilen değil, ilk çevrilen ve Amerika yönetimi tarafından tepki aldığı için sözleri baslarla boğulan ikinci versiyonuna benzememektedir.

Michael Jackson bizim kuşak için önemli bir ikon. They Don't Care About Us parçasının iki klibi var. ikisi de olay. Birisi Brezilya'da çekildi. ABD hükumetinin klibe önce izin vermek istemeyen Brezilya hükumetine baskı yapması sonucu izin verildiği söylendi. Uyuşturucu tacirlerinin izniyle çekildiği iddia edildi. Bu cezaevi versiyonu ise bir sürü tartışmaya neden oldu. İçerdiği şiddet yüzünden bazı ülkelerde yasaklandı. Sözleri de olay oldu. Irkçı bulunarak "Jew me" ve "kyke me" kısımlarına sansür getirildi -ki bu videoda da böyle. Kısaca Jackson'ın en çok tartışılan parçası muhtemelen ve bence en güzel şarkılarından biri -belki de en iyisi.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2196/michael-jackson---they-dont-care-about-us-prison-version

Micheal Jackson unutulmayacak. Huzur içinde yatsın.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Relax10

http://www.portakalyolu.com

Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Empty Geri: Michael Jackson'ı Kaybettik :(

Mesaj tarafından SheaN C.tesi 27 Haz. - 9:29

Sırf o değil alay edenler çok fazla... Özgür bir dünyadayız en azından yaşadağımız ülkeler öyle... Bunu anlamak istemeyen insanlar hala bu şakayı yapıyor ve dahada ileri gidebiliyor. Ölen bir adamın arkasından bu şekilde konuşulabiliyorsa hala alkışlıyorum....

Huzur içinde yatsın. Küçüklüğümde fazlasıyla dinlerdim...
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Tembel10

Mesaj tarafından Rendan C.tesi 27 Haz. - 12:07

Jackson'ın cildinin beyazlamasına yol açan hastalık bazı kuzenlerimde de var. Yıllar geçtikçe ten renkleri Jackson'ın son halindeki gibi beyazlamaya başlıyor. Günü geldiğinde tamamiyle beyaz olacaklar.
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından Desire C.tesi 27 Haz. - 12:26

squaw demiş ki:
squaw demiş ki:Gece aldığımda haberi direk ilkokul döneminde bir komşu ablam vardı o geldi aklıma çok severdi hatta koyu bir fanıydı evinde tüm kasetleri tüm posterleri vardı hatta şarkılarını ezbere bilirdi =(

Ben de üzüldüm nedeni ise gerçekten kendine yer edinmiş bir sanatçıydı kişisel dünyasında olanları fazla umursamazdım çünkü onu ben sadece sanatıyla tanımıştım ve de öyle sevdim ki onun gibi bilmediğimiz birçok sanatçı var kendi dünyasında kendi karmaşasını yaşayan....Açıkçası gerçekten de üzüldüm çünkü kendi dönemini yaratan sanat dünyasında kendi dünyası var olmuş bir stardır ki bu her starın olabileceği bir aşama değildi...

Allah Rahmet Eylesin diyorum...

En çok sevdiğim telefonumda da daima yer alan Billie Jean şarkısını asla silemem aklımdan,her daim bende yeri var olan bir şarkıdır bir de yıllar önce bir klibi vardı ki o döneme ait en iyi kliplerden birisiydi bence bulunduğu yerde aniden ülke değiştirebiliyordu hatta Mısır'a gidip orda dans ediyordu.Görselliği muhteşem olan bir seyirlikti kesinlikle...

Gidişiyle kesinlikle bende hüzün bıraktı...

Arkadaşlar lütfen bu başlıkta dalga geçici mesajları yazmasak diyorum herkes sevecek diye bir kural yok ama en azından severlerine (üstteki mesajımı baz alarak tekrar yazma gereği duydum...) saygı besleyebilir miyiz lütfen....

Bu tarz konular da biraz hassasiyetim var çünkü ve ayrıca yanlış anlaşılmasın mesajım ama beni bu tarz konular rahatsız ediyor sonuçta bu başlık ona dair açılmış güzel bir başlık....

Sevmiyorsak da güzel bir şekilde anlatabiliriz değil mi?

aynen.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD Paz 28 Haz. - 8:56

Opss.. Baya bir tartışma yaratmış saınrım mesaj :S Ben dalga geçmek yada sevmediğim için aşşağılamak olsun diye o mesajı atmamıştım :S ama çok yanlış yerlere gitmiş sanırım.Ben bobiler de gezinirken rastladım ve normalde ''Kafana göre resim paylaş''a koyucaktım ama baktım burası daha iyi buraya koyayım dedim.Amacım dalga geçmek değil yüzünüzü bi an olsun gülümsetmekti.Tamam Mıchael Jackson dinlemiyor olabilirim ama gerçekten dünyaya gelmiş nadir insanlardan biriydi.Saygım sonsuz yani.

Bu yüzden mesaj için özür dilerim herkesten...Tekrar söyliyeyim amacım herhangi bir aşağılama değildi aslada olmaz.sadece farklı bi yorum paylaşmak istedim :S
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Keyifs10

Mesaj tarafından mavilynx Paz 28 Haz. - 10:08

Bende gerçekten çok üzüldüm...Huzur içinde yatsın...
mavilynx
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1547
Ruh Hali : Michael Jackson'ı Kaybettik :( - Sayfa 2 Yoksu611

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2